KUŠNER MISLI SA RUSIJOM KO SA SRBIJOM

nesko101

Elita
Poruka
18.072
Osilila Francuska uz Amere pa misli da može najviše da preti.Tako je šef diplomatije Francuske, predsedavajuće EU Bernard Kušner, kazao :Razmatramo sankcije, kao i druga sredstva, rekao je Kušner na pres konferenciji u Parizu. To je prvi put da je zvanični Pariz spomenuo mogućnost sankcionisanja Moskve zbog njene odluke da prizna nezavisnost gruzijskih pobunjeničkih regiona Južne Osetije i Abhazije. Lideri država i vlada članica EU razmotriće u ponedeljak budućnost odnosa sa Rusijom nakon najnovijih događaja na Kavkazu.I sad kako mi Srbi da GLEDAMO i prihvatimo dvostruke standarde Kušnera i EU kojI su neoborivI i protiv su Srpske zemlje?Zašto Srbija ne koristi sva diplomatska sredstva da prikaže da ni ona neće trpeti nepravdu?
 
А шта ће то да ураде, које санкције..Да неће можда онемогућити извоз руског гаса. Ајде да видимо, како ће то Немачка да им дозволи. Ала су се Французи продали САД..Саркози је највећа срамота у историји Француске. Европа ће испасти глупа, ако наседне на америчку причу и уведе санкције Русији. САД јако боли што они Европу, а пре свега Немачку не снабдевају гасом, зато се толико и боре да прогурају пројекат Набуко кроз Србију и спрече пролаз још једног крака руског гаса Јужни ток.
 
Poslednja izmena:
А шта ће то да ураде, које санкције..Да неће можда онемогућити извоз руског гаса. Ајде да видимо, како ће то Немачка да им дозволи. Ала су се Французи продали САД..Саркози је највећа срамота у историји Француске.

Francuska vlada je toliko izdala Srbiju da imamo prava da ih nazovemo izrodima starih prijatelja Srba i da se borimo protiv njihove politike svim sredstima koje diplomatija dozvoljava.
 
Francuska vlada je toliko izdala Srbiju da imamo prava da ih nazovemo izrodima starih prijatelja Srba i da se borimo protiv njihove politike svim sredstima koje diplomatija dozvoljava.

Никада они нису били наши пријатељи..Да смо само били паметни, па се више окретали Немачкој, него Енглезима и Французима.
 
САД јако боли што они Европу, а пре свега Немачку не снабдевају гасом, зато се толико и боре да прогурају пројекат Набуко кроз Србију и спрече пролаз још једног крака руског гаса Јужни ток.

I veruj da može taj plan da im prođe što se tiče Srbije sa ovakvom potkupljivačkom vladom.
 
Никада они нису били наши пријатељи..Да смо само били паметни, па се више окретали Немачкој, него Енглезима и Французима.

E jest da nije bilo prvog i drugog svetskog rata ovako nema više nazad.Jer kada se kola polome sto puteva se nađe ali džaba je.
A kad bi doživeo kao ja što sam doživeo kada su Šiptari pucali na nas Srbe pre par godina u K.M .Nemački bovovi su uperili u nas teško oružje i hteli da pucaju NA NAS ako odgovorimo a tog Šiptara koji je pucao nisu MU BRANILI A kamoli uhapsili ili kako je trebalo neutralisali .Tada sam video lično veliku mržnju u očima Nemačkih vojnika.
Zato Nemce više ne pominji jer ih ne znaš kakvi su.Oni su željni osvete prema Srbima i to im je već u genima.
 
Poslednja izmena:
izgleda da ce zima u evropi biti duga i hladna :lol:

ocekujem da EUropejci bojkotuju rusku naftu i gas...

Samo ovo ce da budu sankcije u stilu , naljutio se deda na selo, pa odseko sebi kitu :hahaha:

Неће то дозволити Немачка, па није она глупа као Француска, видите да сво време ћути и води мудру политику, јер зна да јој привреда зависи од руског гаса.
 
Што више Кушнер кушује - то боље и за њега и за друге који су се мЛого осилили... а Руси...хехехе :



Rusija uspešno testirala rakete dugog dometa

Međunarodni Radio Srbija -

Pre 10 minuta Rusija je saopštila da je uspešno testirala raketu "topol" dugog dometa projektovanu da izbegne detekciju antiraketnih odbrandbenih sistema, javile su ruske novinske agencije. Portparol ruske vojske rekao je da je raketa ispaljena sa lansera u Plesecku, sa velikom preciznošću pogodila metu na poluostrvu Kamčatka. Raketa "RS-12M Topol" ima maksimalni domet od 10.000 kilometara i može da nosi nuklearne bojevе glave snage do 550 kilotona.
 
Што више Кушнер кушује - то боље и за њега и за друге који су се мЛого осилили... а Руси...хехехе :



Rusija uspešno testirala rakete dugog dometa

Međunarodni Radio Srbija -

Pre 10 minuta Rusija je saopštila da je uspešno testirala raketu "topol" dugog dometa projektovanu da izbegne detekciju antiraketnih odbrandbenih sistema, javile su ruske novinske agencije. Portparol ruske vojske rekao je da je raketa ispaljena sa lansera u Plesecku, sa velikom preciznošću pogodila metu na poluostrvu Kamčatka. Raketa "RS-12M Topol" ima maksimalni domet od 10.000 kilometara i može da nosi nuklearne bojevе glave snage do 550 kilotona.


cool.......nigde nase srece........bice treceg svetskog rata........:super::super::super:



yebote, jedva cekam da rusi lansiraju te topole , pa da ceo svet ode u p*icku lepu m@terinu.......:super::super::super:

:super::super::super:

.........................................................................................................

:dash::dash:........kakvi bolidi , ovi rusofili, yebote........:roll:
 


cool.......nigde nase srece........bice treceg svetskog rata........:super::super::super:



yebote, jedva cekam da rusi lansiraju te topole , pa da ceo svet ode u p*icku lepu m@terinu.......:super::super::super:

:super::super::super:

.........................................................................................................

Jednom da se ja i ti slozhimo, samo shto si ti bio sarkastichan a ja ozbiljan.
 
Meni je čitava avantura sa ratom u Osetiji i priznanjem iste (uz Abraziju) s ruske strane, kao i osuda i protivljenje zapada svemu tome samo ilustracija toga da se u svetu ništa nije promenilo od kada je ljudskog roda. I principi i pravo i pravda padaju u vodu pred interesima i snagom moćnih....

Nije mi jasno što se ti Neško toliko uzbuđuješ ovim povodom? Nas treba savršeno da bude baš briga za taj rusko-zapadni rašomon.
 
Неће то дозволити Немачка, па није она глупа као Француска, видите да сво време ћути и води мудру политику, јер зна да јој привреда зависи од руског гаса.
A zar mi nismo i ne mozemo,majku mu,da vodimo takvu politiku?Kad moze jedna "NEMACKA" da se ulizuje Rusima,zar mi ne mozemo da se ulizujemo EU?Pih,svasta....:think::dontunderstand:
 
Pa, zemljace.........ako si suicidan, pa se veselis opstoj svetskoj nuklearnoj kataklizmi, ti se baci sa mosta, ili napravi paradu pod voz........biraj.........:think:

Sto mora ceo svet da nestane, zato sto se tebi skurchio tvoj pateticni, mali, tuzni zivot???:???:

Budale se ubijaju, a geniji svoju bol podele sa milionima, milijardama, ako ne i sa celim svetom. :mrgreen:
 
Meni je čitava avantura sa ratom u Osetiji i priznanjem iste (uz Abraziju) s ruske strane, kao i osuda i protivljenje zapada svemu tome samo ilustracija toga da se u svetu ništa nije promenilo od kada je ljudskog roda. I principi i pravo i pravda padaju u vodu pred interesima i snagom moćnih....

Nije mi jasno što se ti Neško toliko uzbuđuješ ovim povodom? Nas treba savršeno da bude baš briga za taj rusko-zapadni rašomon.

krivac za to je evropska unija i USA

rusija je postovala medjunarodno pravo i nije preduzimala nista van toga - sve dok se tog medjunarodnog prava nije odrekla amerika i EU i sve dok nisu priznale protivpravnu nezavisnost kosova.

od tada medjunarodno pravo ne postoji vise i svako moze da radi sta god hoce.

amerika i EU su svet vratili u srednji vek.
 


cool.......nigde nase srece........bice treceg svetskog rata........:super::super::super:



yebote, jedva cekam da rusi lansiraju te topole , pa da ceo svet ode u p*icku lepu m@terinu.......:super::super::super:

:super::super::super:

.........................................................................................................

:dash::dash:........kakvi bolidi , ovi rusofili, yebote........:roll:

Ето, одмах си пао у фрку... ја ову вест уопште не тумачим тако него да су Руси послали поруку смрдљивим каубојима и њиховим сателитима као што су Пољаци ДА МОГУ ДА ОКАЧЕ МАЧКУ О РЕП СВОЈЕ ПРОТИВРАКЕТНЕ ШТИТОВЕ...:hahaha:
 
Ето, одмах си пао у фрку... ја ову вест уопште не тумачим тако него да су Руси послали поруку смрдљивим каубојима и њиховим сателитима као што су Пољаци ДА МОГУ ДА ОКАЧЕ МАЧКУ О РЕП СВОЈЕ ПРОТИВРАКЕТНЕ ШТИТОВЕ...:hahaha:
Mani se Mito,al" volis da Rusi pocnu da rokaju...i ti si neki djavo....:evil:
 

Back
Top