Pravda

sta mislite o ovom listu?

  • djubre prepuno patriJotskih lazi

  • dobre novine


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja i sad mislim da se neko setio da ne vredi deliti Veliku Srbiju tek-tako za dzabe, pa su napravili pravdu. Mislim, evidentno je da je tako jednoumlje vlada samo u casopisima koji su bliski SRS-u i tu nema dileme. Ko je vlasnik, manje bitno... Verovatno su ocekivali da vrate Acu na mesto ministra kulture, pa pokrenuli casopis. Kad ono - utera im Tadic pitona i sad se blamiraju.
 
nikad nisam kupio te novine pa ne znam....

kupio sam po nekad kurir ili pres, i to jeste tabloidno djubre....

jesu kao jeftinije, ali ne vrede ni tih deset-petnest dinara, koliko su clanci nepismeni i glupi, od politike do sporta
 
Назив: PRAVDA PRESS Правна форма: Друштво са ограниченом одговорношћу Седиште: Београд (град) Пуно пословно име: PRIVREDNO DRUŠTVO ZA NOVINSKO IZDAVAČKU DELATNOST PRAVDA PRESS DOO BEOGRAD, KARAĐORĐEVA 65 Матични број: 20222093 Статус: Активно привредно друштво Датум регистрације: 21.11.2006 Број регистрације: БД 190991

1 . Члан Општи подаци Матични број: 1503974710302 Име и презиме: Никола Петровић

2 . Члан Општи подаци Матични број: 2408980710161 Име и презиме: Немања Стефановић

3 . Члан Општи подаци Матични број: 2309973710042 Име и презиме: Југослав Петковић
 

Back
Top