Русија ствара РАО Крајина

Iraklije

Aktivan član
Poruka
1.636
Ненад Чанак, велики борац за људска права и правду у свету, поводом признања Јужне осетије и Абхазије од стране Русије, каже да га све то подсећа на стварање српских аутономних области на почетку разбијања СФРЈ. Даље Ненад каже да поново долази до изражаја руска империјална политика и да то треба зауставити.
 
Poslednja izmena:
Ненад Чанак, велики борац за људска прва и правду у свету, поводом признања Јужне осетије и Абхазије од стране Русије, каже да га све то подсећа на стварање српских аутономних области на почетку разбијања СФРЈ. Даље Ненад каже да поново долази до изражаја руска империјална политика и да то треба зауставити.

:rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf:
:rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf:
 
Ненад Чанак, велики борац за људска права и правду у свету, поводом признања Јужне осетије и Абхазије од стране Русије, каже да га све то подсећа на стварање српских аутономних области на почетку разбијања СФРЈ. Даље Ненад каже да поново долази до изражаја руска империјална политика и да то треба зауставити.

A, jel' spomenuo na kojim je sad lekovima?
 
Ненад Чанак, велики борац за људска права и правду у свету, поводом признања Јужне осетије и Абхазије од стране Русије, каже да га све то подсећа на стварање српских аутономних области на почетку разбијања СФРЈ. Даље Ненад каже да поново долази до изражаја руска империјална политика и да то треба зауставити.


Nenad Canak je veoma pametan covek, te ga, po tom pitanju inferiorni, iz tog razloga ne podnose.
 
Nenad Canak je veoma pametan covek, te ga, po tom pitanju inferiorni, iz tog razloga ne podnose.

Зашто није тако паметан када САД, стварају разне "самосталне аутономне области", када њихов империјализам надире и руши све пред собом. Како није био паметан, након агресије на Авганистан и Ирак.
 
Зашто није тако паметан када САД, стварају разне "самосталне аутономне области", када њихов империјализам надире и руши све пред собом. Како није био паметан, након агресије на Авганистан и Ирак.


Pametan je uvek, naravno...uopste mi nije jasno kako ti ovakvo pitanje pada na pamet.
 
Pametan je uvek, naravno...uopste mi nije jasno kako ti ovakvo pitanje pada na pamet.

Врло једноставно ми пада на памет. Ако човек већ хоће да критикује, онда не треба да има двоструке аршине. Не браним Русију, нити ме интересује шта се тамо догађа, жао ми је недужног народа, који већ годинама страда на том простроу зарад интереса нафтне олигархије.
 
Врло једноставно ми пада на памет. Ако човек већ хоће да критикује, онда не треба да има двоструке аршине. Не браним Русију, нити ме интересује шта се тамо догађа, жао ми је недужног народа, који већ годинама страда на том простроу зарад интереса нафтне олигархије.



Zna on odlicno sta treba da kritikuje, a sta nije za kritikovanje, ne brini ti za njegove arsine jer su sasvim na mestu.
 
nenad canak je ustasa, smrad, separatista i kum najvecih narko dilera u severnom delu Srbije kao sto je recimo onaj Opacic.

da u srbiji ima pravde i zakona nenad canak bi odavno bio u zatvoru ....

J6g, Marsowac, ali ima mozga i dobro razmislja, a to je ono sto tebe najvise je6e u celoj prici oko canka. Lepo ja kazem da se vi patriJote plasite rada i mozga ko djavo krsta.
 
Ненад Чанак, велики борац за људска права и правду у свету, поводом признања Јужне осетије и Абхазије од стране Русије, каже да га све то подсећа на стварање српских аутономних области на почетку разбијања СФРЈ. Даље Ненад каже да поново долази до изражаја руска империјална политика и да то треба зауставити.

:hahaha::hahaha::hahaha: Nenad Canak :hahaha::hahaha::hahaha:
Najbolji je :super:
 

Back
Top