Dorotej - Dobrilo Nenadić

Nikola#15

Početnik
Poruka
10
Postovani korisnici,

U velikoj sam frci kako cu nabaviti knjigu Dorotej nw bi li je procitao za nedelju dana. Knige ovde u Pancevu nigde nema vec nedeljama. Pa sam spao na ocajnicke pokusaje nalazenja prepricanog izdanja.
UKOLIKO bilo ko od onih koji budu citali mogu pruziti ikakvu pomoc bi bih neizmerno zahvalan :D !!!
 
Jako sam volela ovu knjigu. Bila je to prva knjiga Dobrila Nenadića koju sam pročitala, zbog toga mi je među omiljenima, zajedno sa Despot i žrtva. Mislim da postoji i film. Ako nađem vremena, pročitaću je ponovo, baš me interesuje šta bih danas mislila o njoj.
 
Odlicna knjiga!
Ako uspes da nadjes, bila je u izdanju Politike, edicija Biseri srpske knjizevnosti iz 2005. godine. Apsurd ali ja je redovno vidjam u megamarketima (Tempo, Merkator... ) i kosta 99 dinara. Nije bas kvalitetan povez, tvrde zelene korice, prepoznaces tu ediciju...
I pogledaj kod preprodavaca na ulici, oni te knjige kupe za 100 din i onda preprodaju za recimo 250 i imaju ih mnogo vise na zalihama nego supermarketi pa su ti tu vece sanse :)
 

Back
Top