lepo je..

parka

Buduća legenda
Poruka
26.261
bilo da imate "nekoga" ili nemate...
kad dođe ovako neko lepo veče umete li da sednete i uživate u tišini, svojim mislima?
mogu li noć, ili pesma ili par pročitanih reči da budu dovoljnie da osetite neku nežnost prema svetu? i imate ono osećanje da je sve kako i treba da bude i da tu u tom trenutku baš ništa ne fali?
ili prosto svaki takav momenat težite da podelite sa nekim ko vam je poseban?

pitanje je, koliko umete da budete sami?
 
bilo da imate "nekoga" ili nemate...
kad dođe ovako neko lepo veče umete li da sednete i uživate u tišini, svojim mislima?
mogu li noć, ili pesma ili par pročitanih reči da budu dovoljnie da osetite neku nežnost prema svetu? i imate ono osećanje da je sve kako i treba da bude i da tu u tom trenutku baš ništa ne fali?
ili prosto svaki takav momenat težite da podelite sa nekim ko vam je poseban?

pitanje je, koliko umete da budete sami?

gore opisane situacije su narocito lijepe kada se dese u drustvu osobe sa kojom mozemo da ne-pricamo a osjecamo se blisko nonetheless :)

volim kada sam sama bar nekoliko sati dnevno, volim i da sam sa nekim,
ali to ne podrazumjeva da time gubim i one trenutke koje posvecujem samo sebi i onom u cemu uzivam
 
Parka bas lepa tema,.... hvala Bogu konacno nesto normalno.

Ja volim svoju samocu i znam da uzivam u njoj, bez obzira da li imam nekog ili ne,..volim da u toku dana odvojim par sati samo za mene.
 
Posto radim sa ljudima,mnogo me iscrpljuju,neki su kao energetski vampiri,bas mi prija ponekad da sam sama,sedim i gledam u jednu tacku.
(jednom u ugasen TV dva sata :) )
Ili na terasi ujutru uz kafu i novine,nezamenljivo
 
zeno
ja jedino sto trebam
i cemu zudim
je da budem sama
znaci
ja sam navikla da sam sama od kad znam za sebe
iz istog vremena kad sam shvatila da je hrana smaranje
i od tada do danas traje moja borba
za malo mira i samocom
ja perfektno umem da funkcionisem kada sam sama
to je moj svet
sve ostalo
sve ovo sto radim kada su drugi oko mene ok je
mogu ja to
ali je iznudjeno
neprirodno mi je
e a toliko retko sam sama da to zabrinjava
i onda ja izadjem odem
i u vecini situacija sama
meni nije frka
ja idem u pozoriste sama
u setnju
u kafic
brate ja i knjiga
priroda
reka
univerzum
sestro


a volim tu toplinu znas
zracim ja tu nesto na ljude
pa me vole
ali bas,bas
a to je zato sto je i to jedan deo te neke prirode
ocete sad svasta da mislite o meni
hahahahahah
 
Naravno da je lepo. Kao shto je rekao pisac "Tri Musketara", nikada choveku vreme ne prolazi tako brzo, nego kada je sam sa svojim mislima... To je samo jedno od svedochenja osnovne ljudske potrebe... Izolacija prija ponekad... Josh kada se kombinuje sa faktorima kao shto su ovako lepo veche, 4um krstin i ladna voda... mogao bih ovako do sutra... ideeemo ::super:
 
Баш сам пре неки дан причала својој сестри како бих волела да сам сама, пар дана,а то је њој био трећи дан самовања и она ме је звала да ми каже како јој је тешко...
И позавиделе смо једна другој, ето.
А можда не бих знала шта ћу са самоћом, не сећам се кад сам била насамо са њом... ( са самоћом ;))
 

Back
Top