Claymore

miXed

Iskusan
Poruka
6.560
Gleda li neko ? Ja sam pocheo pre par dana da gledam i bas sam se nalozio :D

08ClaymoreFight-1.jpg
 
Problem je u tome sto su totali promenili kraj. Pre vremenskog skoka od 7 godina, prikazano je u mangi da su svi Claymore na severu pali. I da su svi Awakened(da ne prevodim) bili unisteni od 1 i 2 (postoji trik sa njima). Priscila, Isley i Raki nisu ni bili u tom gradicu, u mangi Clare jos uvek traga za Rakijem i on za njom (7godina je proslo).
Ako nova serija pocne trebalo bi da opet uradi Severnu Kampanju i da ubace malo vise scena o Organizaciji pre nego sto se prica nastavi. Procitaj mangu mnogo je bolje uradjeno, ako ne celu onda izmedju 60-73 poglavlja.
Sto se tice nove sezone, nema dovoljno materijala da se napravi anime. Za sada smo videli "7duhova", novu 47, Riful, Galadeju, onu 2-icu iz svetog grada, Raki se tek pojavio sa Priscilom, i saznali smo kako i zasto Youkai/Awakened/Abysal/Claymore nastaju i njihova svrha.
 
Izlazi 1 poglavlje po mesecu, treba za par dana da se pojavi novo, trenutno je 82 i ES4. Za one koji neznaju Severna Kampanja pocine u poglavlju 50 (to je anima iskasapila).
 
ajoj kako ubodem tako retardiranu mangu uvek da chitam....jedva bleach dochekam svake nedelje a ne ovo jednom mesechno O_o...ja sam chitala mangu samo ono shto ide posle anime-a....ovo pre me mrzelo...ali je odlichna manga....clare,galatea i miria su mi omiljene ^^
 
Retardirano, kako?

Jedan crtac radi 0.5-4 panela dnevno, poglavlje 82, 31 strana. Sada moras i da napravis scenario za to. On je presao na mecesno izdanje relativno skoro, cini mi se pre nego sto se razboleo i manga je ponovo krenula mislim ove godine.

Ti koji rade za nedeljno izdanje uglavnom imaju assistente. Smisli pricu nacrtaj glavne junake, i asistenti crtaju pozadine, umecu tekst, tusiranje, i ako su previse u zurbi stavi fotograf kao pozadinu.
 
e mnogo mi se svideo ovaj anime
odlichan je :)
a nervira me shto na kraju nisu ubili Priscilu
aaaaaaa kontam shto cler nije smela...al ishto helen ili miria nisu :(:(:( :lol:
nervira me ta kad god trebaju da je ubiju ona pochne da se kmezi (-_-)
a i pobedila je teresu ne shto je bolja vecj zato shto je prevarila
ah mogla bih da ne gledam anime neke stvari me bash iznerviraju :lol:
 

Back
Top