Kako naci dobre postdiplomske studije posle ETF-a??

A

Ana B

Gost
Cao svima!
Zavrsavam ETF - smer racunari i super sam student pa bih htela da nastavim postdiplomske negde napolju na nekom stvarno dobrom univerzitetu. Ima li neko iskustva u tom pogledu - da moze da mi preporuci gde da trazim , koga da kontaktiram i sl . Kako se sada kotira beogradski ETF?
Kakve su mogucnosti stipendiranja od strane tih fakulteta, da li postoje varijante da u sklopu magistarskih/doktorskih radim na nekom komercijalnom projektu i da me oni placaju? :)
Kako se nalazi jak(=interesantan i dobro placen) posao? (imam iskustva i volim da radim :)
Ako bilo ko ima kakve aktuelne informacije neka javi - moze ovde , a moze i na mail: alegria@ikomline.net

Svaki savet je dobrodosao! Hvala puuuno! Ana

p.s. govorim engleski (odlicno),spanski(trenutno srednje,ali intenzivno ucim),
i malkice francuskog.
 
Sa tim karakteristikama koje si dala ne verujem da ces imati problema oko nalazenja bilo kakvog posla. Pogledaj malo preko interneta, raspitaj se, jedino sto ja mogu da ti ponudim je sajt www.infostud.com...Tamo su se svojevremeno nalazile razne informacije o skolovanju studenata , kako kod nas, tako i u Evropi i po svetu. Ima raznih informacija o stipendijama, svega i svacega...

Sve najbolje
Ivan
 

Back
Top