Mozak

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Znaci, ukratko....
Da li su bolji jebachi i jebacice oni sa mozgom ili oni bez ( da ne bude zablude sa praznocom glave, mislim na one koji ne koriste ono sto imaju u glavi - mozak, u dovoljnoj meri )
 
Zavisi za koga, izraz "dobar ebac" je stravicno glup izraz i koriste ga zene da oznace nekoga ko je za njih licno (ponaosob) dobar ebac, a isto on se nekoj drugoj mozda i ne bi svideo.

Ne postoji "dobar ebac" i "los ebac", postoji ebac i neebac.
 
a kako mislis bez mozga da "vodis ljubav" tj. da ebes?

Mislio sam na intelekt pojedinaca...greska u uvodnom postu...
da li obrazovaniji su bolji jebachi od onih koji nemaju ni osnovne skole..na to sam mislio..
( mada ako pogledamo taj sloj ljudi - manje inteligentnih i siromasnijih, uvidjamo da su oni bolji jebachi..jer oni i odrzavaju natalitet u porastu )
 
zavisi koji deo mozga im je razvijeniji...
za prirodne ili drushtvene nauke...
tj, koja inteligencija...
emocionalna, prostorna, jezichka, bla, bla
blah..
are you talking serious? :/
 
inteligencija nema veze sa obrazovanjem. Moze dete od godinu 2 da ima bolji IQ nego ti
INTELIGENCIJA = Sposobnost snalazenja u nepoznatim situacijama i resavanja zadataka koje prvi put vidis
 
svak svoje zna
glupi s glupima
pametni s pametnima
to je ono pravo
mada ima raznih varijacija i tu nema pravila
obicno su glupe mesarske jebachice
a pametne te sistematski uniste:)
 
Vodjenje ljubavi je izraz stvoren od ljudi koji mesaju ljubav i seks (u te spadaju i ljudi koji misle da zene uvek treba da se secaju prvog), inace, takvo mesanje se najvise opaza kod dece od 2 godine. Ali moze se koristiti da se opise "vodjenje ljubavi" u kome ne dolaze do izrazaja suprotnosti polova.
 
ma, to su ti one navodno "zenske stvari"...ne bi razumio...elem, ni vecina zena ne razumije...al pise u Cosmu pa mora da je zaprave...:)

veca sam ja zena nego sto ste vi muskarci....ali ebes casopise tamo je i onako pola novinarki u "snovima" i "bajkama"....nema veze meni je i j...i vodjenje jedno isto i "chips" (tj. tacka). kome se svidja svidj kome ne nema potrebe da se nabedjujemo :mrgreen:
 

Back
Top