Eyesburn

Fool control je ok, Gabau previse reggae za moj ukus, a
ovaj poslednji nisam imao zelju da cujem, bili su mi super na Exitu 2001, dok su vec sledece godine predstavljali najvece razocarenje.
 
Tu nema shta da se pricha. NAJBOLJI SU!!!!!!!!!!!!!!Mislim da je kruna njihovog rada Moses sa Soulfly! Ko nije poslushao Moses dosad, neka to obavezno uradi... :D
 
Bleak WinterFullMoon:
dakii:
Bleak WinterFullMoon:
pa u tome kako eyesburn najbolji bend na ovim prostorima

a sta nije?
mislim best band?

a sto jeste?po cemu to?
daj nesto sto ce da potkrepi tvoju izjavu koja se klima kao debeli tupan na gimnastickoj gredi

pa realno o ukusima NIKADA ne treba raspravljati!
ti ne mislish da je eyesburn best bend, a ja misli, i ne zelim, niti hocu da menjam svoje misljenje!
pa kao prvo uopste nisu komercijala
drugo postigli su sta su hteli
trece EYESBURN IS THE BEST BAND!!
 
dakii:
pa realno o ukusima NIKADA ne treba raspravljati!
ti ne mislish da je eyesburn best bend, a ja misli, i ne zelim, niti hocu da menjam svoje misljenje!
pa kao prvo uopste nisu komercijala
drugo postigli su sta su hteli
trece EYESBURN IS THE BEST BAND!!

naravno da o ukusima ne treba raspravljati,al ne znam sta je tebi dalo za pravo da ih proglasis najboljim bendom
kao prvo: za ovdasnje prilike i nije da nisu komercijala
kao drugo: otkud ti znas sta su oni hteli?
kao trece: jel si ti ono bese pricao/la da o ukusima ne treba raspravljati?

P.S. ako su ovo 3 glavna razloga sto su oni najbolji bend na prostorima bivse Jugoslavije,onda bolje da gledam da uletim u neki bend jer je ocigledno vrlo lako dostici tu laskavu titulu
 
Bleak WinterFullMoon:
dakii:
pa realno o ukusima NIKADA ne treba raspravljati!
ti ne mislish da je eyesburn best bend, a ja misli, i ne zelim, niti hocu da menjam svoje misljenje!
pa kao prvo uopste nisu komercijala
drugo postigli su sta su hteli
trece EYESBURN IS THE BEST BAND!!

naravno da o ukusima ne treba raspravljati,al ne znam sta je tebi dalo za pravo da ih proglasis najboljim bendom
kao prvo: za ovdasnje prilike i nije da nisu komercijala
kao drugo: otkud ti znas sta su oni htel
kao trece: jel si ti ono bese pricao/la da o ukusima ne treba raspravljati?

P.S. ako su ovo 3 glavna razloga sto su oni najbolji bend na prostorima bivse Jugoslavije,onda bolje da gledam da uletim u neki bend jer je ocigledno vrlo lako dostici tu laskavu titulu

pa zato sto znam sta su hteli!
imam ja svoje izvore informacija!!
e znas kako, ja sam rekla svoje misljenje, to da je EB best bend, a tebi sto se ne svidja, sorry!!!
nemoj da ih slusas...
i kako si to zakljucio da su komercijala? koje si sve pesme preslusao (ako si uopste cuo njihovu pesmu?)? ili jos bolje albume?
 

Back
Top