Eyesburn

Bleak WinterFullMoon:
kako sam zakljucio da su komercijala?
pa imaju vise spotova nego Van Gogh :wink:
ako tebi nije komercijala imati preko 10 spotova u ovom jadu i bedusu od zemlje u kojoj zivimo,onda ne znam sta jeste...
pa za ovih deset godina koliko postoje ne znam sta je tu cudno sto imaju kazes, deset spotova?????
 
Bleak WinterFullMoon:
kako sam zakljucio da su komercijala?
pa imaju vise spotova nego Van Gogh :wink:
ako tebi nije komercijala imati preko 10 spotova u ovom jadu i bedusu od zemlje u kojoj zivimo,onda ne znam sta jeste...
pa za ovih deset godina koliko postoje ne znam sta je tu cudno sto imaju kazes, deset spotova?????
 
Roots rock reggae:
pa za ovih deset godina koliko postoje ne znam sta je tu cudno sto imaju kazes, deset spotova?????

naravno da je cudno
ko da su oni jedini bend koji postoji toliko dugo
sta se primas?
evo uzmi recimo Bjesove,oni postoje malo duze nego eyesburn i po meni su 10x kvalitetniji i imaju otprilike 4 spota od kojih su 3 extremno niskobudzetna
P.S. nisu oni jedini primer za tako nesto
 
shta shta se primam?
ja sam samo lepo pitala,a tvoj je problem hocesh li i ti lepo da odgovorish,kao moderator,koliko vidim da jesi,trebalo bi da budesh ljubazan :roll:
 
Roots rock reggae:
shta shta se primam?
ja sam samo lepo pitala,a tvoj je problem hocesh li i ti lepo da odgovorish,kao moderator,koliko vidim da jesi,trebalo bi da budesh ljubazan :roll:

a kao nisam a? :lol:
pa nije nego me nervira kad vidim da neko zapne tako oko jednog benda a za ostale nije ni chuo,a kamoli slushao...
Eyesburn najbolji bend na prostorima bivse Yu - svasta




-Budi Bog s nama-
 
khm khm
to da li jeste ili nije je stvar ukusa
po mom misljenju nije, ali stvarno su dobri, najvise volim Gabau, ovaj zadnji nije nesto, a fool control i cool fire su ok, mada je gabau najbolji
 
Bleak WinterFullMoon:
Roots rock reggae:
pa za ovih deset godina koliko postoje ne znam sta je tu cudno sto imaju kazes, deset spotova?????

naravno da je cudno
ko da su oni jedini bend koji postoji toliko dugo
sta se primas?
evo uzmi recimo Bjesove,oni postoje malo duze nego eyesburn i po meni su 10x kvalitetniji i imaju otprilike 4 spota od kojih su 3 extremno niskobudzetna
P.S. nisu oni jedini primer za tako nesto

Ladno se raspravljas sa njima oko EB-a. Naravno da su Bjesovi, Block out i Obojeni Program jedino sto trenutno vredi na ovim prostorima. Svi ostali su manje ili vise smesni.
 
ma daj budi tolerantan...
meni se bjesovi ne svidjaju, mislim zapravo i da su losi, a za block out i obojeni program se slazem da su dobri, ali svejedno, ne mora da znaci da su "jedino sto valja".
ps
da vas podsetim ovo je bila tema o eyesburnu
 
Bleak WinterFullMoon:
Roots rock reggae:
pa za ovih deset godina koliko postoje ne znam sta je tu cudno sto imaju kazes, deset spotova?????

naravno da je cudno
ko da su oni jedini bend koji postoji toliko dugo
sta se primas?
evo uzmi recimo Bjesove,oni postoje malo duze nego eyesburn i po meni su 10x kvalitetniji i imaju otprilike 4 spota od kojih su 3 extremno niskobudzetna
P.S. nisu oni jedini primer za tako nesto

pa, naravno da nisu jedin bend koji tako dugo postoji,
pa bjesove i eb ne mos' da poredish!
jer je to sasvim druga vrsta mjuze, kol'ko sam ja upucena (a po bjesovima ne mogu da pljujem jer ih nikada nisam slusala!)
wow, sto EB ima "visokobudzetne spotove" stvarno, nisam znala!!!
pa jel si gledao njihove spotove, svi su na slicnu foru, uvek ispadne da su tu sa instrumentima,
zasto? pa zato sto nemaju kintu
neverovatno!
 
u jadni nemaju kintu/....da se ne rasplacem?
oni nekad stvarno i nisu imali kintu, bili su bas do jaja siromasni, secam se bili mi na svirci i na kraju kojot uzme mikrofon i kaze "hvala vam sto ste dosli, ali molim vas dodjite i na nasu sledecu svirku koja ce biti tad i tad da bi mi zaradili nesto"... 8)
 
Ernesto_Che:
u jadni nemaju kintu/....da se ne rasplacem?
oni nekad stvarno i nisu imali kintu, bili su bas do jaja siromasni, secam se bili mi na svirci i na kraju kojot uzme mikrofon i kaze "hvala vam sto ste dosli, ali molim vas dodjite i na nasu sledecu svirku koja ce biti tad i tad da bi mi zaradili nesto"... 8)

yea, right!!! :!:
pa sta ako nisu imali kintu?
k'o da je vazno, i to kakvi su im spotovi, i kako izgledaju...
pa zar nije najvaznija muzika koju oni stvaraju?


mislim, naravno, kojot je ocajno sladak
 
spotovi su krajnje jednostavni,nema nicheg zanimljivog u njima i ne razumem zasto se pravi tolika galama oko najobichnijih spotova u kojima se kao shto je recheno pojavljuju samo chlanovi sa sve instumentima......zaista skupi spotovi nema shta....
 
dakii:
Ernesto_Che:
u jadni nemaju kintu/....da se ne rasplacem?
oni nekad stvarno i nisu imali kintu, bili su bas do jaja siromasni, secam se bili mi na svirci i na kraju kojot uzme mikrofon i kaze "hvala vam sto ste dosli, ali molim vas dodjite i na nasu sledecu svirku koja ce biti tad i tad da bi mi zaradili nesto"... 8)

yea, right!!! :!:
pa sta ako nisu imali kintu?
k'o da je vazno, i to kakvi su im spotovi, i kako izgledaju...
pa zar nije najvaznija muzika koju oni stvaraju?


mislim, naravno, kojot je ocajno sladak

ma naravno da to nema veze sa muzikom kakvi su im spotovi, i da nema veze da li su nisko ili visoko budzetni, samo se rekla to "nemaju kintu" ko da sada treba da delim priloge jer eto nemaju sta da jedu...
:wink: a za kojota... 8)
 
Bleak WinterFullMoon:
kako sam zakljucio da su komercijala?
pa imaju vise spotova nego Van Gogh :wink:
ako tebi nije komercijala imati preko 10 spotova u ovom jadu i bedusu od zemlje u kojoj zivimo,onda ne znam sta jeste...
Evo odgovora zasto nisu komercijala za neupucene:
1)Spot je spot, a da li ce pesma da prodje ili ne, to publika odlucuje
2)EB spotovi nisu visokobudzetni, sa ne znam kakvim specijalnim efektima, vec vrlo jednostavni i efektni
3)Solid je po izlasku bio 2-3 meseca ubedljivo najprodavaniji album 2004. sa samo 1 spotom
4)Nino se jos zali da nisu pokrili minus od izdaje & promocije Solida, a samo komercijala zgrce velike pare
5)Ne mora da znaci da sto veci br. spotova to je veca komercijala.Uzmi na pr.Roblju Corbu. Koliko su oni samo spotova u poslednjih nekoliko godina izbacili,pa opet ako preslusas poslednji album Ovde videces da je jako dobar i da niposto ne moze da se svrsta u komercijalu
6)Nemas nojedan afirmisan bend koji radi nesto slicno kao EB, a za komercijalu ne mozes da nesto proglasis na osnovu jednog unikatnog izvodjaca. To sto publika voli EB je pre svega kvalitet i egzoticnost muzike, a ne posredstvo masovnih medija koji manipulisu klincima sta da slusaju.
7)Spotovi se retko vrte, i osim manje popularnih TV kanala tesko ces ih uhvatiti na nekom mega popularnom
Dosta? Mislim da jeste... :wink:
 
Bleak WinterFullMoon:
kako sam zakljucio da su komercijala?
pa imaju vise spotova nego Van Gogh :wink:
ako tebi nije komercijala imati preko 10 spotova u ovom jadu i bedusu od zemlje u kojoj zivimo,onda ne znam sta jeste...
Evo odgovora zasto nisu komercijala za neupucene:
1)Spot je spot, a da li ce pesma da prodje ili ne, to publika odlucuje
2)EB spotovi nisu visokobudzetni, sa ne znam kakvim specijalnim efektima, vec vrlo jednostavni i efektni
3)Solid je po izlasku bio 2-3 meseca ubedljivo najprodavaniji album 2004. sa samo 1 spotom
4)Nino se jos zali da nisu pokrili minus od izdaje & promocije Solida, a samo komercijala zgrce velike pare
5)Ne mora da znaci da sto veci br. spotova to je veca komercijala.Uzmi na pr.Roblju Corbu. Koliko su oni samo spotova u poslednjih nekoliko godina izbacili,pa opet ako preslusas poslednji album Ovde videces da je jako dobar i da niposto ne moze da se svrsta u komercijalu
6)Nemas nojedan afirmisan bend koji radi nesto slicno kao EB, a za komercijalu ne mozes da nesto proglasis na osnovu jednog unikatnog izvodjaca. To sto publika voli EB je pre svega kvalitet i egzoticnost muzike, a ne posredstvo masovnih medija koji manipulisu klincima sta da slusaju.
7)Spotovi se retko vrte, i osim manje popularnih TV kanala tesko ces ih uhvatiti na nekom mega popularnom
Dosta? Mislim da jeste... :wink:
 
Eyesburn girl:
Evo odgovora zasto nisu komercijala za neupucene:
1)Spot je spot, a da li ce pesma da prodje ili ne, to publika odlucuje
2)EB spotovi nisu visokobudzetni, sa ne znam kakvim specijalnim efektima, vec vrlo jednostavni i efektni
3)Solid je po izlasku bio 2-3 meseca ubedljivo najprodavaniji album 2004. sa samo 1 spotom
4)Nino se jos zali da nisu pokrili minus od izdaje & promocije Solida, a samo komercijala zgrce velike pare
5)Ne mora da znaci da sto veci br. spotova to je veca komercijala.Uzmi na pr.Roblju Corbu. Koliko su oni samo spotova u poslednjih nekoliko godina izbacili,pa opet ako preslusas poslednji album Ovde videces da je jako dobar i da niposto ne moze da se svrsta u komercijalu
6)Nemas nojedan afirmisan bend koji radi nesto slicno kao EB, a za komercijalu ne mozes da nesto proglasis na osnovu jednog unikatnog izvodjaca. To sto publika voli EB je pre svega kvalitet i egzoticnost muzike, a ne posredstvo masovnih medija koji manipulisu klincima sta da slusaju.
7)Spotovi se retko vrte, i osim manje popularnih TV kanala tesko ces ih uhvatiti na nekom mega popularnom
Dosta? Mislim da jeste... :wink:

Dobro UPUCENA,nije jedini parametar komercijale broj spotova.Pogresno si me shvatila.U svakom slucaju mislim da ima bendova koji mnogo vise vrede od njih (ali ne sviraju taj pravac) a nisu dobili takvu shansu kao Eb.
I dalje tvrdim da je smesna izjava da su oni najbolji bend na ovim prostorima i to pogotovu kad to kaze neko ko nije u zivotu cuo za Bjesove.
 
pa nije da nisam cula za bjesove, slusala sam ih i ne svidjaju mi se!!!
a ukusi se ocajno razlikuju, tako da se tebi bjesovi svidjaju a meni ne, kao sto se tebi ne svodja EB a meni da....
so....
 
Ohohoho, pa ova tema je vaskrsla! (Kad bi mi neko jos samo rekao zasto se jos uvek odusevlajvam vaskrsavanjem tema... what the heck...) Bjesovi su Bjesovi, a kakav koncert je to skoro bio? Me nah know?!
 

Back
Top