"Српски Сакашвили" претендује на значајнију титулу

Poruka
19.903
Данас добијем и-мејл са следећом садржином:

Преносимо поруку организатора свакодневних протеста на Тргу Републике:

-------

Режим од јуче врши страховит притисак на организаторе протеста на Тргу Републике да прекину окупљања. Прети нам се забраном протесних шетњи а неколико људи је добило анонимне претње да ће бити пребијени или ухапшени. Прећено је и људима који су последњих дана доносили озвучење тако да су нас синоћ у један ујутру обавестили да не смеју да долазе неко време (ово покушавамо да решимо). Истовремено члановима СРС се од синоћ шаљу лажне поруке потписане као gosrsbg (градски одбор) са следећим садсржајем:
"gosrsbg: Обавестите чланство да од 26. августа (од данас) обустављамо учешће на протестним скуповима на Тргу"
Поруке се шаљу са Верата која је у власниству жутих и који иначе редовно користе Г17 Плус и ДС за обавештавање својих чланова. Ово се све поклопило са тиме да је РТС поново престао да извештава о протестима.

Не дамо да нас угасе! Настављамо протест!

Молим све који су у могућности да дођу данас на протест и позову што више људи. Такође обавестите радикале које знате да су поруке које добијају лажне.

СТОП ДИКТАТУРИ !!!
СВИ НА ТРГ У 17ч !!!

--------

Ја више немам коментара чиме се служи режим да угуши опозицију и јавно изношење чињеница о корупцији,криминалу,растурању државе.
Није им мало што су на смрт претукли оног човека на демонсртацијама,чему режимски медији нису дали ни мало значаја.Још настављају да се баве подметачинама и претњама.

"Српски Сакашвили" претендује да постане "српски Чаушеску",ако овако настави.
 
Данас добијем и-мејл са следећом садржином:



Ја више немам коментара чиме се служи режим да угуши опозицију и јавно изношење чињеница о корупцији,криминалу,растурању државе.
Није им мало што су на смрт претукли оног човека на демонсртацијама,чему режимски медији нису дали ни мало значаја.Још настављају да се баве подметачинама и претњама.

"Српски Сакашвили" претендује да постане "српски Чаушеску",ако овако настави.

slusaj ne vredjaj sakasvilija,on jeste marioneta kao tadic,ali za razliku od tadica voli svoju zemlju.
 
Данас добијем и-мејл са следећом садржином:



Ја више немам коментара чиме се служи режим да угуши опозицију и јавно изношење чињеница о корупцији,криминалу,растурању државе.
Није им мало што су на смрт претукли оног човека на демонсртацијама,чему режимски медији нису дали ни мало значаја.Још настављају да се баве подметачинама и претњама.

"Српски Сакашвили" претендује да постане "српски Чаушеску",ако овако настави.

Ma ovo ni Sloba nije mogao da smisli tako "znalacki", sto je necuveno od jednog "demokrate"...
 
od koga si dobio?
Ма иш'о на неке про-смрадикалске сајтове, остављао тамо свој имејл, и сад га спемују патриотским садржајима и хепенинзима.

Та шака очајника која и даље протестује су у ствари они што су ишли да "бране Слобу" својим телима 2001.

Најбоље да одмах обуку оне сендвич-натписе "Биће крај света ускоро" и да тако шетају градом као бескућници који јесу.
Ја одавно предвиђам да ће се СРС завршити у причи о ванземаљцима, чиповима, Треће Око, Зона Сумрака, etc.

Као што је Борис Тадић лепо приметио: СРС и ДСС су имали довољну већину да оборе закон о изручивању у Хаг, али то нису урадили, него су сад узели да протестују против СПРОВОЂЕЊА закона које су сами дужни да доносе у скупштини.


Није им мало што су на смрт претукли оног човека на демонсртацијама,чему режимски медији нису дали ни мало значаја.
Ма не, он се оклизнуо на "кову од банане" човече.

 
Ма иш'о на неке про-смрадикалске сајтове, остављао тамо свој имејл, и сад га спемују патриотским садржајима и хепенинзима.

Та шака очајника која и даље протестује су у ствари они што су ишли да "бране Слобу" својим телима 2001.

Најбоље да одмах обуку оне сендвич-натписе "Биће крај света ускоро" и да тако шетају градом као бескућници који јесу.
Ја одавно предвиђам да ће се СРС завршити у причи о ванземаљцима, чиповима, Треће Око, Зона Сумрака, etc.

Као што је Борис Тадић лепо приметио: СРС и ДСС су имали довољну већину да оборе закон о изручивању у Хаг, али то нису урадили, него су сад узели да протестују против СПРОВОЂЕЊА закона које су сами дужни да доносе у скупштини.



Ма не, он се оклизнуо на "кову од банане" човече.


evo ga americki dupelizac na sceni:thumbdown:
 
Ма иш'о на неке про-смрадикалске сајтове, остављао тамо свој имејл, и сад га спемују патриотским садржајима и хепенинзима.

Та шака очајника која и даље протестује су у ствари они што су ишли да "бране Слобу" својим телима 2001.

Најбоље да одмах обуку оне сендвич-натписе "Биће крај света ускоро" и да тако шетају градом као бескућници који јесу.
Ја одавно предвиђам да ће се СРС завршити у причи о ванземаљцима, чиповима, Треће Око, Зона Сумрака, etc.

Као што је Борис Тадић лепо приметио: СРС и ДСС су имали довољну већину да оборе закон о изручивању у Хаг, али то нису урадили, него су сад узели да протестују против СПРОВОЂЕЊА закона које су сами дужни да доносе у скупштини.



Ма не, он се оклизнуо на "кову од банане" човече.


Vazno je da ste vi andjeli i da se shetate po gradu sa natpisima "Ne zaboravi Srebrenicu" i slichno. Ja predvidjam da ce pampuri da da zavrshe u prichi Brokeback mountain.
 
"Српски Сакашвили" претендује да постане "српски Чаушеску",ако овако настави.[/QUOTE]

Jao, Jo, ja sam pre koji dan dao sličnu izjavu u kojoj sam povukao mogućnost paralele između BoTe i Nikolaua, pa sam popio 5-odnevni ban. Vele, pretim BoTi.

Svi mi znamo šta može da mu sleduje, ali ovo nije toliko slobodan forum da na njemu možeš to i da napišeš.
Ovakve stvari moraš upakovati u formu u kojoj je sve jasno, a ništa nisi rekao. U suprotnom, moraćeš se ponovo registrovati sa novim nikom.
 
Svi mi znamo šta može da mu sleduje,.

aham. moze. istim hipotetichkim principom je moguce zamisliti i da vash nesrecni toma skoncha odsechene glave jer je naleteo na neke ludake k'o one iz novina, ili da gocu pop l rastrnu lutalice dzumare od kojih nije uspela da se odbrani, a shinteri ih nisu na vreme po'vatali :roll:
 
aham. moze. istim hipotetichkim principom je moguce zamisliti i da vash nesrecni toma skoncha odsechene glave jer je naleteo na neke ludake k'o one iz novina, ili da gocu pop l rastrnu lutalice dzumare od kojih nije uspela da se odbrani, a shinteri ih nisu na vreme po'vatali :roll:

Ja sam siguran da natasicu kandidic nema sanse da napadnu jadni psici. Zato sto imaju dobro culo mirisa :D
 
aham. moze. istim hipotetichkim principom je moguce zamisliti i da vash nesrecni toma skoncha odsechene glave jer je naleteo na neke ludake k'o one iz novina, ili da gocu pop l rastrnu lutalice dzumare od kojih nije uspela da se odbrani, a shinteri ih nisu na vreme po'vatali :roll:

Može. samo kad ti to napišeš kao pretpostavku, nećeš dobiti ban, jer su u pitanju radikali. I, niko ti neće reći da im pretiš.
A, kad sam ja napisao pretpostavku za glumca, u kojoj sam naveo da će mu suditi srpski narod, kao neki drugi nekom svom, dobio sam od Registre 5-odnevno nagradno odsustvo, uz obrazloženje: "Pretnja".

No, dobro. Uspeo sam ja da isposlujem momentalno ukidanje tog bana, ali to nije važno. Važno je da na ovom forumu postoje i uveliko se primenjuju dvostruki standardi. Opoziciji možeš izneti čak i najotvorenije pretnje bez posledica, a za BoTu & Co. ne smeš reći ni da može dobiti srčani udar, ako jede masnu hranu.

Zato sam ja savetovao Jo-a da pažljivije postuje, tj. da škakljive tekstove mora bolje da "upakuje".
 
Može. samo kad ti to napišeš kao pretpostavku, nećeš dobiti ban, jer su u pitanju radikali. I, niko ti neće reći da im pretiš.
A, kad sam ja napisao pretpostavku za glumca, u kojoj sam naveo da će mu suditi srpski narod, kao neki drugi nekom svom, dobio sam od Registre 5-odnevno nagradno odsustvo, uz obrazloženje: "Pretnja".

No, dobro. Uspeo sam ja da isposlujem momentalno ukidanje tog bana, ali to nije važno. Važno je da na ovom forumu postoje i uveliko se primenjuju dvostruki standardi. Opoziciji možeš izneti čak i najotvorenije pretnje bez posledica, a za BoTu & Co. ne smeš reći ni da može dobiti srčani udar, ako jede masnu hranu.

Zato sam ja savetovao Jo-a da pažljivije postuje, tj. da škakljive tekstove mora bolje da "upakuje".

pa da zaista. demokrate kontrolisu kuchice lutalice i pretnja je poptuno realna. :roll:
cilj je bio samo ukazivanje na mentolska naglabanja koja u sebi sadrze i odrenicu 'chaushesku' no...
 

Back
Top