POKLON ZA SVADBU...

whiteflower

Zainteresovan član
Poruka
168
Pozdrav svima, brat od ujaka mi se zeni sad u subotu, i mi idemo porodicno, ali sa nama ide i moj decko. E, sad bilo bi lepo da pored zajednickog porodicnog poklona (para) nas dvoje odnesemo nesto kao nas poklon njima. E, sad, ja bas i nemam ideju sta bismo mogli da uzmemo (a da nije previse skupo...), oni imaju dosta toga od tehnike - fotoaparati, linije, kamera i slicno, a glupo mi je da nosimo slike ili, jos gore, servise ili aparate za kuhinju... Da li neko ima ideju sta bi i gde mogli da kupimo (u Beogradu) :?: Hvala :bye:
 
Pozdrav svima, brat od ujaka mi se zeni sad u subotu, i mi idemo porodicno, ali sa nama ide i moj decko. E, sad bilo bi lepo da pored zajednickog porodicnog poklona (para) nas dvoje odnesemo nesto kao nas poklon njima. E, sad, ja bas i nemam ideju sta bismo mogli da uzmemo (a da nije previse skupo...), oni imaju dosta toga od tehnike - fotoaparati, linije, kamera i slicno, a glupo mi je da nosimo slike ili, jos gore, servise ili aparate za kuhinju... Da li neko ima ideju sta bi i gde mogli da kupimo (u Beogradu) :?: Hvala :bye:
pa pitaj ga sta im treba, mozda im bas treba neki aparat za kuhinju. :rotf:
 
Ne vagu pobogu, ni blender, ni slično!!!

Koliko sam shvatila nosite porodični poklon koji je verovatno tog tipa. Ovo što vi hoćete bi trebalo da bude baš za njih lično, ne za kuću. Jel sam dobro ukapirala?

Masaža neka je super, ili vikend u nekom spa centru, ima negde na obrenovačkom putu stade mi mozak sad, kako se zove to mesto. Malo iza Ostružnice. Ima kod Mladenovca, Babe. Ne bi trebalo da košta više od par hiljada za dve osobe.
To je super. Nešto što će koristiti sami i dobra prilika da zbrišu iz gužve kad cela rodbina poželi da nagrne prvih bračnih dana.
(Ja ovo iz iskustva :mrgreen:)
 
Ne vagu pobogu, ni blender, ni slično!!!

Koliko sam shvatila nosite porodični poklon koji je verovatno tog tipa. Ovo što vi hoćete bi trebalo da bude baš za njih lično, ne za kuću. Jel sam dobro ukapirala?

Masaža neka je super, ili vikend u nekom spa centru, ima negde na obrenovačkom putu stade mi mozak sad, kako se zove to mesto. Malo iza Ostružnice. Ima kod Mladenovca, Babe. Ne bi trebalo da košta više od par hiljada za dve osobe.
To je super. Nešto što će koristiti sami i dobra prilika da zbrišu iz gužve kad cela rodbina poželi da nagrne prvih bračnih dana.
(Ja ovo iz iskustva :mrgreen:)



Lepa ideja.
 
Ne vagu pobogu, ni blender, ni slično!!!

Koliko sam shvatila nosite porodični poklon koji je verovatno tog tipa. Ovo što vi hoćete bi trebalo da bude baš za njih lično, ne za kuću. Jel sam dobro ukapirala?

Masaža neka je super, ili vikend u nekom spa centru, ima negde na obrenovačkom putu stade mi mozak sad, kako se zove to mesto. Malo iza Ostružnice. Ima kod Mladenovca, Babe. Ne bi trebalo da košta više od par hiljada za dve osobe.
To je super. Nešto što će koristiti sami i dobra prilika da zbrišu iz gužve kad cela rodbina poželi da nagrne prvih bračnih dana.
(Ja ovo iz iskustva :mrgreen:)

E Babe su super ideja ! Jedino sto prenociste kosta malo vise od par hiljada ali ima i nekih varijanti vikend boravak tako nesto , moze se pogledati i na sajtu
 
Ja bila na Salašu 84 pre par meseci ... tamo prenoćište 120Eura ... lepo jeste... ali za dvoje to je 240Eura ... Verujem da bi mladenci u tom slučaju više voleli tih 240Eura na gomili, nego u vikendu .... Ali stoji da je meni ideja i dalje super.
 
ja savetujem neki lep komad unikatne keramike. ako ne poznajes nekog keramicara, pravac singidunum (galerija u knezu) ili fontanu, ali ako nadjes kontak nekog da uzmes direktno u radionici-ateljeu duplo je jeftinije, kod nekih cak mozes malo i da izvoljevas...

mozes da uzmes komplet unikatnih solja za kafu, ili samo dve kao par, svecnjak, sat, skulpturu, pepeljaru, ciniju, casu, lampu, a znas da si kupio vrednu stvar, koja definitivno nije kic, a u personalizujes poklon time sto mozes da izaberes sarene, duhovite, simpaticne ili pak ozbiljnije, svedene, minimalisticke objekte...


drugi predlog luminarc posudje, ono sareno "stakleno", mozes da kupis komplet ili izaberes neku ludu kombinaciju a ceo servis za 6 osoba sa cinijom izadje od 50-100 e zavisi od kompleta, snizenja i sl...

po meni je bitno kupiti kvalitetno pa makar to bila sitnica. dobre predmete za kucu, kuhinju imas u berghoff-u. sjajne setove nozeva u onim drvenim drzacima (ne znam koliko je to a svadbu simbolika :mrgreen:), ona zvona za puter lepo dizajnirana-stainless steal, case, perfektne posude za so i biber, setove za serviranje salate, spageta itd. http://www.berghoffworldwide.com/templates/home.aspx?id=32&LangType=3098
 
Ja bila na Salašu 84 pre par meseci ... tamo prenoćište 120Eura ... lepo jeste... ali za dvoje to je 240Eura ... Verujem da bi mladenci u tom slučaju više voleli tih 240Eura na gomili, nego u vikendu .... Ali stoji da je meni ideja i dalje super.
da, te babe su skupe kao djavo. ja verujem i da bi, s obzirom da pored novca zele da kupe i neki ne bas skup poklon, ta varijanta bila skupa...
 
Ma nema veze..poenta je znati sta je kvalitetno i poznavati ukus ljudi kojima se kupuju pokloni..i nije isto kupiti moulinex i neki ciatronic blender..to ce onaj kome se poklanja ako ima iole mozga znati ceniti;)
 
Kupi ima za pocetak knjigu Kreativnog centra Leti,Leti Prababa i druge bracne igre..(kako da vam u braku nikada ne bude dosadno)Duhovito je ali i beskrajno realno..Ako tu kupovinu obavis u Mamutu recimo pogledaj case..imaju jako interesantne case za champagne,svaka je razlicita i spakovane su posebno u svoje kutijice takodje interesantnog dizajna...Kostaju oko 1500 din po komadu..Zatim pravac vinarija po neki champagne ili proseco(ja vise volim recimo) koji ce stariti sa godinama njihovog braka i nikako nece devalvirati kao pojedini pokloni.
Cestitku u tom stilu sa zeljom da uvek u zajednickom zivotu imaju cemu da nazdrave,bas iz ovih casa...
A sve mozes spakovati veoma originalno u balon recimo u Dela City-ju ili u TC Banjica.
 

Back
Top