PRIMA NOCTA – nekad i sad

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

GRAND COMMANDER

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
322
Prima nocta ili pravo prve bračne noći primenjivano je nekad od strane vladajuće manjine nad podjarmljenom većinom, recimo od strane Engleza u Škotskoj ili od strane Turaka na Balkanu. Svaka devojka pre nego što se uda morala je da spava sa nekim engleskim lordom u Škotskoj ili sa nekim turskim subašom na Balkanu, pa je onda tako obeščašćena stupala u brak sa svojim sunarodnikom.

To se više ne čini tako otvoreno, vremena su se promenila, ali, izgleda da se prima nocta i dalje primenjuje u malo finijem izdanju. Naime, postoje muškarci specijalizovani za oduzimanje nevinosti devicama, koji se ponašaju kao engleski lordovi i turske subaše, a onda svoje „žrtve“ predaju drugima da se za njih udaju. Danas retko koja devojka nevina stupa u brak, jer pre muža „mora“ da prođe kroz prave čete oznojenih i smrdljivih muškaraca a da joj pri tom najviše u sećanju ostaje prvi, odnosno onaj koji je nad njom primenio princip prima nocta-e. Znam ovo iz iskustva. Mnoge moje devojčice su se udale i imaju decu, ali kad me vide ponašaju se onako kako zaslužuje prvi.

Dakle prima nocta još uvek živi na neki način i teško da se može iskoreniti.

Šta vi mislite o ovome?
 
mi mislimo da si ti jedan ekstra tip koji je razdevicio armiju devojaka koje mu se jos uvek klanjaju i ponasaju se onako kako to i zasluzuje jedan subasa ili lord i koji cini da prima nocta jos uvek zivi... i da si se specijalizovao da oduzimas nevinost devojkama... ako je uopste i ostala jos koja...
 
Prima nocta ili pravo prve bračne noći primenjivano je nekad od strane vladajuće manjine nad podjarmljenom većinom, recimo od strane Engleza u Škotskoj ili od strane Turaka na Balkanu. Svaka devojka pre nego što se uda morala je da spava sa nekim engleskim lordom u Škotskoj ili sa nekim turskim subašom na Balkanu, pa je onda tako obeščašćena stupala u brak sa svojim sunarodnikom.

To se više ne čini tako otvoreno, vremena su se promenila, ali, izgleda da se prima nocta i dalje primenjuje u malo finijem izdanju. Naime, postoje muškarci specijalizovani za oduzimanje nevinosti devicama, koji se ponašaju kao engleski lordovi i turske subaše, a onda svoje „žrtve“ predaju drugima da se za njih udaju. Danas retko koja devojka nevina stupa u brak, jer pre muža „mora“ da prođe kroz prave čete oznojenih i smrdljivih muškaraca a da joj pri tom najviše u sećanju ostaje prvi, odnosno onaj koji je nad njom primenio princip prima nocta-e. Znam ovo iz iskustva. Mnoge moje devojčice su se udale i imaju decu, ali kad me vide ponašaju se onako kako zaslužuje prvi.

Dakle prima nocta još uvek živi na neki način i teško da se može iskoreniti.

Šta vi mislite o ovome?

:eek: Ovo zvuči tako bolesno... iz tvojih usta.
 
mi mislimo da si ti jedan ekstra tip koji je razdevicio armiju devojaka koje mu se jos uvek klanjaju i ponasaju se onako kako to i zasluzuje jedan subasa ili lord i koji cini da prima nocta jos uvek zivi... i da si se specijalizovao da oduzimas nevinost devojkama... ako je uopste i ostala jos koja...

Nisam tema ja, nego prima nocta. Naravno da je jedan deo ovde iznesenog tačno, ali nije sve. Ja se nisam specijalizovao za to, no me je život naterao... jebbi ga, bio sam nevin do 22-ge. Ostalo ih je još dosta, veruj mi.
 

h040.gif


Skidam kapu....ovo si sve lepo rekao....:ok:

Nemoj samo kapu... ima i nešto lepše od kape...
 
Prima nocta ili pravo prve bračne noći primenjivano je nekad od strane vladajuće manjine nad podjarmljenom većinom, recimo od strane Engleza u Škotskoj ili od strane Turaka na Balkanu. Svaka devojka pre nego što se uda morala je da spava sa nekim engleskim lordom u Škotskoj ili sa nekim turskim subašom na Balkanu, pa je onda tako obeščašćena stupala u brak sa svojim sunarodnikom.

To se više ne čini tako otvoreno, vremena su se promenila, ali, izgleda da se prima nocta i dalje primenjuje u malo finijem izdanju. Naime, postoje muškarci specijalizovani za oduzimanje nevinosti devicama, koji se ponašaju kao engleski lordovi i turske subaše, a onda svoje „žrtve“ predaju drugima da se za njih udaju. Danas retko koja devojka nevina stupa u brak, jer pre muža „mora“ da prođe kroz prave čete oznojenih i smrdljivih muškaraca a da joj pri tom najviše u sećanju ostaje prvi, odnosno onaj koji je nad njom primenio princip prima nocta-e. Znam ovo iz iskustva. Mnoge moje devojčice su se udale i imaju decu, ali kad me vide ponašaju se onako kako zaslužuje prvi.

Dakle prima nocta još uvek živi na neki način i teško da se može iskoreniti.

Šta vi mislite o ovome?

Koja iskrivljena slika stvarnosti...
 
Poslednja izmena:
Mislim da nikada nisam video vecu gomilu gluposti na jednom mestu... Jesi li ti bre normalan? Gde zivish i u kom veku? Da ti ja kazem neshto u poverenju. Prve brachne noci zena lepo spava sa svojim muzem, i eto... Samo nemoj nikom da kazesh :tajna:

Mislim da si nov na ovom forumu pa ne znaš kakvih je sve gluposti bilo na jednom mestu. A i nick dovoljno govori o tebi. Ne_Vazim_Se - Ne_Važiš_Se. Živim u XVIII veku, samo što su mi u dvorac u Salzburgu doneli comp i sad te zezam sa 220 godina razdaljine. Pusti poverenje, ko ima poverenje u nekoga ko se ne važi. Sačuvaj ti svoju ženicu i nemoj da je pitaš za prima nocta-u.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top