*_**_** SUNSHINE **_**_*

dkole

Zainteresovan član
Poruka
499
Probao sam sa search da nadjem temu ali nisam uspeo,tako da ako sluchajno postoji,zatvorite ovo,a moj post prekopirajte tamo...

Dakle sta mislite o vom bendu?
Mali uvod,Sunshine je prvi Srpski bend koji je pravio crossover bend,koji je kombinovao Old School rap sa Cvrstim gitarskim zvukom,po cemu se mogu uporediti sa Limp Bizkit,Linkin Park,Rage Against the Machine...Prva postava je postojala od 1993 do 2001 godine i u tom periodu su snimili 4 albuma sa vec legendarnim underground hitovima Kokain,Sabrina,Miss J,Iza Horizonta,Zig Zigi,Misli mene Gone....onda je nastao raspad i bend nije postojao do prosle godine kada je Bane,lider i osnivac benda okupio novu ekipu i izdao Fight the Devil,kompilaciju najvecih hitova sa 5 novix pesama (koje su shit)...bend sada svira u postavi DJ,bas,dve gitare,bubanj,i 3 MCa...bio je najavljen veliki koncert u SKC za dan zaljubljenix ali je otkazan...imali su sjajan nastup pre par dana na BF,kada su me iskreno odusevili,ista energija sa pocetka karijere je prisutna,i ja jedva cekam veliki solo cert....Liricki ix nikada nisam preterano gotivio,jer postoji bar 5 boljih domacih repera od Baneta,ali nastupi,zvuk...za mene uvek neprevazidjeno....
 
Sunshine je uvek bio i ostace zakon za sva vremena! Przili su 90'ih samo tako.Mnogo gotivim Baneta i ekipu,kako umeju da prenesu energiju i da drmaju publiku nije normalno.Odushevili su me na beer festu.
Prvo sam pomislio da nece svirati kokain i razocharo sam se do jaja,ali onda kad je krenulo niodkuda ''Jel imate josh energije?'',i publika poludela...nastala ludnica.Posle kokaina nisam znao de se nalazim,noge nisam osecao.

Mada fakin sanshajn vid d plejbojs is in da haus...Sunshine je konza :worth:
 
bas i ne bih uporedio sunshine sa tim bendovima, mene su oni uvek nekako najvise podsecali na cypress hill... inace.. odlican bend, bolji sa ovih prostora, uvek ih rado slusam i nadam se nekoj svirci u skorije vreme, ebiga nisam mogao da idem na BF.....
 
Da da,u pravu si,potpuno sam zaboravio na Cypress Hill...ali oni su se gitara odrekli posle 2-3 albuma,na Green Festu su nastupali samo sa DJem,a Sunshine,hvala bogu josh nije....
A na BF je stvarno bilo nenormalno dobro,stvarno sam se iznenadio,SVI su skakali,mi smo pravili bash finu laganu sutkicu na nekix 200 m od bine,skroz kod Beks standa...i tu je sva masa skakala,znaci nisam mogao da verujem da tih 6 godina uopste nije ostavilo traga...Bash sam ostao odusevljen,samo mala zamerka sto nisu odradili i Sabrinu,obozavam tu pesmu....
U stvari,meni je to bash mocno to sa tim prekidom,taman ih se ljudi onda zazele,i oni sami se napale,i to bude ludnica....a ne kao Van Gogh koji mozes jednom nedeljno da vidish....dodje do zamora malo...
 
Da da,u pravu si,potpuno sam zaboravio na Cypress Hill...ali oni su se gitara odrekli posle 2-3 albuma,na Green Festu su nastupali samo sa DJem,a Sunshine,hvala bogu josh nije....

cekaj, cypressi nisu imali gitaru sad na ovom certu?:eek: ...mora da pocnem da se komiram posle svirki..

a sto se tice sunshine-a, jel su svirali sad na BF Again Gettin' Wicked i kako je zvucalo uzivo... ako jesu, verovatno je bilo do jaja?:D..
 
evo su sva izdanja...


Izdanja

1995 Ljubavna likvefakcija
1996 Sh.G.T.M.
1997 Ljubavna likvefakcija (re – izdanje)
1997 Kokane (singl)
1998 Neću da se predam
2000 Live!
2002 Sha Bilo
2005 Again Gettin' Wicked (singl)
2007 Fight the devil (kompilacija)

Bonusi

Sa re-izdanja Ljubavna likvefakcija
Priđi mi ti – remix
Extended wicked raggamuffin' style mix
Pretty boy – remix

Sa kompilacije Fight the devil
Zavidan (feat. Hana)
Fight the devil
Niklovan (Hello Ya'll)

Ostalo

Sunshine – 1 na 1 (feat. Sky Wikluh) – muzika za film (neobjavljeno)
Sunshine – '91 preview (full live version)
Sunshine – Amerika preview (full live version)


inace, nasao sam link za live album:D, pa kome treba neka se javi na pp il nek pogleda u download sekciju...
 

Back
Top