Putin je slučajno ukakio stvar, Medvedev nema pojma kako da očisti ukakeno

delirium tremens

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.285
Posetio sam jedan britanski politicki forum, ozbiljan, gde se odvijaju konstruktivne rasprave sa puno uvazavanja i istine. Ne kao ovde na nasim forumima, da se sve vodi na podjebavanje izmedju kradikala i LDP-OVACA (obratiti paznju na ovce).

Elem, tema Putin vs Medvedev me je po prilicno zainteresovala. Veliki broj forumasa se slozio da Putin sada nema vlast u domenu odbrane i spoljne politike, tako da je taj ``resor`` prepusten radikalno nastrojenim generalima i Ruskoj Vojsci.
Medvedev nije sposoban da kontrolise tu oblast, Putin je bio itekako sposoban da je kontrolise. Medvedeva je Putin instalirao iz ekonomskih razloga, Medvedev nije tip politicara koji barata o imidzu zemlje i o vojsci.
Putin je od hegemonisticke crvene Rusije stvorio Rusiju koja iz dana u dan jaca na polju ekonomije i demokratije. Sve je to isti taj Putin pokvario, jer je vlast u polju spoljne politike ostavio generalima i tajnim sluzbama, tako sto nije formirao adekvatan tim ljudi za takve poslove.
Svi znamo kako prolaze drzave koje vode generali i tajne sluzbe i kako izgledaju te drzave u ocima sveta.
Zato smo danas u situaciji da funkcioneri RV prete atomskim bombama.
 
Posetio sam jedan britanski politicki forum, ozbiljan, gde se odvijaju konstruktivne rasprave sa puno uvazavanja i istine. Ne kao ovde na nasim forumima, da se sve vodi na podjebavanje izmedju kradikala i LDP-OVACA (obratiti paznju na ovce).

Elem, tema Putin vs Medvedev me je po prilicno zainteresovala. Veliki broj forumasa se slozio da Putin sada nema vlast u domenu odbrane i spoljne politike, tako da je taj ``resor`` prepusten radikalno nastrojenim generalima i Ruskoj Vojsci.

Zato smo danas u situaciji da funkcioneri RV prete atomskim bombama.

Što je babi milo, to joj se i snilo.

Putin i Medvedev su kompaktna ekipa i sve savršerno kontrolišu (pogotovo Putin). Niko pored njega živa, i još na vlasti, po Rusiji ne može vršljati bez njegovog odobrenja.
 
Posetio sam jedan britanski politicki forum, ozbiljan, gde se odvijaju konstruktivne rasprave sa puno uvazavanja i istine. Ne kao ovde na nasim forumima, da se sve vodi na podjebavanje izmedju kradikala i LDP-OVACA (obratiti paznju na ovce).

Elem, tema Putin vs Medvedev me je po prilicno zainteresovala. Veliki broj forumasa se slozio da Putin sada nema vlast u domenu odbrane i spoljne politike, tako da je taj ``resor`` prepusten radikalno nastrojenim generalima i Ruskoj Vojsci.

Zato smo danas u situaciji da funkcioneri RV prete atomskim bombama.

Misliš SRS-OVACA i LDP-OVACA?

Obrati pažnju na ovce.........:ok::ok::ok:
 
Posetio sam jedan britanski politicki forum, ozbiljan, gde se odvijaju konstruktivne rasprave sa puno uvazavanja i istine. Ne kao ovde na nasim forumima, da se sve vodi na podjebavanje izmedju kradikala i LDP-OVACA (obratiti paznju na ovce).

Elem, tema Putin vs Medvedev me je po prilicno zainteresovala. Veliki broj forumasa se slozio da Putin sada nema vlast u domenu odbrane i spoljne politike, tako da je taj ``resor`` prepusten radikalno nastrojenim generalima i Ruskoj Vojsci.

Zato smo danas u situaciji da funkcioneri RV prete atomskim bombama.

Shta ti lupetash, ko preti ICBMovima? Medvedevova reakcija je logichna na predloge iz oba doma ruskog parlamenta, a zna se ko je predsednik stranke koja je vladajuca.
 
Medvedev nije sposoban da kontrolise tu oblast, Putin je bio itekako sposoban da je kontrolise. Medvedeva je Putin instalirao iz ekonomskih razloga, Medvedev nije tip politicara koji barata o imidzu zemlje i o vojsci.
Putin je od hegemonisticke crvene Rusije stvorio Rusiju koja iz dana u dan jaca na polju ekonomije i demokratije. Sve je to isti taj Putin pokvario, jer je vlast u polju spoljne politike ostavio generalima i tajnim sluzbama, tako sto nije formirao adekvatan tim ljudi za takve poslove.
Svi znamo kako prolaze drzave koje vode generali i tajne sluzbe i kako izgledaju te drzave u ocima sveta.

Хахааа...Глупи остају глупи...шта друго рећи...
Паметни Британци,не знају где су шупљи.
 
Vidim Ameriku kao ne vode generali i obaveshtajne sluzbe pa im jako jako loshe ide.
Koga zabole za imidz?
Dobar imidz imaju jaki jer ih se svi plashe ako Rusi pokazu snagu poshtovace ih tako da im je potez sa priznanjem super stvar.
I shto je najbole Ameri nemaju nikakva prava da ih sad prozivaju za neshto protivpravno kad su oni otvorili Pandorinu kutiju
Rusi samo ne izigravaju budale i igraju po pravilima iz principijelnosti kad ih druga astrana vec prekrshila
 
Što volim ove fine i kulturne žute, koji vole naučnu, kulturnu i razložnu raspravu na ozbiljnim stranim forumima, a onda im odjednom izleti praziluk iz pozadine pa se izlete u svom žargonu : kradikali i LDP-OVCE ... onako, prosto pesnički ... :dash: a može i :headbang:

A što se tiče zaključka, o ruskoj vojsci i ko tu upravlja - toliko je tendenciozno i tipčno da bi bilo naivno oponirati.
 
Pa sta?
Kao - jel to ono - ima ih puno, sigurno su u pravu?
Stvarno, kada gledam razne dijabole koje su u fazonu "englezi su retardi, hrvatsi u ovakvi, albanci su onakvi, nemci su takvi", sramota me je sto mi je poreklo ko vase.

Ti ako nas se stidis, najbolje je da nas se odreknes, kazi, brate, da nismo ista nacija, ili ne razgovaraj s nama, zivim brukama...
A sto se tice toga da su Englezi retardirana nacija, to moze da potvrdi svaki strucnjak, zato sto su nacija koja se ne mesa, i sami izmedju sebe zene i udaju, tako da je danas slika jadna. I sami priznaju da imaju 2% intelektualava, a ostalo je sve prosta radnicka klasa koja jedva ceka petak i platu da ide da se napije u kladionici. Ovo je, naravno, samo povrsno receno...
 
Ti ako nas se stidis, najbolje je da nas se odreknes, kazi, brate, da nismo ista nacija, ili ne razgovaraj s nama, zivim brukama...

Pa normalno da se stidim.
Svako ko je u stanju da citavu naciju naziva ovako ili onako je obican propali imbecil.

A sto se tice toga da su Englezi retardirana nacija, to moze da potvrdi svaki strucnjak, zato sto su nacija koja se ne mesa, i sami izmedju sebe zene i udaju, tako da je danas slika jadna. I sami priznaju da imaju 2% intelektualava, a ostalo je sve prosta radnicka klasa koja jedva ceka petak i platu da ide da se napije u kladionici. Ovo je, naravno, samo povrsno receno...

Aha :):)
Aj pre nego sto te zamolim da ne nastavljas da lupetas, jel mozes da mi pokazes neko istrazivanje o tome da su englezi retardirana nacija.
Ako to moze da potrvrdi svaki strucnjak - siguran sam da si citala te analize i da mozes da mi ih prezentujes :):):)
 
Pa normalno da se stidim.
Svako ko je u stanju da citavu naciju naziva ovako ili onako je obican propali imbecil.



Aha :):)
Aj pre nego sto te zamolim da ne nastavljas da lupetas, jel mozes da mi pokazes neko istrazivanje o tome da su englezi retardirana nacija.
Ako to moze da potrvrdi svaki strucnjak - siguran sam da si citala te analize i da mozes da mi ih prezentujes :):):)

Slusaj, meni su to engleski intelektualci rekli, ne saznaje se sve sa interneta, ako nisi znao...
 
Slusaj, meni su to engleski intelektualci rekli, ne saznaje se sve sa interneta, ako nisi znao...

A sto lazes? :)
Sem toga, ako su ti oni rekli, mora da su negde citali.
A ako su negde citali to mora da je negde izdato.
A ako je negde izdato, onda postoji zapis o tome -na Internetu.
Vidis, Internet nije igracka kao sto ti zamisljas da jeste i mesto za skidanje slicica Ronaldinja i picenje po forumima.

Dakle, fasisto, pruzi dokaze.
 

Back
Top