NOVI POCETAK

Covek (Decko)i Zena(Devojcica) su u vezi razkidaju imaju nove Partnere (pogotovu Zena ,Devojcica:P) nakon izvesnog vremena shvate da ih nijedan novi partner nije ucinio srecnim .
Krecu u nov zajednicki zivot .Dali biste sebe mogli da zamislite u ovoj prici .

Ne vjerujem da se osobe mogu toliko mjenjati da nakon odredjenog vremena svi oni stari razlozi za rastanak
tek tako nestanu u medjuvremenu
A i volim da ostavim prashinu da odradi svoje & ne kopam po starim kostima
 
Kad je kraj, kraj je.

Bolje je i patiti i kajati se neko vreme, nego da se vratiš na staro ma koliko mi mislili da je to bilo pravo i najbolje što nam se desilo. To je BILO, PROŠLO!

Nikad ne može biti isto, uvek će stajati TA/ TAJ neko izmedju!
 
Kad je kraj, kraj je.

Bolje je i patiti i kajati se neko vreme, nego da se vratiš na staro ma koliko mi mislili da je to bilo pravo i najbolje što nam se desilo. To je BILO, PROŠLO!

Nikad ne može biti isto, uvek će stajati TA/ TAJ neko izmedju!
Mislis bolje je i platiti za neko vreme = mala sala oprosti .
Zar mislis da covek ,zena razmisljaju o tome ako se iskreno vole (uvek ce stajati Ta/TAJ izmedju ) ?
Drugo pitanje krenes sa covekom i saznas(kasnije) da je dragi u tvojoj okolini samo tako bio aktivan ,pevaju o njemu kao o narodnom heroju , dali ce stajati to izmedju vas ?:bye:
 
Ne mogu da zamislim...jer do sada to nikada nisam uradila...jer kraj je kraj...i ne zelim da se vratim nazad...ali ako mi se ipak desi tako neshto i ne budem odolela..pomiricu se..shto da ne...mada znajuci sebe...teshko ce se tako neshto dogoditi!!!
 
Covek (Decko)i Zena(Devojcica) su u vezi razkidaju imaju nove Partnere (pogotovu Zena ,Devojcica:P) nakon izvesnog vremena shvate da ih nijedan novi partner nije ucinio srecnim .
Krecu u nov zajednicki zivot .Dali biste sebe mogli da zamislite u ovoj prici .


Doživela nešto slično .... Ostavila novog partnera kada sam shvatila da me nije učinio srećnom .... a starom se nisam vratila - jer čim smo jednom raskinuli, znači da bi i drugi put.
 
ponekad za(b)ludela ovcica pobegne iz stada...nastrada...i onda se vrati svome stadu...nema nista lose u tome...bolje sa djavolom kojeg znas:think:

mada ja kapiram da se to ovnovima cesce dogadja...uglavnom muski imaju taj rad "otisao sam brzo da se jos brze vratim"
 
ko te nezna avion bi ti kupio ko te zna dva :bye:

c019.gif
 
Mislis bolje je i platiti za neko vreme = mala sala oprosti .
Zar mislis da covek ,zena razmisljaju o tome ako se iskreno vole (uvek ce stajati Ta/TAJ izmedju ) ?
Drugo pitanje krenes sa covekom i saznas(kasnije) da je dragi u tvojoj okolini samo tako bio aktivan ,pevaju o njemu kao o narodnom heroju , dali ce stajati to izmedju vas ?:bye:

Dragančeeee, UVEK će stajati taj/ ta neka izmedju, i kad tad, neka i godine prodju, isplivaće na površinu! Mogu da se oni vole koliko hoćeš, ali bar kod jednog partnera će to stajati u podsvesti i čekati priliku da vaskrsne.

Retko ko će to priznati, ali gadan smo mi narod, ako partneri sami sebi ne prave problem, UVEK će se naći treća osoba, ako imaš sreće samo jedna da bude a ne više njih, koja će pa eto čisto iz "dobrote" da ti ubaci kosku, crv, koji će možda ne odmah, ali kad tad proraditi...... Ma to su nepisana pravila.

A ovo drugo što si pitao......... šta je radio pre mene, radio je, drugo, pa i ja sam imala pre njega, a treće, ko zna šta pevaju o meni.......da ne nabrajam..... Ne mogu da ti odgovorim na to pitanje, a da stojim 100% iza njega. Ali, mislim da bi stajalo tu negde u glavici mojoj, i sutra kad bi posumnjala u njega, da čačka gde mu nije mesto, pomislila bi na to, iako mi je to, recimo, rekla jedna od "dobronamernih", i ako se pomeša sa periodom kad mi hormoni prave haos .... :otkacio::otkacio::otkacio:

U svakom slučaju, ne bi bilo loše i takvog probati, čisto da ispitas tu njegovu reputaciju :super:
 
Dragančeeee, UVEK će stajati taj/ ta neka izmedju, i kad tad, neka i godine prodju, isplivaće na površinu! Mogu da se oni vole koliko hoćeš, ali bar kod jednog partnera će to stajati u podsvesti i čekati priliku da vaskrsne.

Retko ko će to priznati, ali gadan smo mi narod, ako partneri sami sebi ne prave problem, UVEK će se naći treća osoba, ako imaš sreće samo jedna da bude a ne više njih, koja će pa eto čisto iz "dobrote" da ti ubaci kosku, crv, koji će možda ne odmah, ali kad tad proraditi...... Ma to su nepisana pravila.

A ovo drugo što si pitao......... šta je radio pre mene, radio je, drugo, pa i ja sam imala pre njega, a treće, ko zna šta pevaju o meni.......da ne nabrajam..... Ne mogu da ti odgovorim na to pitanje, a da stojim 100% iza njega. Ali, mislim da bi stajalo tu negde u glavici mojoj, i sutra kad bi posumnjala u njega, da čačka gde mu nije mesto, pomislila bi na to, iako mi je to, recimo, rekla jedna od "dobronamernih", i ako se pomeša sa periodom kad mi hormoni prave haos .... :otkacio::otkacio::otkacio:

U svakom slučaju, ne bi bilo loše i takvog probati, čisto da ispitas tu njegovu reputaciju :super:
Opsirna tema ne slazem i slazem se sa tobom trebali bi da telefoniramo , da razjasnimo situaciju .;)
 
Covek (Decko)i Zena(Devojcica) su u vezi razkidaju imaju nove Partnere (pogotovu Zena ,Devojcica:P) nakon izvesnog vremena shvate da ih nijedan novi partner nije ucinio srecnim .
Krecu u nov zajednicki zivot .Dali biste sebe mogli da zamislite u ovoj prici .

e, moguće je.
još ako je on njoj prvi najvoljeniji dečko uspeh zagarantovan
=)
 
samo dalje od 'jakih' fraza... vozis-vozis pa kada ukapiras gde te je odvelo nastavis jer je prekasno da si priznas
(ali sada i druge ubedjujes da je tvoje ***** prava stvar i da ne smrdi)

znaci sve kombinacije su za ljude i zivot treba zivet... i sve u tome ima mesta
 
samo dalje od 'jakih' fraza... vozis-vozis pa kada ukapiras gde te je odvelo nastavis jer je prekasno da si priznas
(ali sada i druge ubedjujes da je tvoje ***** prava stvar i da ne smrdi)

znaci sve kombinacije su za ljude i zivot treba zivet... i sve u tome ima mesta
Ljudi se menjaju, covek shvati da su nekadasnje jake kombinacije u sustini slabe .
Menjati iskrene informacije je o.k
Zivot je jak , sta je pogresno u tome ja ne mrzim vec volim naucio sam da cenim ako sam iskren i ne cinim nikome zlo vec zivim dobro kome smetam?
 

Back
Top