Neos Marmaras-Paradiso

Molim za informaciju ako je neko bio u SUNSET apartmanima na Paradiso plazi i uopste kakva je Paradiso plaze, koliko je udaljena od N.Marmarasa i ima li staza za setanja do centra.

Bila pre par godina, doduse ne u tim apartmanima, ali sam isla na Paradizo plazu. Ako su to kuce na samoj plazi, onda OK. Izmedju kuca i plaze je put, plaza meni nije nista narocito, duga pescana, po malo je sve prljavo i zapusteno, kao i svuda u Grckoj,ali nije lose. Do grada je uvece teze doci jer moras nekom kozjom stazom da izbauljas na put. Mracno je, strmo i obraslo "prasumastim" rastinjem. Ceo N.Marmaras je valovit, s tim sto su neke ulice toliko strme da im fali zicara. Ma bice ti super!
 
A moji su utisci baš sasvim drugačiji!
Letovali smo 2 puta u Sunsetu. Na samoj je plaži, u dvorištu je i bazen, čist, održavan, sa ležaljkama i barom, časopisi i knjige na raspolaganju. Čišćenje, peškiri, posteljina svakog drugog dana. Apartmani prostrani, kreveti pravi (a ne pomoćni ležajevi kao obično), osoblje ljubazno, parking u dvorištu. Prvi put smo imali divnu, ogromnu terasu, a drugi put se desilo da smo bili u nekom apartmanu sa malom terasom što mi je jedino smetalo. Plaža je lepa, zalazak sunca očaravajući, manje je vetrovito nego na gradskoj plaži. Marmaras jeste brdovit, pa je i put do centra preko brda, ali nije kozja staza nego više alternativnih asfaltiranih puteva sa 2 normalne trake. Jedan ide baš pored mora i predivan je za šetnju. Do centra 15-20 minuta prijatne šetnje, a može i kolima za 2 minuta.
O Marmarasu je inače mišljenje među turistima dosta podeljeno, ja sam od onih koji ga vole. I obavezno obiđite Portokaras!
 
Bio sam cini mi se 2001. u Neos Marmarasu i svako mi je jedno od najboljih mesta u Grckoj , jeste brdovito ali je sve jedno super koliko se secam , a doticne plaze se ne secam posto sam bio u onom delu prema hotelskom kopleksu Porto Karas i tamo je super , sad dal je to ta plaza nemam pojma davno je bilo .
 
A moji su utisci baš sasvim drugačiji!
Letovali smo 2 puta u Sunsetu. Na samoj je plaži, u dvorištu je i bazen, čist, održavan, sa ležaljkama i barom, časopisi i knjige na raspolaganju. Čišćenje, peškiri, posteljina svakog drugog dana. Apartmani prostrani, kreveti pravi (a ne pomoćni ležajevi kao obično), osoblje ljubazno, parking u dvorištu. Prvi put smo imali divnu, ogromnu terasu, a drugi put se desilo da smo bili u nekom apartmanu sa malom terasom što mi je jedino smetalo. Plaža je lepa, zalazak sunca očaravajući, manje je vetrovito nego na gradskoj plaži. Marmaras jeste brdovit, pa je i put do centra preko brda, ali nije kozja staza nego više alternativnih asfaltiranih puteva sa 2 normalne trake. Jedan ide baš pored mora i predivan je za šetnju. Do centra 15-20 minuta prijatne šetnje, a može i kolima za 2 minuta.
O Marmarasu je inače mišljenje među turistima dosta podeljeno, ja sam od onih koji ga vole. I obavezno obiđite Portokaras!

Nekako bih i ja ovako opisala plažu Paradizo, Sunset app. i Neo marmaras...
jedina zamerka je što je to udaljenije oko 30 min lagane šetnje do "grada"- mi stalno išli kolima...
 
A moji su utisci baš sasvim drugačiji!
Letovali smo 2 puta u Sunsetu. Na samoj je plaži, u dvorištu je i bazen, čist, održavan, sa ležaljkama i barom, časopisi i knjige na raspolaganju. Čišćenje, peškiri, posteljina svakog drugog dana. Apartmani prostrani, kreveti pravi (a ne pomoćni ležajevi kao obično), osoblje ljubazno, parking u dvorištu. Prvi put smo imali divnu, ogromnu terasu, a drugi put se desilo da smo bili u nekom apartmanu sa malom terasom što mi je jedino smetalo. Plaža je lepa, zalazak sunca očaravajući, manje je vetrovito nego na gradskoj plaži. Marmaras jeste brdovit, pa je i put do centra preko brda, ali nije kozja staza nego više alternativnih asfaltiranih puteva sa 2 normalne trake. Jedan ide baš pored mora i predivan je za šetnju. Do centra 15-20 minuta prijatne šetnje, a može i kolima za 2 minuta.
O Marmarasu je inače mišljenje među turistima dosta podeljeno, ja sam od onih koji ga vole. I obavezno obiđite Portokaras!

I meni je Neos Marmaras super,nisam mislila nista lose, samo se ne secam tog puta koji od Paradiza, poa pored mora vodi u grad. Secam se da sam, iduci od grada, morala da sidjem sa asfalta i spustim se nekom prasnjavom stazom. Znam da je izmedu puta i plaze neki kamp. Mozda se, u medjuvremenu nesto promenilo! Sve najlepse u NM.
 

Back
Top