McDonalds

Njet i ne idem,pljeske su suvise sitne,nisu ni nesto ukusne,jedino mi se svidja onaj kecap sos sa lukom koji ide u njih,a posto nisam jedini koji ovako misli zato je dosta McDonalds restorana u Srbiji pozatvarano,pre neku godinicu su se hvalili da imaju 50-ak restorana,sad ne verujem da je ostalo vise od pola toga broja!?
Pozdrav :cool:
 
Ja bas wolim da idem u Mek.....Tacno je da su pljeskawice male,ali ja ih obozawam......Mmmmmmmmmmmm :D

a od cega je meso za pljeske sve, usice, nozice, repici te lepo svinjsko mesce koje i nije zdravo...mmm pa posle jedno 5 godina ateroskleroza...pa onda jedan infarktic.....mmmmm tisovina na grobu lepo mirishe....ipak je vazno biti in i ici u Mek...aaaaaa I hate it.
 
a od cega je meso za pljeske sve, usice, nozice, repici te lepo svinjsko mesce koje i nije zdravo...mmm pa posle jedno 5 godina ateroskleroza...pa onda jedan infarktic.....mmmmm tisovina na grobu lepo mirishe....ipak je vazno biti in i ici u Mek...aaaaaa I hate it.

Ja ziwim u gradu u kome nema Mek-a,tako da u njega idem samo kad dodjem u Bg,tako da uopste ne mislim da si IN ako ides u Mek.To je stwar izbora! A i sigurno necu dobiti aterosklerozu,jer retko idem tamo..........
 
U mek ne idem a toplo preporucujem ovaj film.
Super-Size-Me-DVD.jpg
 
mek nije toliko ne zdrav, kako većina misli...ko vas tera da jedete pomfrit i čizburger...
obično naručim salatu u balzamiko sosu, mc fish i ponekad sladoled koji je fenomenalan...
 
definitivno sam protiv. poslednji put kad sam jela garden salatu bila je minimalna kolicina osusenog povrca. i od tad sam skapirala koliko je sve tamo u raspadu. Big Mek radije volim u kucnoj varijanti /pljeskavica,sos hiljadu ostrva i povrce/. a i sladoled od karamela ~ zilion puta mi je bolja Deltina Nirvana
 
Moj ginekolog ima ordinaciju tacno iznad McDonaldsa. Da dodjem do njega moram da prodjem pored njihove kuhinje. Kad sam bila u drugom stanju sa cerkom svaki put sam morala da se ispovracam (bukvalno) po dolasku kod lekara od divnih miomirisa koji su se sirili iz kujne. Decu sam oducila od tih uzasa tako, sto sam ih odvela do tog ulaza, pa im se toliko smucio zivot da ni dan-danas ne idu tamo. A takodje bih preporucila onaj film (Supersize me). Pa posle toga kovoli-nek izvoli
 
Ne idem u McDonalds jer je njihova hrana bezveze a skupa.Kad hocu nesto da pojedem na taj nachin odna odem u Burger King,ne znam da li oni imaju svoje restorane u Sbriji,ali to odem jednom u 3-4 meseca ako kuci nemam nista da jedem a mrzi me da spremam.
 

Back
Top