Bila jednom jedna zena...

malo parce pizze

Zainteresovan član
Poruka
442
... divna i nasmejana. Obrazovana. Kulturna. Volela ljude ili barem uvek tako delovala. Dama. Puno je muskaraca obletalo. Sa nekima verovatno i jeste bila, ali dugo, dugo zvanicno sama.
Jednog dana se udala. Covek dosao kod nje, u nas komsiluk. Bio dobar, simpatican. Ja ga gotivila. Bas, bas.
I tako vreme je prolazilo... Ta draga zena postajala je tuzna. Nekoliko puta mogla sam da shvatim da nesto nije uredu sa njim, da joj je tesko nesto zbog njega, ali nije pricala, nisam pitala. On je nastavio da bude ljubazan. Jednom, cujem od mame kako je taj covek psihicki unistava. Mama je mozda i znala vise, ali nije htela da kaze.
Jutros, kola hitne pomoci odvezla su tu dragu, umilnu damu. Isekla je vene.
Nisu imali dece. Imala je 46 godina.

Ume li neko da mi pomogne da shvatim kako do toga dodje...
 
teško..........i tužno baš.....:cry:

to će bolje ove devojke što se razumeju u depresivna stanja...........ja bi to sve
drugačije protumačila......:mrgreen:

i ima jedna narodna koja kaže....na ulici cveće u kući smeće.....:mrgreen:
 
dobre su te narodne...
Ali, zar nije mogao neko da joj pomogne? Nekako sve ne verujem da se to desilo... I da mogu da vratim vreme ne znam sta bih ucinila da joj pomognem.
Sta biste joj vi rekli?

verujem da bi sada svašta učinila da možeš.....nego ne reče jednu bitnu stvar
jeli ona samo probala da iseče vene.....ili se ubila.......to mi je malo nejasno....:cry:

da ostavi kretena........koji se folira okolo, a nju uništava...eto šta bi joj ja rekla......:mrgreen:
 
verujem da bi sada svašta učinila da možeš.....nego ne reče jednu bitnu stvar
jeli ona samo probala da iseče vene.....ili se ubila.......to mi je malo nejasno....:cry:

da ostavi kretena........koji se folira okolo, a nju uništava...eto šta bi joj ja rekla......:mrgreen:


pa, da... ubila se. taj njen muz je nasao kad je jutros dosao s puta. Posldenji put sam je videla kroz prozor prosle nedelje.
 
A ko zna šta se tu desilo ... možda je on bio ljubazan i prema njoj, ali njoj to nije dovoljno ... možda u njemu nije pronašla osobu kakvu je želela ..... ili ... možda je psihički maltretirao (spolja gladac, unutra jadac) .... Ko zna ..... žao mi kad čujem za takve sudbine teške.
 
A ko zna šta se tu desilo ... možda je on bio ljubazan i prema njoj, ali njoj to nije dovoljno ... možda u njemu nije pronašla osobu kakvu je želela ..... ili ... možda je psihički maltretirao (spolja gladac, unutra jadac) .... Ko zna ..... žao mi kad čujem za takve sudbine teške.

E, al nemas pojma kako je to pozitivna licnost. Ni on nije odavao los utisak , ali ona je bila car. To definitivno. Znas one likove koji toliko plene da i da su ti ruzni, bili bi ti lepi.
 
... divna i nasmejana. Obrazovana. Kulturna. Volela ljude ili barem uvek tako delovala. Dama. Puno je muskaraca obletalo. Sa nekima verovatno i jeste bila, ali dugo, dugo zvanicno sama.
Jednog dana se udala. Covek dosao kod nje, u nas komsiluk. Bio dobar, simpatican. Ja ga gotivila. Bas, bas.
I tako vreme je prolazilo... Ta draga zena postajala je tuzna. Nekoliko puta mogla sam da shvatim da nesto nije uredu sa njim, da joj je tesko nesto zbog njega, ali nije pricala, nisam pitala. On je nastavio da bude ljubazan. Jednom, cujem od mame kako je taj covek psihicki unistava. Mama je mozda i znala vise, ali nije htela da kaze.
Jutros, kola hitne pomoci odvezla su tu dragu, umilnu damu. Isekla je vene.
Nisu imali dece. Imala je 46 godina.

Ume li neko da mi pomogne da shvatim kako do toga dodje...

To je stvarno strasno! On je odavao utisak normalne osobe, a ustvari psihopata. Kako uopste covek da zna, jadna zena
 
teško..........i tužno baš.....:cry:

to će bolje ove devojke što se razumeju u depresivna stanja...........ja bi to sve
drugačije protumačila......:mrgreen:

i ima jedna narodna koja kaže....na ulici cveće u kući smeće.....:mrgreen:

To, to! Takvi kao on i traže takve kao ona - fine dobre...(jer one ne shvataju da takvi kao on postoje) pa ih onda psihički uništavaju - on je opasan psihopata. Kladim se da će sad (negde malo dalje, da ga ne stigne glas) potražiti drugu žrtvu - pa Jovo nanovo, i njoj da jede vek...:evil: Time hrani svoj bolesni ego.:otkacio:
 
To, to! Takvi kao on i traže takve kao ona - fine dobre...(jer one ne shvataju da takvi kao on postoje) pa ih onda psihički uništavaju - on je opasan psihopata. Kladim se da će sad (negde malo dalje, da ga ne stigne glas) potražiti drugu žrtvu - pa Jovo nanovo, i njoj da jede vek...:evil: Time hrani svoj bolesni ego.:otkacio:

Znas li da sam i ja o tome mislila...
 

Back
Top