Friends forewer.............

znaci ono,,,,ja smorena i ona smorena i ona se kao smeje,,,,zena je nesto pita na ulici ona se cepa,a ono nista smesno,ili prica neke svoje price i smeje se sama sebi a ja samo blenem,,,a da ne pricam o tome sto nikad nista ne vidi,,,i to joj treba pola sata da se obice,,,ali ipak je volim najvise na svetu!
 
Znam kako je to.I ja to mrzim :evil: Prwo kao lepo prica samnom,a onda ode kod nekog drugog i ogowara me............:azdaja:

Stefan:
Laprdanje o meni iza mojih ledja. To bi kao, po nekoj definiciji trebalo da bude ženska karakteristika, ali ne - poprilično je izraženo i kod muškaraca.

Jako je konfuzan taj termin "ogovaranje". Ono sto je nekom ogovaranje drugome nije, i obrnuto. Tako da, nije neobicno da vidis nekoga ko mrzi ogovaranje a da cesto to i sam radi.

Ako mrzis kada neko raspravlja o tebi bez tvog znanja, onda nemoj to ni da radis. Ja stalno skrecem sestri paznju na to, i nista. :|
 
imam dve najbolje drugarice
kod prve me nervira,tj.izbezumljuje to sto je mnooogo povucena i sramezljiva kada god negde izadjemo,a kada smo same non stop brbljamo,nervira me i to sto nikad ne komentarise ama bas nista, osim kada je direktno pitam,a to nam je najveca suprotnost,skoro sve druge osobine su nam identicne...
druga drugarica je previse sentimantalna i emotivna,kada sam ja raspolozena za zezanje ona nije, cesto sale na njen racun prima k srcu, brzoplata je i uradi nesto zbog cega se kasnije kaje,tesko joj je da se nepovrsno druzi sa decacima itd. da ne smaram vise...
 
imam dve najbolje drugarice
kod prve me nervira,tj.izbezumljuje to sto je mnooogo povucena i sramezljiva kada god negde izadjemo,a kada smo same non stop brbljamo,nervira me i to sto nikad ne komentarise ama bas nista, osim kada je direktno pitam,a to nam je najveca suprotnost,skoro sve druge osobine su nam identicne...
druga drugarica je previse sentimantalna i emotivna,kada sam ja raspolozena za zezanje ona nije, cesto sale na njen racun prima k srcu, brzoplata je i uradi nesto zbog cega se kasnije kaje,tesko joj je da se nepovrsno druzi sa decacima itd. da ne smaram vise...
:hahaha:
 

Back
Top