Stop Novinarima

Ja nisam mislio na tvoju sestru,ja sam mislio na ove novinare sto stoje ispred Urgentnog Centra Novi Sad i koji stalno cekaju da dodje Natasa Bekvalac ili Dragoljub tata od Natase,ja ne mislim da je tvoja sestra sve ono sto sam napisao u zagradi.Mima Lasevska ovo u zagradi ne vazi za tvoju sestru bez brige
 
Moraju i oni od nechega da zive, mada i ja mislim da gluposti pochinju da opterecuju javnost, ja bih volela da budem novinar, ali bih se vishe bavila temama o izbeglicama, ratovima, kljuchnim stvarima itd. , a ne nekim glupim aferama o Nati i Dachi (msm stvarno???) drzava propada o oni o njima, blax.....
 
Ja nisam mislio na tvoju sestru,ja sam mislio na ove novinare sto stoje ispred Urgentnog Centra Novi Sad i koji stalno cekaju da dodje Natasa Bekvalac ili Dragoljub tata od Natase,ja ne mislim da je tvoja sestra sve ono sto sam napisao u zagradi.Mima Lasevska ovo u zagradi ne vazi za tvoju sestru bez brige
sam si rekao-cekaju da izadje. onda postave par pitanja i to je to.:neutral:
a te novine koje isvestavaju o tome su skandal, svet itd. (ko god to kupuje i cita-svaka cast, meni se zgadi od naslovne strane):{
 
Ja nisam mislio na tvoju sestru,ja sam mislio na ove novinare sto stoje ispred Urgentnog Centra Novi Sad i koji stalno cekaju da dodje Natasa Bekvalac ili Dragoljub tata od Natase,ja ne mislim da je tvoja sestra sve ono sto sam napisao u zagradi.Mima Lasevska ovo u zagradi ne vazi za tvoju sestru bez brige

Ok :lol: ni ne poznaješ je :lol:

Sve u svemu, moja sestra je novinar informativnog programa, tako da zaista nema veze sa saletanjem poznatih ličnosti.
 
A zasto su novinari pacovi? Zato sto rade svoj posao?
Pa cak i oni koji rade za najzucu stampu rade svoj posao. Za to su placeni.
Na zalost kod nas se vise prodaju novine tipa "skandal" od nekih normalnih novina,da ne govorim o obrazovnim i naucnim casopisima.To vise govori o kulturi ovog naroda (cast izuzetcima) nego o novinarima koji zaradjuju za zivot pisuci clanke za jeftine novine (kad kazem jeftine mislim na njihov sadrzaj).
Tuzno je to sto danasnju omladinu vise zanima kakav kupaci kostim ima Seka Aleksic i ko joj je novi decko,nego bilo koja vest iz kulture. Izvinjavam se,ali za ovu skandaloznu pojavu ne mozemo kriviti novinare!
Natasa Bekvalac je takodje javna licnost i sama je izabrala da bude pod lupom...nema pravo da se ljuti.
 
To im je posao. Za to ih placaju. Cisto sumnjam da to rade zbog licnog zadovoljstva. :think:

Rade to zbog plate, ali i zato što nisu sposobni za pravo novinarstvo.
I još zbog nečega: ima, brate, previše novina po glavi stanovnika, treba to prodati sirotinji koja nema pameti i ukusa za nešto bolje - jedva zanju da čitaju - tako su i nastali tabloidi: Mnogo slika, malo teksta, krupna slova...glavno da je šareno (kao igračke za malu decu). Da i ne pričam da je, čim ima toliko novina, slaba konkurencija što se tiče novinara - može da se zove novinar ko god hoće da piše bljuvotine, dočim... onaj ko misli ozbilno da piše, malo teže dolazi do posla, jer je i ozbiljnih novina mnogo manje. A i ozbiljnih čitalaca, na žalost.
Ove koje postavljač teme navodi, ja i ne bih svrstavala u novinare - samo brukaju profesiju, i poštene novinare, koji imaju "soli" u glavi i umeju da pišu.
 
Poslednja izmena:
Sve ja to znam i da od toga zive tj od tudje ne srece da zive i od skandala,ali brate moj bolje da pisu lepe zanimjive stvari a ne o coveku koji je jedva ostao ziv dobro nije da je jedva ostao ziv,neka prate druge informacije.Ja ovu temu nisam otvorio da se svadjamo niti da Spamujemo,znam da se ne svadjamo ali samo nagovestavam da ne bude svadje
 
Ovu temu sam otvorio da pricamo malo o novinarima[lesinari,pacovi,.......]-ovo u zagradi su novinari po meni

Kakav bi to zivot bio bez novinara ?
Zamisli zivot bez stampe, televizije ......... na sta bi to licilo .....
I ruzno je to sto si napisao ...... ja poznajem par novinara i stvarno su fini, ljudi......
Razmisli malo .........
 
Sve ja to znam i da od toga zive tj od tudje ne srece da zive i od skandala,ali brate moj bolje da pisu lepe zanimjive stvari a ne o coveku koji je jedva ostao ziv dobro nije da je jedva ostao ziv,neka prate druge informacije.Ja ovu temu nisam otvorio da se svadjamo niti da Spamujemo,znam da se ne svadjamo ali samo nagovestavam da ne bude svadje

Opet mislim da gresis...od tudje nesrece zive recimo nadrilekari ili raznorazni vidovnjaci koji zaludjuju unesrecene ljude...
Novinari rade ono sto im je posao,pisu o aktuelnostima koje su nekad lepe a nekad ruzne....
 
Mirodjija dobro je sto poznajes te ljude,ali bilo bi lepo da ne pisu vise u novinama-Natasa je izasla iz bolnice oko 12.30 i druge stvari o njima da ne pisu vise ima lepih tema kao sto je sport,muzika, itd.Ivinjavam se novinarima ali ih molim da takve stvari ne rade vise,pisite o fudbalu,muzici itd
 
Mirodjija dobro je sto poznajes te ljude,ali bilo bi lepo da ne pisu vise u novinama-Natasa je izasla iz bolnice oko 12.30 i druge stvari o njima da ne pisu vise ima lepih tema kao sto je sport,muzika, itd.Ivinjavam se novinarima ali ih molim da takve stvari ne rade vise,pisite o fudbalu,muzici itd

Nele pa ti si pratio stampu kada se desilo to o cemu pricas ..... cak si i otvorio temu secas se ..... sa detaljima o Natasi i Daci ...... i evo opet sada ...... i to sto o njima pisu nije nista ruzno ..... uostalom oni su javne licnosti pa je normalno da se i pise o njima .....
Jedino ako mislis da bi novinari trebali da ih ignorisu, onda bi bilo zamisli ni rec da napisu .....
 
Mirodjija dobro je sto poznajes te ljude,ali bilo bi lepo da ne pisu vise u novinama-Natasa je izasla iz bolnice oko 12.30 i druge stvari o njima da ne pisu vise ima lepih tema kao sto je sport,muzika, itd.Ivinjavam se novinarima ali ih molim da takve stvari ne rade vise,pisite o fudbalu,muzici itd

Sta si bre navalio na Dacu i Natasu? Samo oni pa oni. Da im nisi neki rod? Sta tebi smeta sta novinari pisu o drugima? Dok god ne pisu o tebi samo kuliraj. Ako ti smeta sto na svakoj naslovnoj strani se pojavljuje ili Nata ili Daca,pa ti nemoj citati naslovnu stranu. Kreni od sporta.:rotf:
Oladi sto se tice toga,novine su stare skoro koliko i svet i uvek je bilo drkadzija,cepulja i svakakvih sranja. Ne mozes ti da promenis novine,mozes samo ljude. Kad njih promenis... i novine ce pevati drugu pesmu.:bye:
 

Back
Top