najbolja partizanova generacija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ova sad
neznam kako su igrali 92kad smo postali prvaci ali
ja znam da su veselog izbacili iz olipije jer kako oni kazu decko je duduk za kosarku
on dolazi kod njegovog visocanstva duleta vujosevica i on od jega praiv legendu
posle 4 meseca veseli puni olipiju i daje im 20koseva protiv njih


najbolji clan partizana svih vremena je dule vujosevic
 
ova sad
neznam kako su igrali 92kad smo postali prvaci ali
ja znam da su veselog izbacili iz olipije jer kako oni kazu decko je duduk za kosarku
on dolazi kod njegovog visocanstva duleta vujosevica i on od jega praiv legendu
posle 4 meseca veseli puni olipiju i daje im 20koseva protiv njih


najbolji clan partizana svih vremena je dule vujosevic

Prvo,klub se zove Olimpija,a ne Olipija.

Drugo ,Veseli nije dosao u Partizan iz Olimpije,nego iz Slovana. I nije oteran,nego decko je resio da dodje u Partizan da bi radio sa DUletom.
U Slovanu nije imao ugovor,posto je bio maloletan,vec samo neki stipendijski,tako da Slovan nije ima nacim da ga zadrzi.


A sto se tice najbolje generacije, po rezultatima je najbolja ona iz sezone 1991./92.
 
Sada je mnogo velika razlika u finansijskoj moci klubova, tako da pobediti tim ko ima 3 igraca svaki skuplji od celog Partizana je neopisiv uspeh. A mi to radimo iz utakmice u utakmicu.

Onaj tim su vukla 2 igraca, zamislite da se Djordjevic ili Danilovic povredio pre final 4? Sada imamo prakticno 2 petorke na raspolaganju. Samo iz tog razloga, bolja je ova
 
Bolja je ona generacija koja je vise osvojila i vaznije trofeje :) Dakle,moj glas ide za generaciju iz 91/92!

U svakom slucaju,ova generacija je ekstra,ali ne toliko igracki koliko zato sto imaju Vujosevica na klupi.On ni od cega pravi igrace...Daleko od toga da to nisu nikakvi igraci,dobri su,ali Dule od dobrog napravi odlicno! Iako uopse ne podrzavam njegovo ponasanje,on kosarku poznaje odlicno i za to mu skidam kapu.

Steta je samo sto zbog finansija,ova ekipa ne moze nikako da ostane na okupu bar 3 ili 4 godine.zamislite ovu ekipu sa nekim crncem od pre godinu-dve iz Partizana,ili sa Pekovicem na centru? Auuuuuuuuu... :D
 
88. i 89.

al debeli josh bio mlad trener pa se nije osvojilo koliko se moglo

verovatno, po imenima sigurno, Divac, Palja, Sasa, Grbovic...
Divac pravio gluposti pred finale sa Jugoplastikom, Grbovic odigrao najgoru utakmicu u karijeri na f4 KESa, prekid finala sa Jugoplastikom i jos nekoliko takvih situacija ih je omelo da osvoje sve sto su mogli
posle su Djordjevic i Danilovic uzeli LS, a mi smo taj tim skrpili gore nego sto ga sad krpimo, kao da nam se vratilo
 
Odmah cu se ograditi na odredjeni vremenski period jer objektivno mogu da govorim samo o onim generacijama cijih sam vecinu utakmica gledao na TV ili uzivo. Naravno da je ekipa iz 1991/92 rezultatski bila najbolja, mada se ne secam previse njihovih igara van evrolige.

Dvoumim se izmedju dve generacije

Prva je ona koja je igrala sredinom 90-ih, sezone 96/97 i 97/98 - Beric, Tomasevic, Drobnjak, Koturovic, Brkic, Cubrilo, Lukovski, kasnije Radosevic. Iako su igrali f4 1998, mislim da je glavni problem bio u trenerima - prvo Zeravica, zatim i Muta nisu uspevali da izvuku maksimum iz ekipe gde su bukvalno svi igraci bili reprezentativci.

Dobra je bila i ona ekipa iz sezone 2001/02, kada se Dule vratio - Vujanic, Scepanovic, Stanojevic, Vesa Petrovic, Canak, Ostojic, Krstic pocinajo karijeru. Uh kada se setim kako su 2002 opeglali Buducnost cetiri puta za redom, od toga tri puta u PG :worth:. Steta je sto su sticajem oklonosti rezultatski slabo odigrali Evropu te sezone i sto se okosnica te ekipe odmah rasturila. Da su 2002 ostali Scepo, Vesa i Stanojevic, siguran sam da bi za sezonu ili dve bili prvaci Evrope.

Inace, milslim da je najgora ekipa KKP bila ona iz sezone 1999/2000. Jedini je Radosevic ostao od ranije, dok su svi ostali bili cist prosek. Ali i oni su uspeli da osvoje kup, eliminisu tada po imenima jacu KKCZ i da se dostojno suprotstave Buducnosti u finalu play-offa
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top