STRES

NatasaNatasa

Elita
Poruka
15.620
Koliko ste skloni stresovima i padovima posle raskida neke veze ?... govorimo naravno o dugim vezama u kojima ste gajili duboka osećanja.

Koliko se ti stresovi odražavaju na vaše zdravlje i stanje u vašem organizmu?

Da li se ikada desilo da imate fizičku reakciju (povraćanje, prstanak menstruacije, migrene ili sl.) zbog nekog doživljenog stresa u ljubavi?

Kako uostalom preživljavate rastanke?
 
Povracanje, da...i to sa sve telefonom u ruci (preko koga mi je saopstio neke stvari...OPET).
Mada se ljudi uvek zacene od smeha kad prepricavam ovu pricu a nije bilo smesno u momentu.
 
Koliko ste skloni stresovima i padovima posle raskida neke veze ?... govorimo naravno o dugim vezama u kojima ste gajili duboka osećanja.

Raskid nikome nije prijatan, bez obzira na kojoj si strani terena...Za sebe ne mogu reci da su bili neki katastrofalni stresovi, jeste bilo razocarenja, mucnih misli i razmisljanja sta, kako, STO, Aali nije bilo strasno zato sto se kraj nazirao i bilo je jasno da nema vise nista od toga...Valjda se sve u meni vec pripremalo na to, pa se lakse podnosi...Raskidi do sada su za mene bili produktivni...uvek se okrenes necemu sto ce da ti skrene misli, zaokupi tvoju paznju, " popuni nastalu rupu "...

Koliko se ti stresovi odražavaju na vaše zdravlje i stanje u vašem organizmu?.

Nekad sam mrsavila, nekad se malko podgojila, ali sam posle 2-3 nedelje blistala...kad sperem sa sebe sve...;)

Da li se ikada desilo da imate fizičku reakciju (povraćanje, prstanak menstruacije, migrene ili sl.) zbog nekog doživljenog stresa u ljubavi?

Nikad...imam jak zeludac, pa cak i za najgore djubre:mrgreen:

Kako uostalom preživljavate rastanke?

Ne bih vise da prolazim kroz to :sad2: ...i nadam se da vise i necu :heart:
 
Koliko ste skloni stresovima i padovima posle raskida neke veze ?... govorimo naravno o dugim vezama u kojima ste gajili duboka osećanja.

Koliko se ti stresovi odražavaju na vaše zdravlje i stanje u vašem organizmu?

Da li se ikada desilo da imate fizičku reakciju (povraćanje, prstanak menstruacije, migrene ili sl.) zbog nekog doživljenog stresa u ljubavi?

Kako uostalom preživljavate rastanke?

Odlicno ih savladavam (iako nisam imala mnogo ozbiljnih veza u zivotu). To je zato sto sam ja vuk samotnjak po prirodi, i u vezi patim, cak i kad sam srecna sa covekom - nedostaje mi samoca. Pa kad raskinem, malo placem, a onda imam mnogo vremena da mi bude dobro - samo za sebe. Obicno smrsam, vratim se u fizicku formu, pocnem da ucim nesto novo kao manijak i punim se energijom... ja ne znam kako vi, ali ja evo i sad, dok sam srecna sa covekom koga doslovno obozavam, razmisljam o planu B, sta bih radila da nisam sa njim, i cak iako sam svesna da bih bila nevidjeno tuzna jer je on super covek, znam da bih mogla da radim poslove koje mi brak ne dozvoljava (recimo na filmu, da me nema po pola godine kod kuce), mogla bih da odem da zivim u Englesku ili Spaniju (sto nije realan plan za nas DVOJE), ne bih imala masne sireve u frizideru... i verovatno bih doktorirala :)
Ja se uvek snadjem.
 
toliko traumatično da ne volim ni da se sećam toga......:rtfm:sada srećom
nemam takvih problema....ali da reagujem na stres, da jede mi se obavezno
nešto slatko.......:thumbdown:dok sam bila mlađa, jedva sam stizala do WC šolje..:rumenko::rumenko:ali sa nekim godinama se na mnogo toga organizam
sam adaptira...........:whistling:
 
Koliko ste skloni stresovima i padovima posle raskida neke veze ?... govorimo naravno o dugim vezama u kojima ste gajili duboka osećanja.

Koliko se ti stresovi odražavaju na vaše zdravlje i stanje u vašem organizmu?

Da li se ikada desilo da imate fizičku reakciju (povraćanje, prstanak menstruacije, migrene ili sl.) zbog nekog doživljenog stresa u ljubavi?

Kako uostalom preživljavate rastanke?
ja sam samo jednom pre gajila osecanja prema nekom
i ja sam ga ostavila... ali to nije bitno, nego ja sam patila po malo, nikad dramaticno, nikad nikakav stres
ali patila sam godinama i to stalno i svakodnevno, sve dok nisam upoznala svog sadasnjeg muza, njega volim vise i jace i valjda je to potisnulo one druge osecaje prema drugom muskarcu

kod mene je sve tako ozbiljno u zivotu, sa mnom nema sivog... ili je belo ili crno
tj. ili je zajebancija ili ljubav za ceo zivot
 
sto se tice veza...pa to je bilo davno i trenutno skroz nebitno u mom zivotu
sada sam u braku
i mogu vam reci da sam imala jednu ozbiljnu raspravu sa muzem...da ne kazem svadju
i kako je to uticalo na mene
pa..hmmm
bila mi je muka (u bukvalnom smislu samo nisam povracala)
nisam imala apetit i patila sam od nesanice
generalno
bila sam bolesna
(pu, pu ne ponovilo se)
eto tako svadja sa mojim dragim utice na mene
mislis da je to stres?
nemam pojma...
 
Bila sam katastrofa dok sam bila mlađa. Blagi užas, kao kraj sveta.
sad mi smešno kad se setim. Baš sam bila blesava
Mislim da sad ni razvod ne bih tako dramatično prihvatila kao tada raskid jedne obične veze
 
Tvoja ribica je žešća tuga :lol:


Nemoj molim te ... doživeću stres
a060.gif
 

Back
Top