Mir

Dragan 852

Zainteresovan član
Poruka
249
Covek i Zena se svadjaju vode Ljubav i pomire se .ili
Covek i Zena se svadjaju vode ljubav ne mire se , covek i zena se opet svadjaju i opet vode ljubav i ne mire se itd .
 
...ja te tucem
ja te vucem
ja te cepam dok ne krepam

jer mi
to sve
iz ljubavi

ja te izdrzavam
ja te obozavam
ja te obaljujem
ja te opaljujem

jer mi
to sve
iz ljubavi...
 
Covek i Zena se svadjaju vode Ljubav i pomire se .ili
Covek i Zena se svadjaju vode ljubav ne mire se , covek i zena se opet svadjaju i opet vode ljubav i ne mire se itd .

Ha! Dobar si!

Imam je svoje vidjenje toga...
Nekako mi je uvek licilo na silovanje to kad se dvoje svadjaju i biju, a tucaju se stalno k'o ludi.
A nije tako, oni su samo nasli jedini moguci nacin da se napale :lol:
Najzesci seksovi su mi bili posle teskih rasprava... I posle duzeg vremena skontam da je to ipak malo "wired"... Za prolazne veze o.k., ali an duge staze... Ne-dobro je...
 
Kada volis , volis i kada se svadjas .Slusao sam politicari kako se svadjaju za vreme debata(covek bi pomislio da se mrze) a posle toga piju kaficu smeh , sala (ako neko pita kakve veze ima to sa ovom temom:rotf:) .
:heart:Svadjati se neznaci mrzeti se :heart:
 
Ha! Dobar si!

Imam je svoje vidjenje toga...
Nekako mi je uvek licilo na silovanje to kad se dvoje svadjaju i biju, a tucaju se stalno k'o ludi.
A nije tako, oni su samo nasli jedini moguci nacin da se napale :lol:
Najzesci seksovi su mi bili posle teskih rasprava... I posle duzeg vremena skontam da je to ipak malo "wired"... Za prolazne veze o.k., ali an duge staze... Ne-dobro je...
Hiljadu ljudi hiljadu cudi ,razumes i to je bitno:ok: .--------nije potrebno svadjati se da bi se napalili------------
Ali se vise palimo na zene koje znaju sta i kako hoce (barem ja),kada vidim lepoticu shvatim da voli i setim se odmah koliko i ja volim:P
 
Naravno da primam previše srcu .... s obzirom da i ne volim baš nešto da se svadjam, kad se posvadjam onda mi dodje jako teško ... i nije mi do sexa.
razumem te kada se svadjas boris se za svoj stav(nepravda trenutna izaziva bol) .Trebas biti jaka cilj je bitniji od trenutne slabosti tvoje ili tvog partnera,(cilj je sreca )Ucvrsti svoj stav i u krevet da znas zbog cega si se svadjala .Ponekad ne dobijemo pravo u svadji , pa ipak pobedimo situaciju u krevetu .
 
razumem te kada se svadjas boris se za svoj stav(nepravda trenutna izaziva bol) .Trebas biti jaka cilj je bitniji od trenutne slabosti tvoje ili tvog partnera,(cilj je sreca )Ucvrsti svoj stav i u krevet da znas zbog cega si se svadjala .Ponekad ne dobijemo pravo u svadji , pa ipak pobedimo situaciju u krevetu .


Ja dok na čistac ne izvedem kompletnu svadju ... ne mirim se ... Kod mene sex ne pomaže u ovakvim situacijama ... Znači, prvo bato objasni šta i kako .... pa onda možemo opušteno da se zabavljamo. Rešavanje problema sexom mi je isto što i rešavanje problema ćutanjem.
 

Back
Top