Zašto Hrvatska i Crna Gora nikako da priznaju Kosovo kao nezavisnu Državu?

Хрватска је признала, а ЦГ је боље да одуговлачи што дуже јер у њој има и Срба и Албанаца, па је и признавање и непризнавање опасно

vama je kako god pocnes yebeno,nazalost.
u svojoj kuci a nemos lupit o sto...:evil:
 
Albanaca u CG ima 7% Srba preko 30%
pa oni nek izrachunaju koga je bolje ne ljutiti

Да, али ми се чини да су ти Албанци много опаснији од 30% Срба. Такође, признање би довело до напретка у европским и евроатлантским интеграцијама, што не треба занемарити.
 
Да, али ми се чини да су ти Албанци много опаснији од 30% Срба. Такође, признање би довело до напретка у европским и евроатлантским интеграцијама, што не треба занемарити.

Pa priznajte onda,ko vam brani?
Ja mislim da je tu neshto drugo u pitanju i u pravu si ima veze sa tim shto su"opasni".
Glupo je sam sebi jamu kopati...mada ja mislim da ce Milo ipak priznati jer bole njega shta ce biti za 50 godina kad on bude otegao papke.
 
Pa priznajte onda,ko vam brani?
Ja mislim da je tu neshto drugo u pitanju i u pravu si ima veze sa tim shto su"opasni".
Glupo je sam sebi jamu kopati...mada ja mislim da ce Milo ipak priznati jer bole njega shta ce biti za 50 godina kad on bude otegao papke.

Да, али ако призна, онда је у незгодној ситуацији због тих 30% Срба. Ја мислим да је најбоље одуговлачити док се може
 
Još traje turistička sezona.Ne isplati im se barem još mesec dana :lol:

Prosrpska opozicija je preslaba da ih ugrozi,a isto važi za albanske partije.Unutrašnji pritisak je slab,ali bi priznanje ipak dovelo do kakvih takvih turbulencija u unutrašnjoj politici,a to im ne treba.Jednostavno imaju sasvim solidne odnose i sa Beogradom i Prištinom,nemaju potrebe da sada talasaju.Formalno ne priznaju Kosovo,a ponašaju se kao da su ga priznali(pasoši,sloboda kretanja...).I vuk sit i ovce na broju.
Ali pre ili kasnije će se pojačati pritisak spolja i tada će ga verovatno priznati.
 
Да, али ми се чини да су ти Албанци много опаснији од 30% Срба. Такође, признање би довело до напретка у европским и евроатлантским интеграцијама, што не треба занемарити.

Opasniji po cemu? Nabildovaniji su?
 
Opasniji po cemu? Nabildovaniji su?

То би требало да буде смијешно?? Размисли мало зашто су опаснији? Ако не знаш, онда ти нема лијека, ја ти не могу помоћи, а сумњам да може и неко други. Празни српски протести не значе ништа. Тако је било и за језик, протестовали недјељу дана, а онда се уморили и престали, тако им је за све. Албанци кад протестују, протестују како (не)ваља
 

Back
Top