Nea Flogita

Nadam se da idete kolima..N.Flogita je slatka,ali vec prazna.Dosli smo pre dva dana-tamo se sve gasi..Okolna mesta-N.Plaja i Dionisos su kao u sred oktobra.Zivo je u N.Moudanii i solidno u Kalikratii.Bilo bi dobro da imate neki prevoz,mada vidim da saobracaju i busevi.Mi smo se lepo proveli jer smo skitarali non stop,ali da smo bili samo u Flogiti bilo bi dosadno,a daleko smo od mladog doba;)
 
Sve moze samo izbegavajte vile supka Michailsa Bouzalisa!
Proveli smo 10 dana na letovanju u jednoj od njegovih vila, opljackani smo, tako sto je neko usao na vrata nase sobe dok smo bili na moru u periodu od 11:30-12:30. Odneli su nam sav novac i mobilne telefone. Cak sumnjam da je i sam ucestvovao u pljaki. Ovaj smrad nije pitao ni da li imamo hleba, a zna da letujemo sa troje dece, nije pitao da li imamo kako da se vratimo kuci, ma nije ponudio ni telefon da se cujemo sa predstavnicima zakona i sa nasima u Srbiji, da im kazemo da smo dobro. Na kraju je krivicu prebacivao na druge, cak rekao da smo sve mi sami smislili (Idiot debilni), a ja inace radim u policiji. A ovaj smrad je poslednjeg dana naseg letovanja izlepio po vili obavestenja da svi gosti svoj novac i dragocenosti, kao i dokumenta nose sa sobom i ne ostavljaju u sobama, cime je ponovio da njegove sobe nisu sigurne!!!! U svakom slucaju ovaj supak je "nazovi covek" kojeg treba izbegavati!!!!
 

Back
Top