CUMSHOTS!

Mala umetnica:
dragan76:
Mala umetnica:
dragan76:
Mala umetnica:
Au bre! Nikad ne bih dozvolila tako nesto! :evil: :shock:
pa vidi se da si mala!
DOBRO MALA SAM! Pa sta! :P
Pa nista ... :D
Ej,posto si iskusan, kazi mi da li se to svidelo devojkama? :wink:
neces verovati ali ne svidja se samo devojkama koje nikad to nisu dozivele...kad dozive same traze...veruj mi...ne izmisljam!
 
dragan76:
Mala umetnica:
dragan76:
Mala umetnica:
dragan76:
Mala umetnica:
Au bre! Nikad ne bih dozvolila tako nesto! :evil: :shock:
pa vidi se da si mala!
DOBRO MALA SAM! Pa sta! :P
Pa nista ... :D
Ej,posto si iskusan, kazi mi da li se to svidelo devojkama? :wink:
neces verovati ali ne svidja se samo devojkama koje nikad to nisu dozivele...kad dozive same traze...veruj mi...ne izmisljam!
Fino, fino.E nemam pojma, stvarno ne znam kako to moze da bude zadovoljstvo, ali bar sam promenila misljenje... :shock:
 
Kako kad i kako s kim...
Ako je u pitanju neka prolazna kombinacija, ili veza s muskarcem za koga me ne vezu neke emocije, onda bas i nisam raspolozena za to... Zapravo, takvi mogu jedino u kondom da svrsavaju...
No, s muskarcem do koga mi je stalo, sasvim je druga prica... U usta, na lice, na grudi, stomak, guzu ili gdje god u tom momentu pozelimo...
 
Gazdarica:
Kako kad i kako s kim...
Ako je u pitanju neka prolazna kombinacija, ili veza s muskarcem za koga me ne vezu neke emocije, onda bas i nisam raspolozena za to... Zapravo, takvi mogu jedino u kondom da svrsavaju...
No, s muskarcem do koga mi je stalo, sasvim je druga prica... U usta, na lice, na grudi, stomak, guzu ili gdje god u tom momentu pozelimo...


U cemu je poenta?
 
Moja obozava da joj svrsim po licu,a moze i bilo gde drugde...

Inace i sa poslednjih desetak sa kojima sam bio pre nje,sam imao istu praksu... Nikakav problem nije bio da im svrsim po licu ili grudima. A ni sa onima prvima verovatno ne bi bio problem ali sam bio suvise mlad pa me to nije palilo niti sam razmisljao u tom pravcu.
 
Kad nekoga volis neprirodno je da se gadis bilo cega sto ima veze sa njim. Jedino sto nikad ne bih dozvolila to je po licu, znaci od vrata na dole moze.
 
Ma sperma je dobra za ten, tako da je volim kad mi se **** uperi pravo prema licu i puca medju oci, to obozavam zatvorim oci i cekam gde ce frajer da pogodi...ma dobro je ko nije probao neka to ucini odmah i neka kaze kako je bilo
 
seksi-iva:
Ma sperma je dobra za ten, tako da je volim kad mi se **** uperi pravo prema licu i puca medju oci, to obozavam zatvorim oci i cekam gde ce frajer da pogodi...ma dobro je ko nije probao neka to ucini odmah i neka kaze kako je bilo

Eto vidite kako devojka zna,poslusajte je i videcete da je uzitak veci,mogu vam reci da sve brazilke praktikuju da im se svrsava po licu a ne retko i u usta.....ako one mogu sto vi devojke ne mozete....
 
seksi-iva:
Ma sperma je dobra za ten, tako da je volim kad mi se **** uperi pravo prema licu i puca medju oci, to obozavam zatvorim oci i cekam gde ce frajer da pogodi...ma dobro je ko nije probao neka to ucini odmah i neka kaze kako je bilo

he he he...eto bez ustezanja...ni moja cura nema frke sa tim...vishe je meni frka da je ne pogodim u oko...pecka je :cry: ...kad si u strasti svejedno je gde...uostalom tush je nadohvat ruke :lol: ....
 
strava je osecaj kad vidim kako moja devojka uziva dok guta spermu ili dok je razmazuje po telu...to me odmah tera na novu partiju seksa...jednostavno zelim da joj pruzim jos vise zadovoljstva!
 
"Po tradicionalnim kineskim i indijskim seksualnim filozofijama,muskarcevo seme smatra se dragocenim i mocnim eliksirom koji sadrzi visoku koncentraciju zivotne energije. :!: Stoga se seme smatra necim sto ne treba rasipati,vec koristiti na nacin na koji mozete povecati energetski nivo. :arrow: Primanje muskarcevog semena u vase telo.bilo kroz vaginu ili kroz usta,je poklon njegove sopstvene energije vama." Hvala mom muskarcu za svakodnevno,nesebicno poklanjanje energije(mesto darivanja nije bitno)!!! Nadam se da sam ovim odgovorila na temu
 
*Crnokosa*:
"Po tradicionalnim kineskim i indijskim seksualnim filozofijama,muskarcevo seme smatra se dragocenim i mocnim eliksirom koji sadrzi visoku koncentraciju zivotne energije. :!: Stoga se seme smatra necim sto ne treba rasipati,vec koristiti na nacin na koji mozete povecati energetski nivo. :arrow: Primanje muskarcevog semena u vase telo.bilo kroz vaginu ili kroz usta,je poklon njegove sopstvene energije vama." Hvala mom muskarcu za svakodnevno,nesebicno poklanjanje energije(mesto darivanja nije bitno)!!! Nadam se da sam ovim odgovorila na temu


:!:
 
mr. I:
*Crnokosa*:
"Po tradicionalnim kineskim i indijskim seksualnim filozofijama,muskarcevo seme smatra se dragocenim i mocnim eliksirom koji sadrzi visoku koncentraciju zivotne energije. :!: Stoga se seme smatra necim sto ne treba rasipati,vec koristiti na nacin na koji mozete povecati energetski nivo. :arrow: Primanje muskarcevog semena u vase telo.bilo kroz vaginu ili kroz usta,je poklon njegove sopstvene energije vama." Hvala mom muskarcu za svakodnevno,nesebicno poklanjanje energije(mesto darivanja nije bitno)!!! Nadam se da sam ovim odgovorila na temu


:!:
Ne znam sta ti od svega nije jasno?Predpostavljam da ti nije jasna ova rec cija si slova uvelicao.Svakodnevno u smislu :arrow: redovno i skoro svakodnevno ili vise puta dnevno :oops: ,kako kad.
 

Back
Top