Interesuje me...

Jeste rijetko ali moze da se desi da ovulacija bude kad i menstruacija, ili vremenski vrlo blizu nje...
Takodje, ovulacija moze biti i npr. sedam dana nakon menstruacije, posebno kod zena koje imaju kraci menstrualni ciklus...
Moji roditelji su medicinari i u praksi su nailazilio i na takve slucajeve...
 
Ovulacija se racuna od prvog dana ciklusa.
Nikada ali nikada se ne racuna od zavrsetka krvarenja,to stvara zabunu kod ljudi.Drugi deo ciklusa uvek traje 14 dana,sto znaci da 14 dana pre ocekivane menstruacije je ovulacija,pa bez obzira na koliko dolazi ciklus,28,30,40...dana.
Znaci Gazdinka to sto si rekla 7 dana nakon zavrsenog krvarenja,to je ovulacija za onoga ko ima menstruaciju na 28 dana a krvarenje ima tacno 7 dana.
U principu za vreme menstruacije su jako male sanse da neko ostane u drugom stanju,eventualno ako neko ima vrlo retku situaciju duple ovulacije.Sa druge strane odnose za vreme menstruacije treba izbegavati,bar za vreme jakog krvarenja,sto zbog infekcija sto zbog mogucnosti vracanja krvi koja treba da izadje nazad u matericu a nekad ta krv zaluta i na neka druga mesta i izazove teze poremecaje.
I opet...kondom stiti ne samo od trudnoce nego i od infekcija!!!
 
Kod nekog stvara zabunu, kod nekog ne... :wink:
Rijetko ili ne, tek desava se trudnoca i tako i nije se igrati s tim... Jos ako imas krvarenja i u trudnoci, a mislis da si dobio menstruaciju, mozes se pravo zavuci i otkriti trudnocu, kad vec bude kasno... :roll:
Zato da, kondom, ili npr. pilule ako imas stalnog partnera...
Zahvaljujuci njima i ja se najzad udebljah... :D
 
Gazdarica:
Kod nekog stvara zabunu, kod nekog ne... :wink:
Rijetko ili ne, tek desava se trudnoca i tako i nije se igrati s tim... Jos ako imas krvarenja i u trudnoci, a mislis da si dobio menstruaciju, mozes se pravo zavuci i otkriti trudnocu, kad vec bude kasno... :roll:
Zato da, kondom, ili npr. pilule ako imas stalnog partnera...
Zahvaljujuci njima i ja se najzad udebljah... :D
pa toooo....kada kazem neukim mladim damama da ce im pilulice regulisati sve hormone....one mi neveruju.....neverovatno
 
goodday:
Gazdarica:
Kod nekog stvara zabunu, kod nekog ne... :wink:
Rijetko ili ne, tek desava se trudnoca i tako i nije se igrati s tim... Jos ako imas krvarenja i u trudnoci, a mislis da si dobio menstruaciju, mozes se pravo zavuci i otkriti trudnocu, kad vec bude kasno... :roll:
Zato da, kondom, ili npr. pilule ako imas stalnog partnera...
Zahvaljujuci njima i ja se najzad udebljah... :D
pa toooo....kada kazem neukim mladim damama da ce im pilulice regulisati sve hormone....one mi neveruju.....neverovatno
Pa sta da ti kazem,sto si sa neukim mladim damama... :wink:
 
dragan76:
strasno volim da svrsavam po devojkama...da li i vi devojke to volite i po kom delu tela???
Mala umetnica:
Au bre! Nikad ne bih dozvolila tako nesto! :evil: :shock:
Mala umetnica:
...da li moze da se zatrudni u toku menzisa?Mislim da moze,ali nisam sigurna posto mi neki kazu da moze, a neki da nema sanse?! :shock:

Pa da dozvoljavas da ortak svrsi po tebi, sada nebi imala takvih problema... 8)
 
DJ_MaRe:
dragan76:
strasno volim da svrsavam po devojkama...da li i vi devojke to volite i po kom delu tela???
Mala umetnica:
Au bre! Nikad ne bih dozvolila tako nesto! :evil: :shock:
Mala umetnica:
...da li moze da se zatrudni u toku menzisa?Mislim da moze,ali nisam sigurna posto mi neki kazu da moze, a neki da nema sanse?! :shock:

Pa da dozvoljavas da ortak svrsi po tebi, sada nebi imala takvih problema... 8)
More mr's! Nije to moj problem nego me samo interesuje,zato molim te, zaobidji sa svrsavanjem po telu. :P
 

Back
Top