Zaljubljivanje? Odmah ili kasnije?

Zvezda vodilja

Zainteresovan član
Poruka
301
Dragi moji i drage moje, ova tema bi bila dobra, kako ovde tako i na zenskom kutku, ali rekoh da ovog puta dam blagu "prednost" nasem "jacem" polu. :) Pa da vas pitam sta mislite....

Koliko vam je dugo potrebno da se zaljubite u nekoga? Da li vam se to obicno desava kao grom iz vedra neba i skoro na prvi pogled ili vam je neophodno izvesno vreme i "upoznavanje" sa osobom da bi se eventualno zaljubili ili ne?

Kod mene je to obicno u principu "biti il´ne biti", sto bi znacilo ako se ne zaljubim odmah nikakvo vreme ni pokusaji ni upoznavanje to nece promeniti! Dakle ne neophodno bas na prvi pogled ali ili se zaljubim odmah na samom pocetku ili n ist?

Ljubim vas i pozdravljam i unapred hvala sto ce te svoja iskustva i nacin funkcionisanja pri zaljubljivanju podeliti ovde samnom/ sa nama!
 
zaljubljenost prodje vecinom strast pa postovanje ....potrsosacko drustvo ubija ,da vecinom
kad osetim da je prava borim se za nju iako to ne volim treba mi racionalna kad se ja pogubim da me spusti ali da ne bude dosadna ,lenja ,vodi racuna o svom ponasanju i svoje postupke...jel ako zelis nesto vise (bar po meni) smeta mi da gledam zene pijanice i takve ?!?!? buduce mati ...koja je to razlika izmedju lake iz bifea ljankesi i bez mozga sa onom koja ima fax,razne putesestvije,pocepane lone ,sad 3 klona aktivna...ukratko skota >?? neko se smiri ali kad divlja a sve starija ...imao sampriliku kod jednog coveka kod koga sam radio na %s filmovima takva zena ista samo ofarbana u belo
 
Dakle kako po vama zakljucujem treba vremena da bi se zaljubili, i to uglavnom u koliko vam racio to "dozvoli". Dakle ako se ta osoba "uklapa" u ono sta vam treba kod nekoga!

Karlito zaljubljenost je i te kako moguca i po stare dane. Mozda tada cak i bude jaca nego pre, samo treba smeti i ignorisati potrosacko drustvo koje, u istinu, ubija sve sta ime veze sa osecajima....

Manje mastovit, vise vremena za zaljubljivanje je potrebno.
Vise mastovit, zaljubljivost na prvi pogled.

Zanimljiv komentar, nisam razmisljala o tome do sada na ovakav nacin....
 
Jao, ljudi, nemate iskustva! (nisam htela da kažem "nemate pojma", pa da me pojedete umesto večere, sa sve cipelama...). Nikad ne reci nikad! Ja sam se zaljubljivala i na bukvalno prvi pogled, (upoznala čoveka i od te prve večeri nismo se razdvajali (i potrajalo je), pa u osobu sa kojom dam se poznavala godinama i verovatno bih se smejala da mi je neko rekao da ću se zaljubiti u njega (znam čoveka, i nije mi čak ni simpatčan), pa posle izvesnog "udvaranja", pa... tako, svaki put je bilo drugačije, i svaki put divno, i ne govorim o "kres šemama", već o vezama u kojima se ta zaljubljenost razvila u ljubav. Nema veze "stil" zaljubljivanja, sve je pitanje životnog trenuka u kome se nalazimo. :)
 
Dragi moji i drage moje, ova tema bi bila dobra, kako ovde tako i na zenskom kutku, ali rekoh da ovog puta dam blagu "prednost" nasem "jacem" polu. :) Pa da vas pitam sta mislite....

Koliko vam je dugo potrebno da se zaljubite u nekoga? Da li vam se to obicno desava kao grom iz vedra neba i skoro na prvi pogled ili vam je neophodno izvesno vreme i "upoznavanje" sa osobom da bi se eventualno zaljubili ili ne?

Kod mene je to obicno u principu "biti il´ne biti", sto bi znacilo ako se ne zaljubim odmah nikakvo vreme ni pokusaji ni upoznavanje to nece promeniti! Dakle ne neophodno bas na prvi pogled ali ili se zaljubim odmah na samom pocetku ili n ist?

Ljubim vas i pozdravljam i unapred hvala sto ce te svoja iskustva i nacin funkcionisanja pri zaljubljivanju podeliti ovde samnom/ sa nama!

Evo mene, pripadnice "jačeg" pola. :lol:
Elem...
Zavisi - nekad odmah, nekad postepeno.
Isto tako se i "gasim": iznenada ili vremenom.
Manje je mučna prva varijanta.
Ova druga može da se pretvori u agoniju.
 
kad sam bio mali...ja sam se zaljoobljivo u plavooše sa doogom talasatom kosom.......i zelenim očima...ono, baš taj tip...odma ko teledirogovan.......samo kosu joj vidim..i srozam se najgrđe ko baboon.....e..al, kako je vreme odmicalo....ja posto imoon..sad neam pojma u ša se ja to tačno zaljoobljoojem.....to se i ne zna tačno...al ne da sam spor...katastrofa...... neizvesno vreme al doogotrajno mlogo....
 
Zaljubila sam se dva ili tri puta u životu i uvek je bilo spontano. Jednom osobu nisam ni poznavala, ništa osim imena i par reči, drugi put sam se sa osobom već družila izvesno vreme...

Ali u oba slučaja sam bila klinka i sad već prilično verujem da šanse za treći put umiru. Oh, well :neutral:
 
kordon pa tebi odgovara takva jer ste ista sorta za zezanje :) za sa mnom zaa.. a posle ima ziku,peru,vlaju :lol:
ipak sam posten dechko da bih imao posla sa kojekakvim dzu od devojaka i prikrivenih qvi (dobro ljubavnitza ali znam da prica mnogo i slobodnije se ponasa a o krevetu kuhinji ni rechi ) jer znam sta sledi al praksa ipak Ipak kad se to dozivi ...dovoljan je podatak koji znam a i vreme je takvo da nijednenisu chiste a kamoli da budu nesto vise i ozbiljnije sa njima pitaj je kako zivi i sto tako zivi ...i dokle misli ...zna se kakav ce kraj da ima , svoj neka upropasti moj je samo jedan a ona ne moze da bude i devojka i keva kad je stigne besparitza ;) jer ko ce to da plati ? da ima druga pricah samo odakle i dokle
 

Back
Top