Specijalci za likvidacije....

U vreme operacije “Sablja” u Srbiju je bila ubačena ekipa specijalaca CIA koja je trebalo da likvidira nekoliko političkih lidera, a među njima Vojislava Koštunicu i istaknute članove SRS i Socijalističke partije Srbije, kaže za Kurir izvor blizak obaveštajnim krugovima.

http://www.svevesti.com/?l=sr&a=99824


Sve je moguće,ako je bilo pohapšeno 12000 ljudi....:whistling:
Šta li nas tek očekuje???:dash::dash::dash:

Официри ЦИА-е и осталих страних служби на "специјалним задацима" су свуда и у Војсци Србије и у Полицији и у Влади - на свим нивоима. Питање је само доклеН ћемо то трпети??? Зашто ови вајни новинарчићи и ситне слуге који се представљају да се баве "истраживачким новинарством" не почну да их проваљују и праве емисије О ТИМ ЛИКОВИМА ..
 
U vreme operacije “Sablja” u Srbiju je bila ubačena ekipa specijalaca CIA koja je trebalo da likvidira nekoliko političkih lidera, a među njima Vojislava Koštunicu i istaknute članove SRS i Socijalističke partije Srbije, kaže za Kurir izvor blizak obaveštajnim krugovima.

http://www.svevesti.com/?l=sr&a=99824


Sve je moguće,ako je bilo pohapšeno 12000 ljudi....:whistling:
Šta li nas tek očekuje???:dash::dash::dash:

sto ih nisu likvidirali?
 
ето, никога нису ликвидирали, било па прошло

Jesu. Ubili mnoge koliko ja znam. Na svim stranama. A nije proslo tek ce da dodje. Dzindzic je ubijen od srpske ruke ali za to je platila engleska masonerija.

A evo i jedan primer iz Bosne: Doso onaj Kraljevic onih devedesetih da se bori za Veliku Hrvatsku u Bosni a ubili ga Engleski specijalci zato sto je premlatio vise puta masona Kapetana Dragana Vasiljkovica zbog varanja na kartama.

Ostala Hrvatska u AVNOJskim granicama kao sta ju je Churchil nacrtao na Jalti sa Staljinom. Masoni ne odustaju od svojih planova.

To znaju i Hrvati i Srbi ovde. Zato niko ne daje ni 5 centi za Kapetana Dragana, i sve ostale politicke ujdurme jer ako masoni ne stoje iza toga nema sanse.

Kao sta je bilo i sa Crnom Rukom, i kraljem Alexandrom i Titom pa i sa Slobom i Tudjmanon.

Ko radi sta mu masoni kazu ..... aj sad mi recite ko je na vlasti u Srbiji, Rusiji, Kini, i vascelom svetu.
:think:
 
Jesu. Ubili mnoge koliko ja znam. Na svim stranama. A nije proslo tek ce da dodje. Dzindzic je ubijen od srpske ruke ali za to je platila engleska masonerija.

A evo i jedan primer iz Bosne: Doso onaj Kraljevic onih devedesetih da se bori za Veliku Hrvatsku u Bosni a ubili ga Engleski specijalci zato sto je premlatio vise puta masona Kapetana Dragana Vasiljkovica zbog varanja na kartama.

Ostala Hrvatska u AVNOJskim granicama kao sta ju je Churchil nacrtao na Jalti sa Staljinom. Masoni ne odustaju od svojih planova.

To znaju i Hrvati i Srbi ovde. Zato niko ne daje ni 5 centi za Kapetana Dragana, i sve ostale politicke ujdurme jer ako masoni ne stoje iza toga nema sanse.

Kao sta je bilo i sa Crnom Rukom, i kraljem Alexandrom i Titom pa i sa Slobom i Tudjmanon.

Ko radi sta mu masoni kazu ..... aj sad mi recite ko je na vlasti u Srbiji, Rusiji, Kini, i vascelom svetu.
:think:



kraljuuuuuuuuuuuuuuuu...:rotf::rotf::rotf:
 
Без обзира, шта пише та брљотина од новина (но остале нису боље, јер у Србији нема слободног и независног новинарства), свима је јасно (осим онима који то не желе да схвате, или се плаше), како је убијен Др Ђинђић, шта је све томе претходило и ко је водио акцију Сабља и какву су све улогу у томе имали водећи људи ЦИА и МИ6, за Балкан.
 
U vreme operacije “Sablja” u Srbiju je bila ubačena ekipa specijalaca CIA koja je trebalo da likvidira nekoliko političkih lidera, a među njima Vojislava Koštunicu i istaknute članove SRS i Socijalističke partije Srbije, kaže za Kurir izvor blizak obaveštajnim krugovima.

http://www.svevesti.com/?l=sr&a=99824


Sve je moguće,ako je bilo pohapšeno 12000 ljudi....:whistling:
Šta li nas tek očekuje???:dash::dash::dash:
I šta kažeš, Specijalci CIA-e :headbang: trebali da koknu Vojislava dr Koštunicu i nisu uspeli, a? :hahaha:

Definitivno ima da napravim neki test za pristup Politici... Da filtriramo malo sve ovo.
 
samo se vi smejte ..........postoje pouzdane informacije da su angazovali i nindze, ne bi li dosli glave kostunjavom.........ali, ne bi kostunicu zvali dzabe "munja", da nije hitrim manevrom , brzinom svetlosti , izbegao suriken , i spasao partijske drugove i sebe od prevelike doze smrtA.........:hahaha::hahaha:
 
A jesi li ti odrasla na Tihiju ili na Prletu?

S obzirom na to da sam ih gledala kao dete, bezbroj puta je reprizirana, a i skoro je išla na nekoj TV, nema generacije od sedamdesetih, na ovamo koja nije odrasla na Otpisanima. Tako da nam je RTS namerno ili slučajno nametao ideju o našoj genijalnosti, a tuđoj gluposti, samo su neki izgleda to preozbiljno shvatili, pa i po novinama 2008. godine, repriziraju Otpisane. Ali, to ne bi bio problem, kad bi se čitaoci tome nasmejali i to smeće od novina bacili, ali ne, naši ljudi, odrasli na mitu o genijalnim partizanskim ilegalcima, veruju u to da su agenti CIA i mnogi drugi agenti nesrbi, kompletni idioti i da nam ne mogu ništa.
 

Back
Top