lazovi

mirad

Početnik
Poruka
4
:dash:zasto ozenjeni lazu kad krenu u varanje.Imam nesrecan brak,zena mi neda razvod,ne mogu zbog dece,gadi mi se... a kad su sa tim istim zenama koje ih tako muce manji su od makovog zrna
 
:dash:zasto ozenjeni lazu kad krenu u varanje.Imam nesrecan brak,zena mi neda razvod,ne mogu zbog dece,gadi mi se... a kad su sa tim istim zenama koje ih tako muce manji su od makovog zrna
Zovem se Mira i imam pitanje za vas iskusne forumaše
Svaki put kad se zaljubim u oženjenog muškarca on mi kaže da će se razvesti, i da samo mene voli, i da mu je grozno u braku...itd (dodati po slobodnoj volji) ali
Kad su sa tim istim ženama...
Pomagajte ako boga znate
Na sve ali na baš sve načine sam pokušavala da nadjem odgovor zašto se to dešava...
Gledam svake nedelje
sve za ljubav
48 sati svadbu
grand paradu
grand šou
sve za bebe
prvi i drugi dnevnik
bila sam i kod baba zorke iz Male Moštanice
i Vidovitog Mirka
i... odgovora nema
unapred zahvalna i zauvek vaša
Mira
 
Mira, zove se Mira, pogledaj malo pažljivije, Maco - grudi moje. :) (setih se Užičke republike i Mije Aleksića: "Slavko, oči moje").
Ovo D na kraju može da označava bilo šta, kao i tvoje C (cokim te u torzo :) )


"Do kad Pepeljuga sme da ostane?", zajedljivo je upitala Mira Devojčurak. Da se ubiješ nije mogla propustiti priliku da bezobzirno ugrize doktora Karlita kad ga je videla kako pogleda na sat. A on, siromah, nameravao je da se te večeri ranije vrati kući, da ne pogoršava ionako lošu bračnu situaciju.

Već dugo je u kući Brigantea vladala naelektrisana atmosfera. Supružnici koji su nedavno isuviše skromno proslavili deset godina braka, jednako su se svađali ili ćutali kao posvađani. Rogovi na glavi gospođe Brigante bili su sve veći i ona je zbog njih odavno imala problema pri prolasku kroz okvir vrata. Često bi se i neki njihov, sve ređi gost prevario, pa okačio kaput o njih, umesto o čiviluk.

Bitno je napomenuti da je doktor Brigante svake subote izvodio suprugu na večeru, bez obzira u kakvim su odnosima bili. Ona je na to navikla i štošta mu je za proteklih deset godina oprostila zbog te njegove pažnje subotom uveče. Ali Mira Devojčurak bi to nije mogla da podnese, pa ga je ove subote nazvala i kratko mu rekla: "Ako večeras ne izađeš sa mnom, zaboravi na mene".

Naravno, doktor Brigante je izašao sa Mirom Devojčurak, ali je nameravao da se ranije vrati kući, da spasava što se spasti može. Pretpostavljao je da njegova supruga, sva nervozna i ljuta, vitla rogovima po kući i da se vrlo lako može dogoditi da ga noćas nabode na njih i otreska o patos. Ili pak sedi i plače, rešena da čitav život pamti kako je on ljutito zalupio vratima pre nego što je upalio auto i otišao.

Doktor Brigante se razneži kad pomisli da možda ovog trena njegov sin grli majku i moli: "Majčice mila, nemoj da plačeš", na šta ona, nesrećnica, plače još jače. I zbog svega toga pokušao je da Miri Devojčurku obrazloži razlog svoje žurbe, poverio joj je svoje bračne probleme u nadi da će naići na razumevanje. Ali, ona mu je na sve to samo rekla: "Pravi ti probleme jer je nisi dobro izudarao".
 
vd:
Zovem se Mira i imam pitanje za vas iskusne forumaše
Svaki put kad se zaljubim u oženjenog muškarca on mi kaže da će se razvesti, i da samo mene voli, i da mu je grozno u braku...itd (dodati po slobodnoj volji) ali
Kad su sa tim istim ženama...
Pomagajte ako boga znate
Na sve ali na baš sve načine sam pokušavala da nadjem odgovor zašto se to dešava...
Gledam svake nedelje
sve za ljubav
48 sati svadbu
grand paradu
grand šou
sve za bebe
prvi i drugi dnevnik
bila sam i kod baba zorke iz Male Moštanice
i Vidovitog Mirka
i... odgovora nema
unapred zahvalna i zauvek vaša
Mira


jao Boze, ovo je strava, surovo :D
i bash sve za bebe
i josh da dodam , jel' ishla kod onih Vlashkih baba da ga UVEZE , mozda joj pomogne

kakva katastrofa

treba josh i Animal Planet, borba za zenku, pa mozda bude jasnije
 
:dash:zasto ozenjeni lazu kad krenu u varanje.Imam nesrecan brak,zena mi neda razvod,ne mogu zbog dece,gadi mi se... a kad su sa tim istim zenama koje ih tako muce manji su od makovog zrna
Баш си нашла где да поставиш питање. Овде нико не лаже.
А и ако има ван форума таквих људи, овде опет нема форумашица које у те лажи верују..
тако да...:confused: не вреди...
 
dadadadada... ja sam i postala forumasica u
ocekivanju da cu se tako preobraziti u super zenu.
a ne da budem tuta koju svako moze da laze... tek tako. kako oce.
 
Pa neće valjda da joj priča kako je ludo zaljubljen u svoju ženu, da ne može ni trenutak bez nje i da ga ne interesuje da se sa nekom devojkom par puta "malo provede", da ne kažem nešto drugo? Valjda još i dajoj kaže da, kad je sa njom, u stvari misli na svoju ženu? Koja bi u takvom slučaju pristala da bude sa njim?
Zar ga onda ne bi pitala: "Pa zašto si onda samnom?"
 
vd:
nije bre sve za bebe nego vreme je za bebe...
ja ne da gledam, nego posle pevam istoimenu numeru 2 dana...ako neko ima link za download na netu molim da mi prosledi!:)
sad ce posteni forumasi da vide skrivene motive ovog posta, ali neka, nek ide zivot, morala sam da kazem!:lol:
 
Poslednja izmena:
vd:
Zovem se Mira i imam pitanje za vas iskusne forumaše
Svaki put kad se zaljubim u oženjenog muškarca on mi kaže da će se razvesti, i da samo mene voli, i da mu je grozno u braku...itd (dodati po slobodnoj volji) ali
Kad su sa tim istim ženama...
Pomagajte ako boga znate
Na sve ali na baš sve načine sam pokušavala da nadjem odgovor zašto se to dešava...
Gledam svake nedelje
sve za ljubav
48 sati svadbu
grand paradu
grand šou
sve za bebe
prvi i drugi dnevnik
bila sam i kod baba zorke iz Male Moštanice
i Vidovitog Mirka
i... odgovora nema
unapred zahvalna i zauvek vaša
Mira

miro prvo mora da te trndza a posle sve zavisi od trndzanja.... dal' je bilo malo il veliko....
 
sta ? da biti devojka jos malo (sem ako nisi opichena skroz na nekog sto je tebi normalno ,da ti drugi vaspitava decu i se smejes kao dronfulja ) i majchinsto ne ide zajedno ,pa ide dok tatica sve finansira / neki magarac ;) koliko si iskreno provela vremena sa porodicom ako ti je uopste normalna ?????
i ostalo znas koliko visish ovde ..pitanje je da li ja umisljam da mi se drugi smeju ili si ti blesava ali mnooogo vise od ostalih ...od cega ces ziveti posle 40 imas li ti planove ,kako tako nezrelo se ponasas kao kloshar to mi nije jasno ?

neces se ti jos dugo smejati bioritam ti verov. trazi ali ti bolje poznajes situaciju ,ko sve ima decu i sta su po tebi deca :roll:...ne verujem da chovek da moze da bude drugaciji i to in jer je za mene zivot vec odavno farsa a to zahvaljujuci cinjenicama s takvim nacinom zivota koji ti vodis ...hm pa ni alimentaciju ako imas nece dugo trajati
 
vd:
Zovem se Mira i imam pitanje za vas iskusne forumaše
Svaki put kad se zaljubim u oženjenog muškarca on mi kaže da će se razvesti, i da samo mene voli, i da mu je grozno u braku...itd (dodati po slobodnoj volji) ali
Kad su sa tim istim ženama...
Pomagajte ako boga znate
Na sve ali na baš sve načine sam pokušavala da nadjem odgovor zašto se to dešava...
Gledam svake nedelje
sve za ljubav
48 sati svadbu
grand paradu
grand šou
sve za bebe
prvi i drugi dnevnik
bila sam i kod baba zorke iz Male Moštanice
i Vidovitog Mirka
i... odgovora nema
unapred zahvalna i zauvek vaša
Mira

VARIJANTA A:
Ovo si izmislio/la da bi video/la šta će sve forumaši nalupati.

VARIJANTA B:
Stvarno si žensko i ovo što si napisala je istina.

Iskreno se nadam da je u pitanju varijanta A, jer se naježim na mogućnost (varijanta B ) da negde postoji skotina koja je toliko nesigurna u sopstveni izbor da mora da uvek otima drugima ono što su za sebe izabrale, pri tom toliko glupa da rešenje za svoj baksuzluk traži na gorepomenutim mestima. Mada, ni oni koji izaberu takvu bolje nisu ni zaslužili. Nadje lonac poklopac.
 
vd:
Zovem se Mira i imam pitanje za vas iskusne forumaše
Svaki put kad se zaljubim u oženjenog muškarca on mi kaže da će se razvesti, i da samo mene voli, i da mu je grozno u braku...itd (dodati po slobodnoj volji) ali
Kad su sa tim istim ženama...
Pomagajte ako boga znate
Na sve ali na baš sve načine sam pokušavala da nadjem odgovor zašto se to dešava...
Gledam svake nedelje
sve za ljubav
48 sati svadbu
grand paradu
grand šou
sve za bebe
prvi i drugi dnevnik
bila sam i kod baba zorke iz Male Moštanice
i Vidovitog Mirka
i... odgovora nema
unapred zahvalna i zauvek vaša
Mira

Za sve što nam se događa u životu, dobro ili loše, krivi smo mi sami. Dakle, na ovo pitanje samo ti možeš dati odgovor, a svaka ti čast ako si zvala vidovite morone. Ako ne umeš sama, mogu ti pomoći psiholozi sa testovima ličnosti, koji će ti reći ono što već znaš, ali ne smeš da sebi priznaš...
 
VARIJANTA A:
Ovo si izmislio/la da bi video/la šta će sve forumaši nalupati.

VARIJANTA B:
Stvarno si žensko i ovo što si napisala je istina.

Iskreno se nadam da je u pitanju varijanta A, jer se naježim na mogućnost (varijanta B ) da negde postoji skotina koja je toliko nesigurna u sopstveni izbor da mora da uvek otima drugima ono što su za sebe izabrale, pri tom toliko glupa da rešenje za svoj baksuzluk traži na gorepomenutim mestima. Mada, ni oni koji izaberu takvu bolje nisu ni zaslužili. Nadje lonac poklopac.


Potpisujem.
 
Bicu slobodan da Cordona, ggoluba, stefanusa i taote upoznam sa cinjenicom da je vd bata, a post koji je napisao je njegovo vidjenje, odnosno prevod uvodnog posta koji je napisala mirad - tj. Mira.
U tom kontekstu treba posmatrati njegov komentar, a ne kao laz ili moru, koja ga, nesrecnika, muci.
 
:dash:zasto ozenjeni lazu kad krenu u varanje.Imam nesrecan brak,zena mi neda razvod,ne mogu zbog dece,gadi mi se... a kad su sa tim istim zenama koje ih tako muce manji su od makovog zrna
У мом случају, ожењени су забрањена зона.
Посебно ако имају децу.
Једноставно их недоживљавам као потенцијалне и то ни за шта, осим за другарство.
Не дозвољавам себи да ме беспотребно боли глава...кад већ могу да утичем.;)
 
Bicu slobodan da Cordona, ggoluba, stefanusa i taote upoznam sa cinjenicom da je vd bata, a post koji je napisao je njegovo vidjenje, odnosno prevod uvodnog posta koji je napisala mirad - tj. Mira.
U tom kontekstu treba posmatrati njegov komentar, a ne kao laz ili moru, koja ga, nesrecnika, muci.

Vid'o sam ja da tu nešto dismr...
'Fala ti što mi otvori oči. Uvek pozdravljam kad mi neko otvori oči.
Što bi rekli stari Grci - bolje da ti neko otvori oba oka, nego da ti zatvori jedno...
 

Back
Top