Šta bi

Sta?


  • Ukupno glasova
    19
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U Demokratskoj stranci bi zavladala takva panika,da bi medjusobno poceli de se ubijaju,i jedan drugom da namestaju zvrcke.Da bi jedan deo demokratske stranke pokusao da se uslihta SRS. Ali to naravno nebi upalilo u SRSu. Nego bi SRS pohapsio svu bandu kriminalce i diktatore,koji se nalaze u Demokratskoj stranci.A nazalost to je u procentima negde tacno 99%.
 
U Demokratskoj stranci bi zavladala takva panika,da bi medjusobno poceli de se ubijaju,i jedan drugom da namestaju zvrcke.Da bi jedan deo demokratske stranke pokusao da se uslihta SRS. Ali to naravno nebi upalilo u SRSu. Nego bi SRS pohapsio svu bandu kriminalce i diktatore,koji se nalaze u Demokratskoj stranci.A nazalost to je u procentima negde tacno 99%.

Jos kad bi se to desilo, gde bi vam bio kraj :lol:
 
Antonić vas je sasvim sludeo pričama šta bi bilo kad bi bilo....

Evo šta radi demokratska opozicija, a samo zato što nisu pobedili jadni mali radikali..:mrgreen:

25.jpg
 
U Demokratskoj stranci bi zavladala takva panika,da bi medjusobno poceli de se ubijaju,i jedan drugom da namestaju zvrcke.Da bi jedan deo demokratske stranke pokusao da se uslihta SRS. Ali to naravno nebi upalilo u SRSu. Nego bi SRS pohapsio svu bandu kriminalce i diktatore,koji se nalaze u Demokratskoj stranci.A nazalost to je u procentima negde tacno 99%.

I onda je došao mrmot i zamotao čokoladu u foliju.
 
Izgleda da jedan deo nas Antonić inspiriše da se bavimo temama šta bi bilo kad bi bilo. :lol: Nije bilo i nema potrebe da zamišljamo. Možda će biti za 4 godine.
 
4. puc
bar su tako govorili dok se nije znalo gdje ce SPS.

Tadic je u to vreme vec krenuo sa nekom prichicom"necu dozvoliti"...nece dozvoliti da mu vetjina koja mu se ne svidja pokvari rachun i uzme vlast...onako,bash do jaja demokratski nivo svesti.I shto je najgore ovde su ga u tome podrzavali.A koliko vidim ti primitivni i nedemokratski Radikali su uvek prihvatali demokratski izabranu vetjinu i nikada nisu imali takve izlete.
 
Pa možda bude i pre, ne znam, ja nemam kuglu, a ne gledam ni u pasulj. Ali zato imam mogućnost logičnog zaključivanja, analiziram situaciju i vidim da je to u dogledno vreme nemoguća situacija.
 
ajd konačno jedna uspela (humoristički) tema/anketa iz radikalskog bloka:)

2. oni koji su "zaradili" dovoljno i 3. oni koji se nislu stigli ogrebat;)

a čuj našao bi se možda i pokoji i za prvu opciju...(koji je ubro lovu a nije stigo da odleprša na vreme;)
 
ne bi bilo nista posto bi samo radikali seli u njihove fotelje i preuzeli mehanizme za klepanje ,a ove prethodne ne bi ni dirali jer ko zna kad mogu da se vrate na vlast , vec vidjeno posle 5.10
 
Pa možda bude i pre, ne znam, ja nemam kuglu, a ne gledam ni u pasulj. Ali zato imam mogućnost logičnog zaključivanja, analiziram situaciju i vidim da je to u dogledno vreme nemoguća situacija.

Shto nemoguca situacija?
Hocesh da kazesh da je DS-SPS koalicija prirodna?
SPS prosechan glasach je prosvetjeni evropejac..da da nije nego...
mi vetj imam nemogutju situaciju da nas "spasioci od mraka 90-tih" i "mrak 90-tih" vode u svetlu EU budutjonst
tako da..sve je mogutje
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top