Ko je pametan nek´ odgovori!!

pa to uopste nije smesno.....a i koliko znam ima i ruznih momaka koji ne znaju ni za sta bolje od te koje nazivas ruznom ;)
takav je zivot, za svakog ima po nesto samo treba naci......

.........kako pitanje takav odgovor ,chuj extra je baja ako svako veche kresne neshto novo pa se sve ribe prze na to a ona je "kucka" ako se svako vece trpa sa drugim ,mislim u pitanju ima mnogo manjkavosti pa tako i u odgovoru ..........:ok:
 
to je josh iz doba patrijarhata tako ostalo...
a vuk dlaku menja, a cud... pa...reeetko...

mene zanima zasto svi, ali SVI mushkarci, chak i oni koji ne mogu da se pohvale nekim sjajnim fizichkim izgledom daju sebi za pravo da na sve moguce nacine komentarishu izgled neke devojke onako u prolazu...
u fazonu: e ova je dobra *****, ovu ne bih ni plasticnom rukom...
zashto oni misle da su oni uvek dobri , lepi i savrsheni..da je musko bice dogmaticno i o njemu se NE raspravlja...
ali zato o devojci...wuhuuu
 
to je josh iz doba patrijarhata tako ostalo...
a vuk dlaku menja, a cud... pa...reeetko...

mene zanima zasto svi, ali SVI mushkarci, chak i oni koji ne mogu da se pohvale nekim sjajnim fizichkim izgledom daju sebi za pravo da na sve moguce nacine komentarishu izgled neke devojke onako u prolazu...
u fazonu: e ova je dobra *****, ovu ne bih ni plasticnom rukom...
zashto oni misle da su oni uvek dobri , lepi i savrsheni..da je musko bice dogmaticno i o njemu se NE raspravlja...
ali zato o devojci...wuhuuu

Pa o nama devojke ne pricaju otvoreno zato sto su kompleksasice i posmatraju devojke zavisno..ne gledaju frajere vec komentarisu druge devojke..traze im mane..i ako je lepa..nosi sve na sebi bez kompleksa zene kazu da je dr*** i kao laka je:ok:
 
to je josh iz doba patrijarhata tako ostalo...
a vuk dlaku menja, a cud... pa...reeetko...

mene zanima zasto svi, ali SVI mushkarci, chak i oni koji ne mogu da se pohvale nekim sjajnim fizichkim izgledom daju sebi za pravo da na sve moguce nacine komentarishu izgled neke devojke onako u prolazu...
u fazonu: e ova je dobra *****, ovu ne bih ni plasticnom rukom...
zashto oni misle da su oni uvek dobri , lepi i savrsheni..da je musko bice dogmaticno i o njemu se NE raspravlja...
ali zato o devojci...wuhuuu

..........to je josh iz patrijahata ili nije ebo onaj koji nije prichao ,a mislim da vishe zene o zenama komentarishu nego mushkarci ,a i marketing je chudo sve kao ne bi ovu ne bi onu au stvari obaljujemo one koje nam daju .............:ok:
 
georgejune:
Pa o nama devojke ne pricaju otvoreno zato sto su kompleksasice i posmatraju devojke zavisno..ne gledaju frajere vec komentarisu druge devojke..traze im mane..i ako je lepa..nosi sve na sebi bez kompleksa zene kazu da je dr*** i kao laka je

slusaj...
ja kada vidim zgodnu devojku, nikada ali nikada necu reci
koja drolja itd itd
uvek kazhem da je prelepa ili prezgodna ukoliko jeste...
jer je ne gledam kao konkurenciju nego kao uzor i motivaciju bar shto se fizichkog izgleda tiche..
da li je drolja ili ne, zabole me, gledala sam samo jedan segment njenog otelotvorenja i to fizichki...
ali nekako je uvek da su zhene na tapetu
evo, primer, bili mi na moru
i moja drugarica je poprilichno niska (1.52cm)
i jedan lik, koji je malo neprirodno izrastao iz gornjeg dela (to ne deluje kao lepa visina, sportska visina, vec kao bolesna visina)
ju je toliko ponizio svojim komentarima: trol, trol, trol, ti si mala trol!!!!
trol...wtf? bilo joj je toliko neprijatno da je crvenela sve vreme i kasnije bi u sobi, onako iz dubine dushe plakala po 5-6 serija od 11-12 tura...
sve nas to vrati u ono doba nezrelog detinjastog shegachenja po shkolskim dvorishitma, podsmevanja, ponizhavanja...
e, sada, isto smo mi mogle tom bezobraznom stvorenju da vichemo: zhirafa, shrek, itd itd.. i da ga ponizimo, ali nismo...
jer nekako je normalno da se o mushkarchevom fizichkom izgledu ne raspravlja
a o zheninom..pa to je obaveza...
i tako dolazi do nekih nauchenih i ustaljenih mentalnih sklopova...
verovatno zato i ovaj odnos "shmeker-drolja"...
 

Back
Top