Pitanja, saveti... hm razumevanje???

Aj ja da pitam nesto:
Mnogo radim, malo spavam, jos manje jedem. Pijem kafu i Coca-colu :p
Slobodno vreme (ako se tako zove) potrosim na neke radove (ono sto radim) za racunarom i ne stizem da izadjem, tj. izadjem onako, na kafu, setnju (nesto lagano).

Znaci, kako covek da nesto promeni i upozna nekog? :mrgreen:

Pitanje 2:
Gde ima da se kupi album grupe "Whitehouse"?
Pitanje 3:
Kako da za kratko vreme (sto krace) postanem php programer?
(a ne da prodju godine rada i muke...)

i tako dalje...

Hvala unapred! :D
 
Aj ja da pitam nesto:
Mnogo radim, malo spavam, jos manje jedem. Pijem kafu i Coca-colu :p
Slobodno vreme (ako se tako zove) potrosim na neke radove (ono sto radim) za racunarom i ne stizem da izadjem, tj. izadjem onako, na kafu, setnju (nesto lagano).

Znaci, kako covek da nesto promeni i upozna nekog? :mrgreen:

Pitanje 2:
Gde ima da se kupi album grupe "Whitehouse"?
Pitanje 3:
Kako da za kratko vreme (sto krace) postanem php programer?
(a ne da prodju godine rada i muke...)

i tako dalje...

Hvala unapred! :D

Bunto....
Pozdrav tebi od mene..znas da retko citiram...al tebe moram jer i ja ovo sto si ti pitao
isto zelim da pitam? ajde Nato daj odgovor...!!!!!!
Skrati nam muke ako mozes i zelis....:dash:
Za ovaj album cu videti da ti nadjem...samo mi treba jos podataka koje pesme da ima na njemu...?

:super::super::super:
 
Aj ja da pitam nesto:
Mnogo radim, malo spavam, jos manje jedem. Pijem kafu i Coca-colu :p
Slobodno vreme (ako se tako zove) potrosim na neke radove (ono sto radim) za racunarom i ne stizem da izadjem, tj. izadjem onako, na kafu, setnju (nesto lagano).

Znaci, kako covek da nesto promeni i upozna nekog? :mrgreen:

Pitanje 2:
Gde ima da se kupi album grupe "Whitehouse"?
Pitanje 3:
Kako da za kratko vreme (sto krace) postanem php programer?
(a ne da prodju godine rada i muke...)

i tako dalje...

Hvala unapred! :D


E Bunto, ti si se skroz povampirio :hahaha:
 
:heart:Nato...a ja...:heart:

love3.jpg

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Bila sam prijatno iznenadjena, kad sam od moderatora @n-a-t-a, dobila pp, u kom me pita shta mislim o pdf Romantika, da li imam neke sugestije, predloge...
Vrlo lepo , ne secam se da je neko od moderatora tako nesto radio, izvinjavam se ako jeste, ali od kada sam ja na forumu nije.
n-a t-a je jos napisala-ajd' i tebe da davim kao i ostale-ovim pitanjem, simpatichno, mislim da time ne "davish" nikog , naprotiv to je za pohvalu, interesuje te shta korisnici foruma misle.Nadam se da je moj odgovor tebi, dao pravu sliku o mom misljenju pdf Romantika.
Pozdrav, za n-a-t-u, lepo je kad moderator ima razumevanja:)
 
Poslednja izmena:
Naravno da neka osoba moze i po drugi put nekoga da zavoli,ali samo ako skine oklop sa sebe i dozvoli toj drugoj osobi da joj se priblizi :).Mene je predhodni toliko povredio da sam verovala da nikada necu zavoleti drugog.I dugo nisam,jer nisam jednostavno dozvoljavala da mi se neko priblizi,a onda se jednostavno desilo...A usput sam pitala sebe zasto patiti za nekime ko mi je naneo samo boli.Ako njemu nije zao i stalo mu do mene i odmah se utesio u tudjem narucju,zasto bih ja onda izigravala budalu.A i neko drugi nije zasluzio da bude povredjen,smao zato sto je mene neko povredio.Isla sam tom logikom,naravno obazrivo,posto sam izgubila poverenje jednostavno,ali eto..Mogu reci da sam sada u vezi i zadovoljna i drago mi je da sam svojevremeno otvorila po drugi put svoje srce i dozvolila da ljubav zapliva u njemu...
 

Back
Top