'teli ste svastaru,evo vam!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

markoimarijana

Zainteresovan član
Poruka
496
Pozz ljudi. Zbog relativno velikog broja ljudi koji su sklopili prijateljstva bas ovde na Forumu Krstarice,resih da otvorim ovu temu za trtljanje o cemu god hocete. Naravno,morate se jos uvek pridrzavati pravila o chatovanju,spamovanju itd. Ali ovde se ne morate drzati teme,jer je ovo tema za sve.

Pa uzivajte ljudi! ! !

P.S. Ako me banuju,***. nisam kriv.
:super::super::super::super::super:
 
Eh, bash je lepo shto je neko otvorio i takvu temu... Eto ja sam bash pokazo zelju da se tako neshto desi, i predlozio Vlastima da ja bude pokretach ovako neke slichne teme, ali sam jebeno ucutkan... I naravno ne moze chovek protiv Drzave ( sa velikim d, jeli ), jer kako prekshi zakon - ode u tvorza :mrgreen: Kolega borac za slobodu iznad je odluchio da je vreme za neka herojska dela. On ce mozda da dobije i dozivotnu :whistling:
 
E pa tu sam ja...Aj sad taman ponovo da nadzidzim 6000 postova...Inace imam big problem,ja cu sad da zamislim kao da sam kod psiholga,lezim u onom i pricam vam...

Moj problem je sto se svaki dan svadjam sa mamom,jer neki klinac sad treba krene u moju skolu,u prvu godinu,a ja idem u trecu,Oboje smo iz BG,a oboje idemo u skolu u Pancevo-ja zbog tetke koja radi tamo,on sto se njegova mama i moja tetka znaju...Inace problem je sto ja moram da ga vodim u skolu,a ja imam svoje drustvo i ne treba mi neki klinac da ide samnom da slusa sta cu da pricam sa drugaricama,i da mi se kaci po odmorima...
 
Pa to mi i jeste bio cilj. Hehehehe

Nego,koji ce mi ku...klinac Svarceneger na umorstvu? Treba da mi povice ''No,let him GO!'' ''Put him DOOOWN! DAAAAAUUUUNN!(ovo mozes da razumes samo ako si gledao one klipove o Svarcenegeru.)ne znam gde sam ja pokupio taj klip.

Bolje da mi dodje Will Smith,on bar ume da place. :hahaha:
 
Ja sam kevi rekla u busu ok da mi pravi drustvo,ali kad sidjem na stanicu ja ga ne poznajem,neka ga tetka moja vodi u skolu,ona ga je i upisala tamo,dok ne nadje drustvo svoje pa nek ide sa njima...A ako misli da ide samnom da cu da mu zagorcam taj put do skole...
Ima da ga kuliram sve u sesnes i jos cu prcam sexualna iskustva xaxaxaa salim se to ce mu biti zanimljivo...da vidimo cega se groze muskarci daaaaa...Jao bila sam na depilaciji znas,posle na nadogradnju noktiju,na feniranje pukla sam jebenih bl;a bla
 
A mogla bi i da se vadis na decka. Osim ako mali nije retard,i njemu ce biti glupo da ide uz tvoju suknju konstantno. Mogla bi da mu s'vremena na vreme kazes da treba da se vidis sa deckom. Ali tu je onda druga zackoljica. kako da se uveris da nece istrtljati to tvojoj ili njegovoj mami(u oba slucaja isto ti se vata)? lepo. kazes mu samo ovo : Mali,idi duvaj.
 
Daj brate znaci tetka mi ne da da pricam na casu,jedno mogu do skole i kako tad da pricam o decku,ima sve da istrtlja tetki,tetka mami itd...UZAS BRE...Nerviram se...Odmor jedna solucija,nadam se da mali nece u kafic Arch pored skole jos mi fali da me vidi da purnjam pa da se obesim o sat u knez mihajlovoj...Ima sve pogresno da ga naucim da kazem nas kako mali kod te i te porf pali to i to...Ne znam,od nerviranja ne mogu da razmisljam...Kuliraza najbolje,ko da ne postoji...
 
Salim se. ne bi trebala tako da pricas o maleckom decaku, mozda je mali pametan. mozda se ni njemu ne dopada da ide s'tobom vise nego tebi. Mada,ja bih pre rekao da je retard. ja sam sam isao u srednju skolu u prvoj godini. Ja iz Lazarevca. Prvi dan,poljoprivredna skola Valjevo,ne poznajem ni vazduh tamo. i guzim se ja tamo,mic po mic i eto vis. Sad imam kuma. Sreli se nas dvojica i postali ne razdvojni. ja kazem,daj mu par dana da se malko uhoda,nemoj biti ostra prema njemu. A onda,nakon par nedelja, samo mu pridjes,sutnes ga u dupe i kazes,mali idi duvaj.
 
@markoimarijana Eh, ja kada sam skontao shvarcija... kontao sam kako si ti na stolici, i vichesh mu kao ARNOOOOOOOOLD, NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
A on kao YOOOOU'LLLL BEEEEEEEEEE BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACK...
Nego... koleginica ima nekih problema, pa kontam da je bolje direktno nju da posavetujem nego da ovde izlazem svoje profesionalno struchno mr.dr. mishljenje, dakle
@AnaBg::) Reci malom: Mali, idi duvaj... Kada te pita shta da duva... Pa travu, kako shta... Kada ti kaze da ne pushi travu... A, ne pushish travu? Ko ne pushi travu - ne moze sa mnom do shkolice... i eto... Ozbiljno sada, reci mu ( ovo bih ja uradio ) da moze da ide sa tobom, ali da se pravi da se ne poznajete... lepo mu kazi... Necu ja da ti mene blamirash i smarash, pajseru mali... i eto... odjeb u najavi..
 
@markoimarijana Eh, ja kada sam skontao shvarcija... kontao sam kako si ti na stolici, i vichesh mu kao ARNOOOOOOOOLD, NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
A on kao YOOOOU'LLLL BEEEEEEEEEE BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACK...
Nego... koleginica ima nekih problema, pa kontam da je bolje direktno nju da posavetujem nego da ovde izlazem svoje profesionalno struchno mr.dr. mishljenje, dakle
@AnaBg::) Reci malom: Mali, idi duvaj... Kada te pita shta da duva... Pa travu, kako shta... Kada ti kaze da ne pushi travu... A, ne pushish travu? Ko ne pushi travu - ne moze sa mnom do shkolice... i eto... Ozbiljno sada, reci mu ( ovo bih ja uradio ) da moze da ide sa tobom, ali da se pravi da se ne poznajete... lepo mu kazi... Necu ja da ti mene blamirash i smarash, pajseru mali... i eto... odjeb u najavi..

Ahahahahahahaha,tebra,moras mi oprostiti na sporom razmisljanju. tikva mi ne funkcionise dobro u poslednje vreme. brzo se usija. moram da menjam kablove nema sta. ne mos to bez kabla! ! !
 
Muhahaha istinski si zajebana riba... ja sam se sprdao, a ti si brate stvarno izmalerisala maloga... ****** nemoj biti surova... iskopaj neki elegantiji metod... shetaj ga kao privezak za opanke ili tako neshto :mrgreen: Mada ... nekako mi se namece... shto mu ne bi samo rekla: E, mali ...idi duvaj :super:
 
Originalno,tebra,originalno,nema sta.:super:
Ozbiljno sad,Ana,pridajes tom problemu preveliku paznju. ma zajebi malog,samo ga kuliraj neko vreme. (nemoj previse) moze da se desi da ti mali pomogne u necemu iduce godine. Ali nemoj da se brines oko toga previse. I nemoj da se nerviras. Sacuvaj zivce za 4-tu godinu,veruj mi trebace ti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top