Otirach

Xandra.x

Početnik
Poruka
9
Da li vam se ponekad cini da ste poput otiraca za noge, pa kako kome padne na pamet on ih obrise o vas?
I vi tako cutiiteee, trpitteee i jednog dana vam pukne film
Sta onda?:confused:
 
Axa, 100x mi se desilo,i ja sam mnogo dobra i sve to trpim pa im pomazhem shta god da im zatreba, ali mi josh ni jednom nije puko film, al kad mi pukne teshko njima!!
 
Ma VODI JE KUCI DA ... uh pardon,to nije ta tema. Ma salila se teta Djana. teraj bre sve de gov...re u tri lepe. ko gazi po tebi,samo ovo kazes,mali idi duvaj. hehehehe salim se

Ma kazes mu samo,jel hoces otirac,eve ti. I uzmes otirac i nabijes mu u nos.:super::super::super:
 
Treba biti dosledan i imati obraz..iako je posao u pitanju ne dozvoliti nikom da pravi od nekoga otirac..ne treba skupljati gnev u sebi vec naci balans i prazniti negativnu energiju na vreme:ok:
 
Da li vam se ponekad cini da ste poput otiraca za noge, pa kako kome padne na pamet on ih obrise o vas?
I vi tako cutiiteee, trpitteee i jednog dana vam pukne film
Sta onda?:confused:


Eto ti sad! A ja ne mogu da ćutim, pa da mi život zavisi od toga! :lol:

(Mnogo sam dobra, u smislu da svakog mogu da razumem, čak i kada ne odobravam ono što radi, i hoću uvek da pomognem kad treba, ali ako samo posumnjam ...da me neko zloupotrebljava - obično misle da je opet počelo bombardovanje :mrgreen:)
 
I ja svima pomazem i sve ucinim sto mi neko trazi i 100 puta mi je pukao film,ali zaboravim na sve i ponovo isto.Pokusavala sam da to promenim,ali nema sanse.Uvec cu biti glupaca.:(
 

Back
Top