MOOVANJE !
Strana 1 od 11 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 256

Tema: MOOVANJE !

Primećen član YOF13 (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2006.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Lightbulb MOOVANJE !

Ja sam ovo zamislio kao neku malu igru u kojoj svi mozemo da ucestvojemo tako sto ce mo da predstavimo neke svoje karakteristike i spoljasnji izgled i neke zanimljivosti i sve to u cilju da se ( virtuelno ) smuvamo sa nekom osobom . Naravno podrazumeva se da ce te karakteristike i informacije biti lazne . Da bi igra lepo funkcionisala predlazem da predstavite iskrno stanje , zelje , razgovore , mishljenja ( ne vas u stvarnom zivotu , vec vasa reagovanja u datoj situaciji ) ... I kad kazem "virtuelno smuvamo" nisam mislo da se ovde razmenjuju brojeve telefona i slicno , vec simuliramo sebe u datoj situaciji - igra .

Pricu cu ja zapoceti a vi se ukljucite i zauzmite jednu od uloga . Nadovezite se . Ne znam da li je ovako nesto vec postoji , a nije ni bitno .

PRVI DEO

Ja sam Marko . Zovu me Maky , a to mi je bio omiljeni srednjoskolski nadimak . Nalazim se na kucnoj zurci jednog ortaka . Tamo su svi pijani a i nadrogirani . Vec su poceli da prave probleme . Da sam znao kako ce biti , bolje bi mi bilo da sam ostao u krevetu . Bas me je ovakva situacija deprimirala . Sedeo sam u uglu posmatrajuci moje drustvo njih 20ak kako se raspadaju u meskalinu i alkoholu usput slusajuci neku psiho verziju Jefferson Airplane . Stvarno nisam ovo zeleo pa sam odlucio da se malo prosetam . Ivan , moj najbolji ortak , nije se slozio samnom pa je ostao . Rekao sam mu da cu mozda svratiti do obliznjeg nocnog kluba , pa ako se smori nek me cimne da se nadjemo dole .

"Drustvo , daj te mi sat vremena . Moram malo na svez vazduh " rekao sam i otisao .

Setajuci ulicom gledao sam srecne parove kako se zvaljekaju po ulici . Koliko ih je covece . Ja nemam devojku , a nemam ni kres kombinaciju . Bar nisam opterecen bivsom . Shvatio sam da je ljubav veliki nedostatak u mom zivotu gledajuci sve te mnogobrojne parove koje se tu i tamo po kom cosku maze . Prolete mi kroz glavu " Mozda bi trebalo da pozovem Jelenu " . Ne ! Da li sam vam pomenu da nisam opterecen bivsom . Jelena je moja bivsa ...

Braon patike neke nepoznate marke . Crne pantalone . Zuta majca sa nekakvim smesnim nadpisom " J do it " . Crna siroka narukvica oko desne ruke . Kratka kosa i naocare za sunce koje nikad ne skidam . Takakv kakv sam krecem se polako ka obliznjem nocnom klubu o kome sam Ivanu pricao .

Unutra atmosfera skroz lagana . Gomila riba . U pozadini odzvanja neka domaca muzika . Bacio sam pogled preko podijuma videvsi uglavnom dosta parova , ali video sam i grupe drugarica , a o muskarcima necu ni da pricam koliko ih je . Nije lose izaci sam , pomislio sam . Nisam ni zakoga vezan , mogu da idem gde hocu i da radim sta hocu . Nema nikog da me smara i da mi kuka o svojim ljubavnim problemim .

Zipom sam upalio tu prokletu cigaru i svojim uobicajnim stilom sam se prosetao krz podijum usput bacakati pogled i kez na pojedine devojke cisto onako , bezveze . Prosetao sam do stolova , zaseo na jedan prazan i narucio pivo .

Nedaleko od mene uocio sam jednu devojku koja nije skidala pogled sa mene . Pogledao sam oko sebe . Ona i dalje nije skidala pogled . Okrenuo sam glavu u drugom pravcu . Nekon dva-tri minuta pogledao sam u pravcu gde je ona bila . Iznenadjenja brate . Okrenuta ka meni i kez . Nije mi dobro . Bilo mi je neprijatno pa sam ja ponovo okrenuo glavu na drugu stranu . Retko kad mi se dogadja da me neko ovako snima . Joj , nisam na ovo racunao . Osecao sam u sebi da je riba mnogo jaca od mene . Svaka joj cast , razvalili me je , pomislio sam . Onda sam se ja okrenuo u njenom pravcu i gledao je . Na trenutak je ona skrenula pogled i nesto prokomentarisala svojim drugaricama koje su nakon toga krisom pogledale ka meni . Malo su se nasmejale medjusobno i nastavile po starom . A devojka koja mene interesuje je se ponovo okrenula ka meni nastavili smo sa igrom .

"Stay cold" rekao sam maltene naglas . Osecao sam se neverovatno jadno i glupo . A znao sam da ce me bas upravo to osecanje pokopati . Sta drugo mogu da uradim sada pod ovako njenim jakim emotivnim napadom . Necemo se gledati ovako do sutra . Ionako , pomislio sam , zasto sam uopste i izasao . Toliko sam u zadnjih nekoliko meseci , od kad sam sam , izlazio a da nisam ni progovorio sa nekom devojkom , a kamoli prisao . Nakon 10ak minuta igre ustao sam uzeo svoje pivo i polako, dostojanstveno , uspravno krenuo ka njoj . Ona me je i dalje gledala !

* * *

PRAVILA IGRE :

OD VAS SE OCEKUJE : da se ukljucite u pricu . Da se nadovezete na nju . Muskarci bi trbalo da igraju muske uloge , a devojke zenske , radi verodostojnosti igre . Ocekujem da ce se sada neka devojka nadovezati ulogom devojke kojoj ja prilazim i da ce otkriti sebe , svoje ambicije i izgled - kako bih ja mogao da nastavim svoj deo price . Ako se nekom ne svidja ta uloga moze zapoceti novu ali u krugu tog kluba koja ce imati dodira sa ovom mojom pricom . Ne morate odigravati sve fino . Budite iskreni , ne moramo da se smuvamo . Npr. ova devojka kojoj prilazim moze biti lujka koja zeli nesto drugo , mozda samo da se igra samnom . Budimo realni ako mislimo da igra ima neku vrednost . Neko moze uzeti ulogu Markove bivse Jelene . Neko moze uzeti ulogu Ivana i nastaviti pricu u kuci . Upotrebite mastu . Povezite licno iskustvo , iskustvo drugih i mastu ! Budite slobodni i idite sto dalje ako vam se ukaze prilika ! Ako dodje doseksa komentarisite vas seksualni odnos , kako ste radili blow job , ko je stavio kondom i slicno ...

OD VAS SE NE OCEKUJE : da spamujete ! Da komentarisete morbitnost teme . Ja to vec znam i samo vase odsustvo ce to pokazati . A da vas podsetim da neki trose i po nekoliko sati dnevno gubeci vreme na forumu . Zasto se ne bi igrali ? Neocekujem da pricu promenite za 180 stepeni da je preselite u neki drugi ambijent ili na neku drugu planetu . Nemojte ono tipa " Taman kad smo se smuvali pao je meteor bas u klub u kom smo bili i svi smo poginuli ..." . Prica mora da tece .

NAPOMENA : Ne morate se odmah ukljuciti u igru . Sacekajte da se igra sama razvije i kada bude bilo vise mogucnosti onda se ukljucite . Ne morate otkriti odmah sve karakteristike svog karaktera . Neke stvari ostavite kao iznenadjenje . To je neophodnoda bi igra bila verodostojna . Ako riba kojoj prilazim u svom postu otkrije da je tu samo da bi se zezala , bez vece ambicije onda ja necureagovati verodostojno . Naravno da je ovo sve nerealno u odnosu na stvarnost . Ovo je samo igra ciji je kvalitet veci ako je realnija . Izadjite u grad , napolje pa se igrajte prave igre zivota .

Nemojte odgovarati za druge . Igru cine zivi igraci . Postavite deo svoje price , a tamo gde je potreban odgovor saigraca , tu sacekajte . Pa kad odgovori vi nastavite .

Ako vas mrzi da citate . Nemojte se ni igrati .

CILJ TEME : je da pokusamo da docaramo sto realniju interakciju i odnose medju ljudima . Smatram da je to mnogo zdravije potroseno vreme nego lutati u krug na forumu politika i slicno . Smatram da mozemo ovako nesto da naucimo , a mozda i nemozemo . Videcemo kako ce se igra razvijati . Ako nista nadam se da ce se neko dobro nasmejati , kao ja sad . Ako ni to ... onda je ideja o ovakvoj igri potpuno debilna !
    Poslednji put ažurirao/la YOF13 : 23.08.2008. u 20:51

Зоки nije na forumu
    Негро, а сви знамо шта је Негро.
    Starosedelac Зоки (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2007.
    Pol
    ženski
    drkala se pičkica, a sad... pa sad se ostarilo jeiga.
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    535

Podrazumevano Re: MOOVANJE !

...nadam se da nije o analu...

Starosedelac georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5764

..nadam se da ce biti orala..

Starosedelac Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    751

nadam se da je na kraju pao sex izmedju marka i ivana

Obećava Teatrina (avatar)
    Učlanjen
    12.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio YOF13 Pogledaj poruku
    Braon patike neke nepoznate marke . Crne pantalone.
    Maky, duso, ne slaze ti se to braon-crno.

Зоки nije na forumu
    Učlanjen
    05.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    535

...a, 'el mogu ja npr. da budem drugarica te tvoje kojoj prilazish i ako sam mushko, missim mozzda mi bolje lezzi uloga, a?

Starosedelac light & dark (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    408

a o cemu se radi mrzi me da citam

Зоки nije na forumu
    Učlanjen
    05.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    535

Citat Original postavio dark.lady Pogledaj poruku
    ...pa kao trba da prichamo neke prljavshtine vezane za sex, pa ko bude im'o najprljaviji jezik dobiva da bude mood na 3 dana i doija da bira forumasha/icu ali samo telo ne i dushu...

Elita ....OLJA..... (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    87

bas kratak text

Legenda
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

e ja sam prochtao, i bash je vrh chovek osmislio, i bash bih se igrao, samo nije prikladno da upadnem sada... buduci da je momak krenuo ka devojci, a ja nisam devojka..

Buduća legenda Golub (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2006.
    Pol
    muški
    Duša u Košutnjaku, srce na Adi, sreću se u sredini - na Banovom brdu
    Reputaciona moć
    115

Voleo bih da vidim ko li ce prvi da procita ceo uvodni post...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.06.2008.
    Reputaciona moć
    33

Nije loš predlog, ajde da probamo, ako sam ukapirala šta i kako misliš da se razvija tema...

Ja sam Jeka, izašla sam u grad sa drugaricama, čisto neko žensko veče. Nalickale smo se, skockale, možda i "navatamo" neko "mače". Možda se i meni posreći, mada...svi su oni isti...skotovi i prevaranti...ali dobro, znam, naučila sam lekciju, od sad biću "kučka", tako će me više ceniti i voleti.

Ušle smo u taj neki kafić, bar, gužva, mislim se jao ko su ovi ljudi, sve u nekim grupicama...pogledam grupica muškaraca, do njih ribe, svako za sebe.

"pogledajte ovog, snimite ga..." ulazi tip sam, kao da je pao sa Marsa, braon patike, crne pantalone i naočari.....ZIP opaaa, ma kicoš....

Moja drugarica se okreće ka nama, reče nešto i nastavi da se gleda sa njim. Šta je rekla, nisam čula, što se smejete? - pitam ih. Ma ne registruje me niko, ona bulji u njega, on u nju, a one u njih.

Jao, pazi, pa on to njoj prilazi......Jesam li ja nešto propustila, ko je ovaj dečko, znate ga ili... o čemu se radi?
    Poslednji put ažurirao/la jeculina : 24.08.2008. u 01:34

Početnik Frenkie (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2008.
    Reputaciona moć
    0

bas dobro osmishljena igra, al gde ste ljudi!!!!!!
    Hajde da se igramo!

Elita Santa Fe (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Jel ovo neka sekta,a?

ali čapri je kul.aj nastavi dalje,možda se neka čkapi nastavi

Elita Santa Fe (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

posle još jedne neprespavane noći i bureka sa jogurtom krenuo sam na posao..
    spremili smo šank i dogovorili stolove..volim moj posao..stalno sam u društvu devojaka,nekada napravim šou za barom,skinem košulju i popnem se na šank i igram i mixam koktele..

Devojke vrište, momci se prave da ne postojim..hebi ga, student sam, a bakšiš veći od plate, još se i zezam..

kao i svake subote žurka je bila odlična.

primetio sam neke simpatične curice za stolom..smejale su se glasno i đuskale..

baš sam razmišljao hoće li celo veče piti jednu koka-kolu kad jedna od njih ustade i priđe dečku obučenom po poslednjoj modi..ali možda u šangaju.mislim braon cipele i crne pantale i bele čarape

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.06.2008.
    Reputaciona moć
    33

Ma daaaaj, nije valjda da joj se svidja.......

Teško da ovo može da se svari sa jednom koka- kolom...

Alo, dečko!!!!!! ..bote ovde te niko ne registruje....

A tako bi popila nešto žestoko, pa nek ide život....

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    297
    Reputaciona moć
    13483

Haos..doslo zadnje vreme na Ljisu..
    Ako nemas izlaz, izadji na ulaz

Domaćin
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Joj ja sam se virtuelno smuvala sa sinnketom, pošto je sve virtuelno on ne mora ni da zna, zato mu nemojte ni reći. Voda me za ruku i ljubi u nju kad nešto pogreši, stalno mi nešto kupuje i udovoljava mojim hirovima, imam 12 pari sandala, 45 pari cipela i ko zna koliko japanki. A kad nema para naguzi se i ja ga spenkujem

Nadam se da sam ubola temu.

Elita Madona 6 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    87

Citat Original postavio YOF13 Pogledaj poruku
    Ja sam ovo zamislio kao neku malu igru u kojoj svi mozemo da ucestvojemo tako sto ce mo da predstavimo neke svoje karakteristike i spoljasnji izgled i neke zanimljivosti i sve to u cilju da se ( virtuelno ) smuvamo sa nekom osobom . Naravno podrazumeva se da ce te karakteristike i informacije biti lazne . Da bi igra lepo funkcionisala predlazem da predstavite iskrno stanje , zelje , razgovore , mishljenja ( ne vas u stvarnom zivotu , vec vasa reagovanja u datoj situaciji ) ... I kad kazem "virtuelno smuvamo" nisam mislo da se ovde razmenjuju brojeve telefona i slicno , vec simuliramo sebe u datoj situaciji - igra .

Pricu cu ja zapoceti a vi se ukljucite i zauzmite jednu od uloga . Nadovezite se . Ne znam da li je ovako nesto vec postoji , a nije ni bitno .

PRVI DEO

Ja sam Marko . Zovu me Maky , a to mi je bio omiljeni srednjoskolski nadimak . Nalazim se na kucnoj zurci jednog ortaka . Tamo su svi pijani a i nadrogirani . Vec su poceli da prave probleme . Da sam znao kako ce biti , bolje bi mi bilo da sam ostao u krevetu . Bas me je ovakva situacija deprimirala . Sedeo sam u uglu posmatrajuci moje drustvo njih 20ak kako se raspadaju u meskalinu i alkoholu usput slusajuci neku psiho verziju Jefferson Airplane . Stvarno nisam ovo zeleo pa sam odlucio da se malo prosetam . Ivan , moj najbolji ortak , nije se slozio samnom pa je ostao . Rekao sam mu da cu mozda svratiti do obliznjeg nocnog kluba , pa ako se smori nek me cimne da se nadjemo dole .

"Drustvo , daj te mi sat vremena . Moram malo na svez vazduh " rekao sam i otisao .

Setajuci ulicom gledao sam srecne parove kako se zvaljekaju po ulici . Koliko ih je covece . Ja nemam devojku , a nemam ni kres kombinaciju . Bar nisam opterecen bivsom . Shvatio sam da je ljubav veliki nedostatak u mom zivotu gledajuci sve te mnogobrojne parove koje se tu i tamo po kom cosku maze . Prolete mi kroz glavu " Mozda bi trebalo da pozovem Jelenu " . Ne ! Da li sam vam pomenu da nisam opterecen bivsom . Jelena je moja bivsa ...

Braon patike neke nepoznate marke . Crne pantalone . Zuta majca sa nekakvim smesnim nadpisom " J do it " . Crna siroka narukvica oko desne ruke . Kratka kosa i naocare za sunce koje nikad ne skidam . Takakv kakv sam krecem se polako ka obliznjem nocnom klubu o kome sam Ivanu pricao .

Unutra atmosfera skroz lagana . Gomila riba . U pozadini odzvanja neka domaca muzika . Bacio sam pogled preko podijuma videvsi uglavnom dosta parova , ali video sam i grupe drugarica , a o muskarcima necu ni da pricam koliko ih je . Nije lose izaci sam , pomislio sam . Nisam ni zakoga vezan , mogu da idem gde hocu i da radim sta hocu . Nema nikog da me smara i da mi kuka o svojim ljubavnim problemim .

Zipom sam upalio tu prokletu cigaru i svojim uobicajnim stilom sam se prosetao krz podijum usput bacakati pogled i kez na pojedine devojke cisto onako , bezveze . Prosetao sam do stolova , zaseo na jedan prazan i narucio pivo .

Nedaleko od mene uocio sam jednu devojku koja nije skidala pogled sa mene . Pogledao sam oko sebe . Ona i dalje nije skidala pogled . Okrenuo sam glavu u drugom pravcu . Nekon dva-tri minuta pogledao sam u pravcu gde je ona bila . Iznenadjenja brate . Okrenuta ka meni i kez . Nije mi dobro . Bilo mi je neprijatno pa sam ja ponovo okrenuo glavu na drugu stranu . Retko kad mi se dogadja da me neko ovako snima . Joj , nisam na ovo racunao . Osecao sam u sebi da je riba mnogo jaca od mene . Svaka joj cast , razvalili me je , pomislio sam . Onda sam se ja okrenuo u njenom pravcu i gledao je . Na trenutak je ona skrenula pogled i nesto prokomentarisala svojim drugaricama koje su nakon toga krisom pogledale ka meni . Malo su se nasmejale medjusobno i nastavile po starom . A devojka koja mene interesuje je se ponovo okrenula ka meni nastavili smo sa igrom .

"Stay cold" rekao sam maltene naglas . Osecao sam se neverovatno jadno i glupo . A znao sam da ce me bas upravo to osecanje pokopati . Sta drugo mogu da uradim sada pod ovako njenim jakim emotivnim napadom . Necemo se gledati ovako do sutra . Ionako , pomislio sam , zasto sam uopste i izasao . Toliko sam u zadnjih nekoliko meseci , od kad sam sam , izlazio a da nisam ni progovorio sa nekom devojkom , a kamoli prisao . Nakon 10ak minuta igre ustao sam uzeo svoje pivo i polako, dostojanstveno , uspravno krenuo ka njoj . Ona me je i dalje gledala !

* * *

PRAVILA IGRE :

OD VAS SE OCEKUJE : da se ukljucite u pricu . Da se nadovezete na nju . Muskarci bi trbalo da igraju muske uloge , a devojke zenske , radi verodostojnosti igre . Ocekujem da ce se sada neka devojka nadovezati ulogom devojke kojoj ja prilazim i da ce otkriti sebe , svoje ambicije i izgled - kako bih ja mogao da nastavim svoj deo price . Ako se nekom ne svidja ta uloga moze zapoceti novu ali u krugu tog kluba koja ce imati dodira sa ovom mojom pricom . Ne morate odigravati sve fino . Budite iskreni , ne moramo da se smuvamo . Npr. ova devojka kojoj prilazim moze biti lujka koja zeli nesto drugo , mozda samo da se igra samnom . Budimo realni ako mislimo da igra ima neku vrednost . Neko moze uzeti ulogu Markove bivse Jelene . Neko moze uzeti ulogu Ivana i nastaviti pricu u kuci . Upotrebite mastu . Povezite licno iskustvo , iskustvo drugih i mastu ! Budite slobodni i idite sto dalje ako vam se ukaze prilika ! Ako dodje doseksa komentarisite vas seksualni odnos , kako ste radili blow job , ko je stavio kondom i slicno ...

OD VAS SE NE OCEKUJE : da spamujete ! Da komentarisete morbitnost teme . Ja to vec znam i samo vase odsustvo ce to pokazati . A da vas podsetim da neki trose i po nekoliko sati dnevno gubeci vreme na forumu . Zasto se ne bi igrali ? Neocekujem da pricu promenite za 180 stepeni da je preselite u neki drugi ambijent ili na neku drugu planetu . Nemojte ono tipa " Taman kad smo se smuvali pao je meteor bas u klub u kom smo bili i svi smo poginuli ..." . Prica mora da tece .

NAPOMENA : Ne morate se odmah ukljuciti u igru . Sacekajte da se igra sama razvije i kada bude bilo vise mogucnosti onda se ukljucite . Ne morate otkriti odmah sve karakteristike svog karaktera . Neke stvari ostavite kao iznenadjenje . To je neophodnoda bi igra bila verodostojna . Ako riba kojoj prilazim u svom postu otkrije da je tu samo da bi se zezala , bez vece ambicije onda ja necureagovati verodostojno . Naravno da je ovo sve nerealno u odnosu na stvarnost . Ovo je samo igra ciji je kvalitet veci ako je realnija . Izadjite u grad , napolje pa se igrajte prave igre zivota .

Nemojte odgovarati za druge . Igru cine zivi igraci . Postavite deo svoje price , a tamo gde je potreban odgovor saigraca , tu sacekajte . Pa kad odgovori vi nastavite .

Ako vas mrzi da citate . Nemojte se ni igrati .

CILJ TEME : je da pokusamo da docaramo sto realniju interakciju i odnose medju ljudima . Smatram da je to mnogo zdravije potroseno vreme nego lutati u krug na forumu politika i slicno . Smatram da mozemo ovako nesto da naucimo , a mozda i nemozemo . Videcemo kako ce se igra razvijati . Ako nista nadam se da ce se neko dobro nasmejati , kao ja sad . Ako ni to ... onda je ideja o ovakvoj igri potpuno debilna !
    Bem ti život! Kako te nije mrzelo da ovo ispišeš čoveče?!

Elita Madona 6 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    87

Citat Original postavio dark.lady Pogledaj poruku
    O muvanju El treba da se muvamo ovdekarice?
    Ja nemam kandidata na Krstarici.

Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    87

ako moze prevod ukratko....

Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    87

ma ce da se muvamo ko sa kim stigne

kakve to veze ima

Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    297
    Reputaciona moć
    13483

Citat Original postavio Madona 6 Pogledaj poruku
    Bem ti život! Kako te nije mrzelo da ovo ispišeš čoveče?!
    Veliko i da ga citiras a tek da ga citas..mozda je trebao u nastavcima .kao seriju..

Elita Madona 6 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    87

Ja sam samo pročitala da treba da se virtualno muvamo SU nekim. A su kim ebo te?!

Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    297
    Reputaciona moć
    13483

Mozda sa njim...