Sanovnik

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.650
Da li ste ikada osjecali veliku emotivnu povezanost sa svojom dragom/dragim, da kroz san osjetite da nesto nedostaje da ta osoba ima problem,da ste toj osobi toliko potrebni,a ne kaze vam,vec cuti i trpi u sebi,skriva nesto sto je muci, ne pokazuje vam niti vam daje do znanja vec uvjek je super sve,ali opet ima neku tegobu,tegobu koju samo vi mozete osjetiti. Toliko ste povezani da njenu suzu sanjate, znate da je nesto mori pa jutrom skacete i saljete sms da joj kazete koliko je volite i koliko vam je stalo do nje bez obzira na sve!

Da li vam na san dodje ili da li vam je ikada na san doslo nesto o voljenoj osobi a da je tacno! Gotovo sve primjetim na svojoj boljoj polovici, kad je tuzna kad joj nesto treba kad je nesto mori iako je zatvorena ne voli da prica o svemu vec ono samo pukne, za razliku od mene koji stalno melje brblja smrdlja ali ne cuti nikada ne cutim :D! Osim u toku seksa naravno!:D

U nastavku, da li ste i koliko ste povezani sa svojim partnerom ili partnerkom, da li to vam seze do te mjere da u snu osjetite ono sto se precuti ili ono sto muci vasu dragu/dragog! :D
 

Prilozi

  • 9_flowers_002love-likap.gif
    9_flowers_002love-likap.gif
    82 KB · Pregleda: 1
Eh, pisac dragi naš, tolika je povezanost izmedju bliskih sapatnika, o tome mozemo samo da sanjamo i prosto da ne verujemo šta osećamo, to su jake niti neraskidive i posle smrti!:)
 
Eh, pisac dragi naš, tolika je povezanost izmedju bliskih sapatnika, o tome mozemo samo da sanjamo i prosto da ne verujemo šta osećamo, to su jake niti neraskidive i posle smrti!:)

Mah,ne znam valjda je tako znam da ja snivam takve stvari pa tako malo ubacujem temu, al vec dobivam kritike tipa : "Al si se lose uradio!" :rotf: :rotf: Odma sajebancija prvi komentar!:D
 
Kod bliskih i povezanih osoba..oseti se ta povezanost ..to sesto culo kojim osecate svog partnera..i kada ste razdvojeni..tako da nisi uradjen..samo senzitivan.
 
Kod bliskih i povezanih osoba..oseti se ta povezanost ..to sesto culo kojim osecate svog partnera..i kada ste razdvojeni..tako da nisi uradjen..samo senzitivan.

Meni je to sve nekako cudno,ali je i lijepo u isto vrijeme! Meni ta povezanost znaci puno,ali kad ovako razmisljas puno si i ranjiv,ali nije to bitno ,bitno je biti sretan, pa bar i jedan djelis sekunde nego nikada osjetiti okus sladosti! :D Hehe
 
ja verujem da san nekad moze da ti ukaze na nesto:)
bas skoro sam sanjala jednog svog bivseg momka do koga mi je nekada bilo jako stalo i san mi se nije dopao...pa sam pitala njegovog best druga(s njim sam u kontaktu:P)sta je sa tim deckom,kako je...a on mi rekao kako mu prethodnih dana bilo bas lose:neutral:...i nije mogao da veruje da sam tako nesto predosetila:eek:
 
A jel to zato sto muskarci razmiljaju ovom drugom glavom...pa ko ima vecu glavu taj je pametniji i bolji u sexu...

velicina glave nema veze sa inteligencijom, a takodje, na zalost velicina one gornje glave nema veze sa velicinom
donje....ah, da je tako, zivot bi bio tako lep i jednostavan!:lol::lol::lol:Svi bi jurili glavonje:hahaha:
 
kada si tog senzibiliteta
onda desavanja nisu vezana iskljucivo za san
san ce pre biti dnevna slutnja ili opazaj pretocen u slicice
mada da ne zalazimo u one
napredne varijante
jeste
to neki nazivaju vesticarenjem
 
...
U nastavku, da li ste i koliko ste povezani sa svojim partnerom ili partnerkom, da li to vam seze do te mjere da u snu osjetite ono sto se precuti ili ono sto muci vasu dragu/dragog! :D

Apsolutno! :D
Postoji gomila primera koji mi se dešavaju gotovo svake noći, ali navešću samo jedan:

- El spavaš?
-...
- Ej...
-...
- Ej!!
- Mhm...
- SPAVAŠ LI???
- Više ne spavam... :confused:
- Ne misliš da sam se malo ugojila? :sad2:
 
ja verujem da san nekad moze da ti ukaze na nesto:)
bas skoro sam sanjala jednog svog bivseg momka do koga mi je nekada bilo jako stalo i san mi se nije dopao...pa sam pitala njegovog best druga(s njim sam u kontaktu:P)sta je sa tim deckom,kako je...a on mi rekao kako mu prethodnih dana bilo bas lose:neutral:...i nije mogao da veruje da sam tako nesto predosetila:eek:

Lopuza svjetska!:D
 

Back
Top