Da li stvarno mislite da se neka zena pravi fina?

svi mooškarci se prave fini...kad oće da izvooku nešo ..i zavooku...uuu.....žene se prave fine das udaju....ma volim ja te fine..al prirodno fine...ne, ono..usiljeno....pravimo se fini....a potooljeno zlo im se krije u nedrima....

Ne ne muskaraci se pravi fini samo sa zenama - zene se prave fine u svim ostalim situacijama i delimicno i u tima ...
 
Iskusan muskarac moze da odmah shvati kad je zena folirantkinja a kad je iskrena...Koliko sam samo puta bila u drustvu onih koje su da bi se dokopale pozeljnoga tipa u momentu igrale ulogu osobe koja je suprotna onoj sto u stvari jeste...smesno je bilo gledati...ali kako one kazu kad se posle ismejavaju i prepricavaju o tome...ko ga ebe kad je tupadzija...Ne znaci ni u kom slucaju da bi odobrila takvo ponasanje ali me nekad bas cude ti muskarci koji tako padaju na "mrnjaukanje" zenske strane da bi ucini li bas sve...naravno ne treba zaboraviti da i oni mozda vide u tome nacin da lakse imaju doticnu ali sve u svemu to foliranje mi se gadi...narocito kad znam ko je ona i kakve ciljeve ima...
 
Iskusan muskarac moze da odmah shvati kad je zena folirantkinja a kad je iskrena...Koliko sam samo puta bila u drustvu onih koje su da bi se dokopale pozeljnoga tipa u momentu igrale ulogu osobe koja je suprotna onoj sto u stvari jeste...smesno je bilo gledati...ali kako one kazu kad se posle ismejavaju i prepricavaju o tome...ko ga ebe kad je tupadzija...Ne znaci ni u kom slucaju da bi odobrila takvo ponasanje ali me nekad bas cude ti muskarci koji tako padaju na "mrnjaukanje" zenske strane da bi ucini li bas sve...naravno ne treba zaboraviti da i oni mozda vide u tome nacin da lakse imaju doticnu ali sve u svemu to foliranje mi se gadi...narocito kad znam ko je ona i kakve ciljeve ima...

Takodje mi se gadi..ali ako se ne zaljube onda je ovo u pitanju;)i zanima me koji su to njeni ciljevi?
 
Iskusan muskarac moze da odmah shvati kad je zena folirantkinja a kad je iskrena...Koliko sam samo puta bila u drustvu onih koje su da bi se dokopale pozeljnoga tipa u momentu igrale ulogu osobe koja je suprotna onoj sto u stvari jeste...smesno je bilo gledati...ali kako one kazu kad se posle ismejavaju i prepricavaju o tome...ko ga ebe kad je tupadzija...Ne znaci ni u kom slucaju da bi odobrila takvo ponasanje ali me nekad bas cude ti muskarci koji tako padaju na "mrnjaukanje" zenske strane da bi ucini li bas sve...naravno ne treba zaboraviti da i oni mozda vide u tome nacin da lakse imaju doticnu ali sve u svemu to foliranje mi se gadi...narocito kad znam ko je ona i kakve ciljeve ima...

Aha ti mislis na te ciljeve. Ja sam mislio na foliranje ali u dijametalno suprotnom smeru - dakle da im je cilj da dobiju qurac.

A ti mislis na neke materijalne ciljeve. Zaista je smesno kada zena dobije to sto je htela a muskarcina ostane bez njene drugarice :)
 
Poslednja izmena:
vecina zena se ne prave fine,jednostvno muskarci sve gledaju kroz saks,dok je zenama potrebnija paznja i ljubav

Kakve to veze ima ?

Muskarcima je takodje potrebna paznja ali oni to dobiju iznutra ,dok zene svoju paznju dobijaju spolja od drugih ljudi.To je pomalo jadno i pateticno ...

A dalje ako je ona dobije to sto joj treba zasto onda da i muskarac ne dobije to sto njemu treba (sex). A da posle nece moci da mu se smeje sa drugaricama !!
 
Poslednja izmena:

Back
Top