MP4 Plejer - Potreban Savet

korisnik2007a

Ističe se
Poruka
2.326
Razmisljam se o kupovini MP4 plejera (riknuo mi MP3 posle 2 godine:thumbdown:)
i potreban mi je savet o kupovini..Nadam se da cete predloziti nesto sto podleze zahtevima koje cu sada navesti :

1)Da ima dopunjivu memoriju putem SD (ili slicne) kartice (samo ako plejer ima manje od 4GB memorije)
2) Da ima podrsku za video (MP4,AMV,mozda i MKV i slicno,titl nije obavezan)
3) Da ima ekran minimalne velicine od 2.0''
4) Da ne kosta vise od 5-6 hiljada dinara...
 
idi na ITSVET. Imas sve zive radnje. Ja imam Blueberry Tomcat od 2 giga + kartica.

Nije los plejer, ali mu ljudi tamo (videces) nalaze milion zamerki. U sustini -da. Ne mogu da se prave liste, sve pesme, nebitno sto su u razlicitim folderima pakuje u jednu listu, transfer spor... Ima i neki mali sum tokom reprodukcije, ali on meni ne predstavlja problem, jer i ne koristim player toliko, sem kad putujem.
Dobor je sto ima FM transmiter -namestis neku FM frekvenciju na plejeru i ukljucis radio i slusas u kolima npr (ako imas samo kasetu i radio od pre dva veka u kolima).
Sta znam, meni je ok, a ako si izbirljiviji, trazi dalje...
E da, cena je 57e
 
Meni treba nesto sto je OK proizvod,ok cena a ima mogucnos reprodukcije videa (ipak,cini mi se da je sve ispod 2 inca *5 cm* mucenje)...stoga ne znam,isao sam na ITsvet,bas su ocrnili Tomcat

ja sam nasao ovaj na pakom-u...Sta mislis o njemu (planiram da mu nabacim 2GB micro SD)

poz
 
Probao sam nekoliko Creative-ovih plejera , sve slusalice do jedne koje su isle u paketu su zivi krs , jednostavno su napravljene da budu sto glasnije , sa ogromnim nelineranim odzivom . Zato nije na odmet i kupiti neke kvalitetne slusalice ...
 
Ja se malo kasno uključujem, ali imam problem sa Blueberry Tomcatom. :dash:
Kad ga prikljucim na kompjuter ne reaguje, samo se puni. I nemam pojma kako da sa memorijske kartice da slušam muziku. Memorijska je ispravna, radi na telefonu i laptopu, ali ovaj ne može da nadje muziku. Samo slike. :p
I imam jos jedan problem. Ne želi da prebacuje muziku sa kompa/laptopa. Jako se nerviram, jer je na njemu kevina muzika, a ne mogu da stavim svoju. Šta da radim :?:
 

Back
Top