Toma Nikolič: VUČIĆU, IZDAO SI ME!

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
TRESE se i u Srpskoj radikalnoj stranci! Obećanje generalnog sekretara SRS-a Aleksandra Vučića da se neće vratiti u poslaničke klupe ni po koju cenu ponovo je produbilo njegov stari sukob sa zamenikom SRS-a Tomislavom Nikolićem.

Naime, Nikoliću se nimalo ne dopada to što je Vučić namerio da odmori od skupštinske borbe i što javno obećava da više neće biti poslanik, a kako saznajemo, njih dvojica imali su i veoma neprijatan razgovor na tu temu. Izvor GAZETE iz SRS-a kaže da je Toma veoma ljut na Vučića zato što ga sam ostavlja da rukovodi strankom u Skupštini i da čak smatra da ga je na neki način "prodao".

- Tresao se Magistrat u Zemunu od njihove svađe! Toma je pokušao da ubedi Vučića da ne daje obećanje u medijima da neće u poslanike i da ne beži od odgovornosti i posla, ali nije vredelo. Rekao mu je da ga je izdao i ostavio ga da sam vodi stranku u Skupštini. Dobro su se sporečkali, a pala je i poneka uvreda i bilo je prebacivanja zbog nekih ranijih svađa - otkriva naš izvor, i dodaje da je Nikolić čak zapretio Vučiću da će ga javno prozvati u novinama.

Nikolić se juče nije javljao na mobilni telefon, a Vučić je još jednom ponovio da neće pogaziti svoju reč i da će održati obećanje da neće u poslanike.

- Naravno da ću održati obećanje, jer ja imam čast - rekao je Vučić za GAZETU. On je potvrdio da mu je Nikolić rekao da će ga prozvati u novinama, ali tvrdi i da Toma nije ljut na njega.

- Nije bilo nikakve svađe. Razgovarali smo. Toma mi je rekao da će u novinama kao sina da me moli da to učinim, ali ja se neću tamo vratiti. Volim Tomu kao oca, ali neću biti narodni poslanik. To sam rekao i Voji Šešelju. Moja reč je neuništiva - poručio je Vučić.

Izvor GAZETE iz SRS-a kaže da je takva Vučićeva odluka samo početak njegovog sukoba sa rukovodstvom stranke, i da nije isključeno da će Vučić čak i napustiti stranku!

Vučić ode u bolničare?

Izvor GAZETE otkriva nam i čime Vučić namerava da se bavi.

- Njegov brat već duže vreme bavi se preduzetništvom, a imaju i privatnu kliniku. Reč je o zajedničkom poslovnom poduhvatu Vučićevog brata i nekoliko penzionisanih lekara sa VMA, pa je moguće da će Vučić voditi neke poslove u toj klinici - kaže naš izvor.

Vučić, međutim, negira da će u bolničare.

- Istina je da je moj brat komercijalni direktor u jednoj privatnoj klinici, ali on nije vlasnik i ja ne nameravam da radim u toj klinici - kaže Vučić
Nas Toma i Nas Aca.
:mrgreen::lol:

vucic01naslovna.jpg
 
I Nikolić treba da se odrekne odgovornosti i poslaničkog mandata... koji su pozitivni rezultati po građane Srbije, simpatizere i članove SRS, ostvareni tokom njegovog večnog poslanikovanja?
Nikakvi, zna se.
па нису били на власти!
а "Борис" је на власти већ 8 година, па није ништа ДОБРО урадио!:thumbdown:
 
I Nikolić treba da se odrekne odgovornosti i poslaničkog mandata... koji su pozitivni rezultati po građane Srbije, simpatizere i članove SRS, ostvareni tokom njegovog večnog poslanikovanja?
Nikakvi, zna se.

Ауууууууу ти си изгледа опет вечерас јела жабе - стварно тај твој муж може мало више да уложи у квалитетну исхрану твоје персоне...
 
neko jede zabe, mito, a neko gomna........mozda bi mogao i ti da probas zabe??:hahaha:

Сви знамо да си ти овде дежурни ШИТ-ИТЕР - тако да не мораш то да подвлачиш...:hahaha: знаш оно, Холанђани... јЕвропа, нови сеХ... уживанција ... писао си већ о тим напредним токовима у ЕУ...
 
Prichaju ljudi iz Zemuna da su se skoro i potukli.
Od jeseni 2 stranke.

Аха...Па,причају људи да су Срби још у средњем веку имали интернет,пре свих,што се види у стиховима "остави се,синко,четовања" из песме "Орање Марка Краљевића",па ником ништа.:)
 

Back
Top