Tapete

nactu

Primećen član
Poruka
956
Da li su po vasem misljenju jos uvek u visedecenijskom out-u ili su napravile come-back?Imate li ih u stanu,kancelariji?Da li ste ih kod nekoga videli,a da su vam se svidele ili ipak ne?
Sta mislite o tapetama?




 
Poslednja izmena:
Имам их деценијама, силом прилика (због гипсаних плоча на зидовима).
Лепим их сама. Једно време је био слаб избор, биле су превазиђене, али сада их има преедивних...(али су скупе:confused:)...
 
mnogo su skupe te lepe =I
a i ja sma ih kod mojih isto imala zbog prokletih gipsanih ploča
(idealan materijal, ne prave zvučnu, ali ni toplotnu izolaciju, a i lako su lomljive)
 
Sigurno postoje super tapeti, i super nacini da se oni iskoriste... ali ja sam u stvari jako lenja da razmisljam o dizajnu i ceo zivot imam bele zidove u kuci, to mi je najjednostavnije, a i najlepse.
 
E, u jednom lokalu u ns imaju tapete koje sam ja htela da im skinem, ali nisam imala odgovarajuci alat...Tapete su kao ormani sa knjigama, tamno plave, sa braon nijansama, i ceo taj prostor izgleda kao velika biblioteka...cak se izdaleka ne moze provaliti lako jesu tapete il istvarno police sa knjigama...odusevile su me...deluju tako misteriozno, a smirujuce....
 
Tapete su prelepe... kazu da sad imaju i neke sto se peru... al' su skupe...
Fino mi izgleda staviti ih na jedan zid ili nekako neravnomerno u kombinaciji sa ciglicama na nekim izbocenim mestima...
 
Sigurno postoje super tapeti, i super nacini da se oni iskoriste... ali ja sam u stvari jako lenja da razmisljam o dizajnu i ceo zivot imam bele zidove u kuci, to mi je najjednostavnije, a i najlepse.

Hehehe...
Pita me dever pre neku godinu: Šta radite??!
-Krečimo, kažem ja.
-Je l u neku boju ili-opet u seljački belo??! :lol:
-Opet u seljački belo,devere- kažem ja.:mrgreen:

Šta ću kad volEm belo...:D
 
mislim da se naveliko vracaju i ono sto sam videla nije uopste lose cak naprotiv , za jedan do dva zida u novoj kuci mozda i razmislim ali cvetni dezen ni pod razno .
 
n znam dal sam vetj kachila,
al znam da sam pominjala.
daklem ja na seljachki belom=) zidu imam ove klimtolike houm stikers
mnogo su lepe (nije shto su moje) =D


a to shto zid izgleda sivo... pa... to je sluchajno
 

Back
Top