А ШТА ВАМ ФАЛИ???

Шта вам треба...?


  • Ukupno glasova
    6
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Бранко.БЛ

Primećen član
Poruka
675
:mrgreen:
јел` "демократе" реците ми шта то вама треба, чега вам то недостаје....па стално серендате о некој ЕУ???

По цијели дан серрете по овом форуму....само кукате к`о неке бабе...

а шта вам то недостаје?:???::confused:
 
:mrgreen:
јел` "демократе" реците ми шта то вама треба, чега вам то недостаје....па стално серендате о некој ЕУ???

По цијели дан серрете по овом форуму....само кукате к`о неке бабе...

а шта вам то недостаје?:???::confused:

Idi na www.stajeevropa.org i odjednom će sve biti tebi jasno.
 
:mrgreen:
јел` "демократе" реците ми шта то вама треба, чега вам то недостаје....па стално серендате о некој ЕУ???

По цијели дан серрете по овом форуму....само кукате к`о неке бабе...

а шта вам то недостаје?:???::confused:

malisha, kukaju oni koji gube..........a zna se ko su veciti gubitnici od 2000 godine.....:mrgreen:

kada budes na nekoj nagradnoj igri, osvojio neko putovanje u italiju, francusku, britaniju ili dansku, shvatices ( mozda ) gde ti zivot i kako prolazi.........i sta ti sve nedostaje, a da ni sam ne znas........:think:
 
malisha, kukaju oni koji gube..........a zna se ko su veciti gubitnici od 2000 godine.....:mrgreen:

kada budes na nekoj nagradnoj igri, osvojio neko putovanje u italiju, francusku, britaniju ili dansku, shvatices ( mozda ) gde ti zivot i kako prolazi.........i sta ti sve nedostaje, a da ni sam ne znas........:think:
био сам ја и у Италији и у Француској....па шта онда?

ко ради, не боји се глади...

а ви само паламудите:mrgreen: по цијеле дане по овом куррчевом форуму...и то је то....:whistling:
 
био сам ја и у Италији и у Француској....па шта онда?

ко ради, не боји се глади...

а ви само паламудите:mrgreen: по цијеле дане по овом куррчевом форуму...и то је то....:whistling:
Pa ko je vise na forumu od tebe....
A nemoj da mislis da je Banja Luka Italija i Francuska....
 

Prilozi

  • 478.jpg
    478.jpg
    25,6 KB · Pregleda: 2
био сам ја и у Италији и у Француској....па шта онда?

ко ради, не боји се глади...

а ви само паламудите:mrgreen: по цијеле дане по овом куррчевом форуму...и то је то....:whistling:

Bio si u Italiji??.....cool,gde, majke ti........da malo procaskamo.....;)
samo nemoj da mi izbeglicke kampove kapiras kao italiju, jer to nisam obilazio......ostatak jesam, kuma mi zivi tamo, pa sam imao srece da se grebnem za mnogo obilazaka ......

a i nasa prijateljica sa foruma,(bezkorisnickogimna) sto ne ustaje iz kreveta, zivi tamo.......pa da popricamo, sta to ima u italiji, sto nema u banja luci:rotf:..........i kako zive italijani......:think:
 
malisha, kukaju oni koji gube..........a zna se ko su veciti gubitnici od 2000 godine.....:mrgreen:

kada budes na nekoj nagradnoj igri, osvojio neko putovanje u italiju, francusku, britaniju ili dansku, shvatices ( mozda ) gde ti zivot i kako prolazi.........i sta ti sve nedostaje, a da ni sam ne znas........:think:

Nebi ja bas rekao da je to tako.Svuda oko tebe je EU. Samo je Srbija jedna.Idi malo pa pogledaj pa se cujemo,a ne na godisnji.Naravno da je svuda lepo kada odes na deset dana.Budi jedno par meseci pa onda mozemo da pricamo o EU..
 
Bio si u Italiji??.....cool,gde, majke ti........da malo procaskamo.....;)
samo nemoj da mi izbeglicke kampove kapiras kao italiju, jer to nisam obilazio......ostatak jesam, kuma mi zivi tamo, pa sam imao srece da se grebnem za mnogo obilazaka ......

a i nasa prijateljica sa foruma,(bezkorisnickogimna) sto ne ustaje iz kreveta, zivi tamo.......pa da popricamo, sta to ima u italiji, sto nema u banja luci:rotf:..........i kako zive italijani......:think:
Био сам у градићу....Пезаро се зове (ваљда)...на источној обали...
фино јесте, али!
:o
****** људи тамо устају у зору, раде цијели дан....увече се враћају сјебани тотално...

******, мора бити добро!

Код нас се ништа не ради...чека се нека куррчева ЕУропа......као: они ће нас извући из гована...:roll:
:bye:
 
Bio si u Italiji??.....cool,gde, majke ti........da malo procaskamo.....;)
samo nemoj da mi izbeglicke kampove kapiras kao italiju, jer to nisam obilazio......ostatak jesam, kuma mi zivi tamo, pa sam imao srece da se grebnem za mnogo obilazaka ......

a i nasa prijateljica sa foruma,(bezkorisnickogimna) sto ne ustaje iz kreveta, zivi tamo.......pa da popricamo, sta to ima u italiji, sto nema u banja luci:rotf:..........i kako zive italijani......:think:
ma gde je bio...Opklada da mu pokazes kartu Italije nece da je pronadje...
 
е то, да!
слажем се...и код нас је тако;)

али мало притегнеш, па им ***** матер свима, па да видиш како трче....:super:
Jeste Branko, moze i tako, al' iskreno, pune mi ruke posla da vaspitam sopstvenu decu - sto moram da vaspitavam i matore kokoske koje su, usput, PLACENE, za to sto rade???:dash::dash::dash:

A sta je kosta da se osemhne? Da joj se, slucajno, nece pokvariti sminka?:dontunderstand:
 
Био сам у градићу....Пезаро се зове (ваљда)...на источној обали...
фино јесте, али!
:o
****** људи тамо устају у зору, раде цијели дан....увече се враћају сјебани тотално...

******, мора бити добро!

Код нас се ништа не ради...чека се нека куррчева ЕУропа......као: они ће нас извући из гована...:roll:
:bye:
:eek::eek::eek::hahaha::hahaha::rotf::rotf:
 
Nebi ja bas rekao da je to tako.Svuda oko tebe je EU. Samo je Srbija jedna.Idi malo pa pogledaj pa se cujemo,a ne na godisnji.Naravno da je svuda lepo kada odes na deset dana.Budi jedno par meseci pa onda mozemo da pricamo o EU..

Ajde da pricamo........bio sam dve i po godine u Londonu , east croydon, selsdon........:think:

u nemackoj u Kelnu, i ravenzburgu, i u nekoj selendri na austrijskoj granici , bad rainhenhall.........

jel dosta za pricu o evropi???
 
Nebi ja bas rekao da je to tako.Svuda oko tebe je EU. Samo je Srbija jedna.Idi malo pa pogledaj pa se cujemo,a ne na godisnji.Naravno da je svuda lepo kada odes na deset dana.Budi jedno par meseci pa onda mozemo da pricamo o EU..
управо тако!
не знају шта значи ЕУ!

колико радиш, толико имаш и готова прича!:neutral:
 
Био сам у градићу....Пезаро се зове (ваљда)...на источној обали...
фино јесте, али!
:o
****** људи тамо устају у зору, раде цијели дан....увече се враћају сјебани тотално...

******, мора бити добро!

Код нас се ништа не ради...чека се нека куррчева ЕУропа......као: они ће нас извући из гована...:roll:
:bye:

........zasra ga sad , batice , do balcaka:hahaha:

italijani ustaju u ranu zoru???

u italiji je radno vreme od 9 h, a imaju pauzu za rucak oko 12 h, kada se cela familija skupi, pa laganica na spagete, lazagne, pizzu, morske plodove........kuci preko nedelje retko rucaju...........a onda laganica na posao, pa kuci.........a ceo august.......kud koji mili moji po svetu.............ferroagosto:ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top