*Jel igrao nekad neko na AMIGA 500 Sensible world of soccer?

Gost
Da li je neko igrao ovu igricu koje je pravo remek delo i koje staje na samo dve diskete?
to je mozak da se sastavi igrica koja ima 2MB a da je zmaj.
Ane ovi u
EA sportsu naprave onu debilnu fifu na 2G .

Ako je neko nekada igrao SWOS sensible world of soccer neka se javi ,interesuje me da li postoji neki emulator da mogu ovu igricu da igram na PS ili da nebavim poslednju verziju ove sjajne igre

Bio bih veoma zahvalan ako ima neko neke informacije o owoj igri ili ako zna neko sajt ove igre ako nije izumreo,ako ga hostapleri iz EA SPORTSA nisu ugasili da bi zaradjivali pare i mucili i zaglupljivali ljude i decu sa fifa 2004.
 
E hvala ti zmaju..
Imam samo jos jedan problem,nemam bas puno iskustva sa ovim emulatorom ,neznam kako da ubacim drugu disketu..
Pokrecem igre iz onog emulatora tako sto ubacim iz menija flopi prvu disketu u dfo..1,on ucita sve ok ali kada treba da ubacim drugu disketu nezmam kako da se vratim na pocetek..
Ako mozes samo jos ovo mi pojasnis jer sam se bas zagrejao da probam SWOS posle dugo godina..

Pozdrav
 
Koliko se secam, prvo treba da skines Kickstart Rom 1.3 verziju ili jacu sa sledece adrese:
http://bns.vim.hu/xdream/site
Taj ROM trebas prvo da ucitas u emulator, pa posle da ucitas igricu, tj. ADF fajl.
E sada, ubacivanje novog diska (ADF fajka) se izvodi tako sto ces pritisnuti taster F12 i izabrati TAB Floppy i jednostavno odabrati fajl koji zelis da ucitas.
Nadam se da sam ti pomogao.
Pozdrav!
 
Mislim da mozes da podesavas sta ces da koristis za upravljanje. PC Joystick/Pad lepo radi na ovom emulatoru. Ja sam igrao TV Sports basketball, secam se da sam umeo sa jednim ortakom da igramo ceo vikend dok ne zavrsimo celu ligu i playoff.
Ne znam sta se desava sa amigom sada. Koliko se secam, znam da je prelazila iz kompanije u kompaniju, i da su pokusavali da je "ozive", mada vidim da na internetu ima dosta stranica posvecenim Amigi.

Pozdrav!
 

Back
Top