Ushtimavanje

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.116
Juce cujem pricu: upoznali se, dopali se jedno drugom, slaganje karaktera solidno, sve vodi ka ozbiljnom odnosu koji hoce oboje...ali (ala ga cesto ima?!?) sex nije neki....Da li verujete u to da mlak sex vremenom moze da preraste u fantastichan ako oboje to zele i uloze truda???? :think:
 
NE!!! Bar ne kada sam ja u pitanju...
Probala, nije islo... I nije islo i nije islo i nije islo, i tako pet godina...
I svaki put kad pomislim na te godine dodje mi da samu sebe isamaram sto sam ostala zaglavljena u toj vezi...
 
Juce cujem pricu: upoznali se, dopali se jedno drugom, slaganje karaktera solidno, sve vodi ka ozbiljnom odnosu koji hoce oboje...ali (ala ga cesto ima?!?) sex nije neki....Da li verujete u to da mlak sex vremenom moze da preraste u fantastichan ako oboje to zele i uloze truda???? :think:

Ko je mlak on, ona ili oboje
 
NE!!! Bar ne kada sam ja u pitanju...
Probala, nije islo... I nije islo i nije islo i nije islo, i tako pet godina...
I svaki put kad pomislim na te godine dodje mi da samu sebe isamaram sto sam ostala zaglavljena u toj vezi...


mojne samu sebe...nadji nekog frajera da ti samara goozu....da te kazni :D
 
Juce cujem pricu: upoznali se, dopali se jedno drugom, slaganje karaktera solidno, sve vodi ka ozbiljnom odnosu koji hoce oboje...ali (ala ga cesto ima?!?) sex nije neki....Da li verujete u to da mlak sex vremenom moze da preraste u fantastichan ako oboje to zele i uloze truda???? :think:

O pa tako iskusna cura da postavlja takva pitanja. :lol:

Inace verujem da samo prvih par sexova moze biti slabiji zbog neke neopustenosti, treme, nepoznavanja ili nesto... A ovo sto si ti iznela mislim da je laganje sebe... :think:
 
Juce cujem pricu: upoznali se, dopali se jedno drugom, slaganje karaktera solidno, sve vodi ka ozbiljnom odnosu koji hoce oboje...ali (ala ga cesto ima?!?) sex nije neki....Da li verujete u to da mlak sex vremenom moze da preraste u fantastichan ako oboje to zele i uloze truda???? :think:

pa ako ga cesto ima znaci da se zele....ako ima strpljenja i zelje prerasti ce to u nesto veoma lepo.....pitanje je samo vreme......
 
NAravno. Ako sve shtima, onda imaju sve potrebne preduslove da se prilagode jedno drugom na svim poljima.
Ako veza zapravo shkripi, to se odrazi uvek na nekom polju zzivota a ponekad je to seks.
Znachi, nije nemoguche prilagoditi se, nauchiti o onom drugom shta treba, pitanje je samo da li zaista obe strane to zzele - svesno ili nesvesno.
 
Juce cujem pricu: upoznali se, dopali se jedno drugom, slaganje karaktera solidno, sve vodi ka ozbiljnom odnosu koji hoce oboje...ali (ala ga cesto ima?!?) sex nije neki....Da li verujete u to da mlak sex vremenom moze da preraste u fantastichan ako oboje to zele i uloze truda???? :think:

iz samoukinog iskustva (ne odnosi se na shishonjumishonju):
početak priče, kao što si navela...sve bajnosjajnodojajno, al sex - ubi bože-ništa se ne može...
bila je neka gadna zima, nisam izlazila mnogo iz kuće, prehladila se, moj tadašnji dečko svaki dan kod mene(sve sa pomorandžama, filmovima strave i užasa /mojim omiljenim/ i osmesima, koje je sjajno umeo da mi izmami i uzvrati....) i tako, zahvaljujući mom strpljenju (tj. zimi i kijavici), mic po mic, i uz priču, mazuckanje i još priče, priče, priče, sex je iz dana u dan bivao sve bolji...
rastali smo se iz sasvim drugih (sada nebitnih razloga), a on, u mojoj nevidljivoj sveščici ljubavi i ljubavnika još uvek je, negde pri vrhu...
priča, priča, priča...(ali sa što manje odeće na sebi):ok:
 
Moze, pod uslovom da se svojski potrude, da su svojski zainteresovani jedno za drugo, ali pre svega iskreni i bez sujete...sex moze biti los ili ga ne biti iz 1001 razloga...niko nij ebaba Vanga pa da pogadja sta je u pitanju...razgovor i iskrenost...pa posle rabota, ali koja se nece prihvatiti kao obaveza...sa druge strane, ako zelje nema...pisi propalo...
 
NAravno. Ako sve shtima, onda imaju sve potrebne preduslove da se prilagode jedno drugom na svim poljima.
Ako veza zapravo shkripi, to se odrazi uvek na nekom polju zzivota a ponekad je to seks.
Znachi, nije nemoguche prilagoditi se, nauchiti o onom drugom shta treba, pitanje je samo da li zaista obe strane to zzele - svesno ili nesvesno.

meni nekako deluje nemoguce....ne znam zasto...ja nisam imala tu situaciju.......:eek:
 
Juce cujem pricu: upoznali se, dopali se jedno drugom, slaganje karaktera solidno, sve vodi ka ozbiljnom odnosu koji hoce oboje...ali (ala ga cesto ima?!?) sex nije neki....Da li verujete u to da mlak sex vremenom moze da preraste u fantastichan ako oboje to zele i uloze truda???? :think:

vwrujwm da dobar seks vremenom postane mlak, jel. al da mlak moze d ase podgreje, teeesko brate olja
 
Fascinantno mi je kako se neke cure opterecuju sa sexom. :lol: Ne treba da se trude... treba da se opuste... ;)

Jeste Zoro..ja sam opterecena sexom...evo, dajem oglas ko ce da me rastereti ovo bremena....:roll::dash:

Ne lupaj...to je stvar na kojoj se radi isto kao i na sadjenju vinove loze u Karlovcima...sve je i fizicki i psihicki rad...umoris se na oba polja...posle imas zadovoljstvo i ubiras plodove svog rada...

***, valjda si shvatio metaforu...
 

Back
Top