Kritike,pohvale,predlozi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja bi zeleo da pohvalim moderatore posto su stvarno super likovi i uvek slusaju nase predlogfe a ne kao na drugim pdf-ovima.Ne svidja mi se sto ima gomila rastrkanih tema koji pocinju sa npr. pomoc oko treceg dela princ of persie,......A sto se tice predloga ja mislim da bi trebalo da se obrisu sve lockovane teme ili inactivne oko 2 meseca da ne bi bilo 50 strana.To je to od mene aj vidimo se odo ja na wow :D
 
da, ukoliko si anti-metalac onda su korektni CHAK ovoliko:

1fbrr9.jpg


edit:
da i piraterija je zabranjena... samo njima nije (mada u pravilniku foruma ne pishe da je zabranjena q.q)
 
Poslednja izmena:
markoca ti je pogresno dao poen .

I to nije bio crveni,nego zuti. Piraterija jeste zabranjena na forumu.

Zasto mislis da nije ? Svi mi imamo original WoW , i WoW moze da se skine sa blizzardovog sajta.

Moram sa tobom debelo da popricam.
 
ti cutish, ja nemogu da cutim :lol: nigde na forumu ne pishe da je metalci only :lol:
@mixed
shta ti imash samnom da prichash? wow se sastoji od 2 dela klient i server, klient NE MOZHE biti nelegalan jer mozhe za dzhabe da se skine sa sajta (oficijelnog) a kao shto sam vam dokazao svaki server koji nije blizzov je nelegalan i to je to, ja nemam shta da raspravljam, i nije fora dal je crveni zhuti ili plavi fora je kako za svakakve gluposti dajete poene pa eto i za sajt sa kojeg mozhe da se skine dota, gg no re
 
Poslednja izmena:
Ne secam se da sam izjavio da sam metalac IKADA. Jeste, volim da slusham ponekad metal , ali niko nije rekao da sam ja METALAC. i forum nije METALCI ONLY.

To sto neki clanovi ne vole straju , ne verujem da je jedini razlog to sto nije metalac.
 
@strajo
Taj poen je bio namenjen za drugu poruku. Nisu ni moderatori masine...

@tema
Neke stvari ce trebati debelo da se promene na ovom pdf-u. Treba uvesti strozija pravila jer mi je preko glave da zatvaram teme tipa "dosao sam tamo i tamo, sta sad?" i sl.
 
@tema
Neke stvari ce trebati debelo da se promene na ovom pdf-u. Treba uvesti strozija pravila jer mi je preko glave da zatvaram teme tipa "dosao sam tamo i tamo, sta sad?" i sl.

zamisli jadni vi morate da kliknete na "lock" zamisli muchenichkog posla... zamisli stvarno pa shta ako neki n00b dodje i pita neshto? da pretrpan je pdf porukama i porukama svaki dan pa ne stignete nishta :hahaha:
a i ovo me nervira... moderatori se ponashaju mnogo nadmeno i kao da su bolji od nas ostalih :D :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top