Kritike,pohvale,predlozi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Govoris nama da odrastemo a pogledaj koliko postova imas. I ajd sad reci da smo mi noliferi. Stvarno
I covece dosao si juce na ovaj pdf. Veruj mi sve dobro na njemu je od nas.
A ja palim cim mi obrisu profil. Podneo sma zahtev ali tab to sam iskulira i u kantu. E kad on odradi posao i obrise profil mene ovde vise nece biti...
Ja pogledao svoj profil i tvoj. Nesto matematiku koju prezentiras ne razumem. Ako si bio na ovom Forumu pre mene, zasto se nisi zadrzao bar toliko koliko i ja?
 
Pogledaj postove pre nego sto smo napustili forum, npr iz vremena kad je postojao cg tim.
To je bio jedan cisti gamerski forum.
I to je jedino sto valja na njemu.
Nasi stariji postovi i postovi onih koji su bili tu pre nas.
Zasto da ih pogledam? Da mi pokazes kako ste bili dobri kao maloletnici a sada kao odrasli ne valjate? Ja vas vrednujem po ovome sto vidim sad. A sta vama smeta koto? Da imate iole vrednosti ljudske nju ne biste u usta stavili. Samo priznanje zasto ste ovde govori ko ste. I Zvezda je nekada bila prvak sveta ali gleda se, nazalost, samo ovo danas. Zato, kao momci koji drze do sebe, ili napustite forum ili sedite u svoju kafanu i nastavite tamo gde ste stali. Vas niko nece dirati. Cak cemo vam i rado ustupiti prostorije jer smo u najmanje 6 kafana redovni gosti.
 
Ne kazem da sam dosao pre tebe na forum nego pdf sto ti inace znaci pod forum. To ti je kad imas forum pa je izdeljen na vise kategorija. E skracenica je pdf.
I ovde pokazujes da nisi ono za cega se pretstavljas. A gde ti vidis datum kada sam ja na taj pdf dosao? Niste bili u stanju da shvatite skrivenu kameru a ne neki post koji sam ostavio. Toliko o tvome znanju ovog posla.
 
Ilicu ti si nicim izazvan kao pao s marsa dosao na ovaj pdf i poceo da filozofiras.
Ja sam na komjuterskom delu foruma ostavio par hiljada postova (i to samo sa ovim nalogom malo pre i u toku moderisanja). Kada bi se to obrisalo sigurno 50% tema u poslednjih godinu ipo dana bi izgubilo smisao. To je razlog zasto nece da mi brisu nalog i poruke. Razmisli malo.. tek onda mi govori da li ja imam prava da kazem ono sto mislim. ;)
Koliko ti Ilicu imas postova na ovom forumu koji nisu spam i nisu u kafani? Da li se ti i ja mozemo porediti sto se tice ove materije? (retoricko pitanje... ali
razmisli)
A sto se tice tih novina koje pominjes... dacu ti broj telefona da me nazoves, a ja cu mob da stavim u dzep da cujes kako mi siste jaja. ;) (ovo inace nisu moji maniri, ali spustih se malo na tvoj nivo kako bi ti bilo jasnije)

Da sam ja Dusana bez razloga banovao, vi kakve ste bukazije i neizivljeni pajseri, vi bi se zalili adminu odma. Nesto se ne secam da je mene neko od admina cimao zasto sam ga banovao. ;) Prema tome nemoj da mlatis praznu slamu, mozes samo glup da ispadnes u svojoj neinformisanosti.

Sto se tice Koto, rekao sam da postujem njene godine, ali imam totalno drugacije misnjenje nego ona. Ovo nije prvi put da se nasa misljenja sukobljavaju... opet nisi u toku ;). Uvek sam birao reci kada sam iznosio svoje misljenje, dodam malo provokacije tu i tamo (zasluzeno a i po zakonu akcije reakcije) zato sto objasnjavam banalne stvari pa mi to nekako dodje kao zamena za malo teze reci.

Dalje, ja cu se iskljuciti iz ove diskusije, posto smatram da ti Ilicu nisi na adekvatnom nivou da bih ja s tobom ramenjivao reci sa dubljim znacenjem od onog koje moze da shvati neko sa IQ 80-90. ;) Nista licno... samo zakljucak nakon citanja tvojih postova.
 
Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top