Ford club serbia

zdravo drug.jedno pitanje samo ako moze.Hteo sam se uclaniti u ford fun club serbia,ali ona pitanja antibot sto se sabiraju nece da mi prihvati rezultat.Sve verzije sam probao i nece da prihvati.Jel mozes da mi kazes koji je finalni rezultat da se ne mlatim oko toga.Hvala unapred veliko na odgovoru...
 
citiram iz odgovora jednog od crvenih
"Ono što je bio problem svima je šifra (mora da bude bar jedno veliko slovo i bar jedan broj, ostalo mogu mala slova), a i to je bilo već objašnjeno više puta u "problemima" ako se dobro sećam.... a ovaj čova se žali na antibot zaštitu.

Pogledaću šta se dešava, ne bi trebalo da pravi probleme, vidim da se ljudi prijavljuju na forum bez problema.

EDIT: Zahvali se čoveku za interesovanje i reci mu da pokuša ponovo... sve radi lepo, možda ga zeza CAPTCHA pa ne ukuca lepo slova, a deo sa sabiranjem je OK."
 
Pozdrav svima.
Ovako, razmišljam se o kupovini Ford Galaxy 2015 god ili ovaj novi model 2016.
Pošto nisam bio vlasnik Ford vozila, zanima me uopšte kako su se pokazali Ford Galaxy dizel itd itd... Na šta treba konkretno obratiti pažnju itd itd...
Pozdrav i zahvaljujem

Huawei Mediapad X2 7.0 LTE
 
Pozdrav svima.
Ovako, razmišljam se o kupovini Ford Galaxy 2015 god ili ovaj novi model 2016.
Pošto nisam bio vlasnik Ford vozila, zanima me uopšte kako su se pokazali Ford Galaxy dizel itd itd... Na šta treba konkretno obratiti pažnju itd itd...
Pozdrav i zahvaljujem

Huawei Mediapad X2 7.0 LTE

Mislim da treba polako da ljudi shvataju da dizeli postaju stvar proslosti. I benzinci ce, ali dizeli jos ranije.....
 

Back
Top