Malta priznala Kosovo.

Vecina drzava ne priznaje Kosovo. To je ostrvce sa 300 000 ljudi, tako da nikog ne zanima sta Malta kaze!
Dok zemlje BRIK-a ne priznaju Kosovo mi cemo imati vecinu drzava na nasoj strani.
A BRIK je savez koji nema sanse da se raspadne.

:hahaha:.......cujes....BRIK........:hahaha:

pa ovde su budale pocele da prave virtuelne drzave, yebote..........na kojim ste drogama, drogani????:hahaha:

kakav bre, BRIK???.....jel to ono sto se sipa sok u njega, kao .......brik pakovanje, i to???

ajde , biserko, stavi neki link , koji pominje takvu glupost koju ste vi izmislili, kao satro savez, ali u *****.......:hahaha::hahaha::hahaha:
 
neki novi savez nesvrstanih ce zaziveti ali me bas zabole da ce neka tamo vukohebina da im bude prva briga
hoce ljudi liberaknu trgovinu
kina ima sve na lageru, rusija gorivo (naravno sama sebi daje podrsku jer je evropa polako odbacuje, pa se traze alternative) a ovi bednici bi se uclanili i u SPO (:mrgreen: ) samo da su deo necega (a i cine trziste od preko milijardu ljudi, pa nije ni to za bacanje rodjaci)
toliko od BRIC-a (ako se desi da se oformi)
 
ima još dosta zemalja koje nisu priznale...al ako Južna Osetija bude priznata od strane Rusije bit će to vetar u leđa i Kosovu:idea:

world.png


http://www.kosovothanksyou.com/
 
ako nije bitna malta [sto je donekle tacno] koja priznaje kosovo, zasto je onda toliko bitan cipar koji to nikako ne priznaje?? i jedna i druga zamlja su ....

Ko kaže da je bitan? Ja i ne mislim da je moguće sačuvati Kosmet. Vaš je i bolje je tako, a ne da se koljemo još ko zna koliko decenija zbog teritorije.
Meni je bitniji narod od teritorije... Za narod Kosova je bolje da ono bude nezavisno.
Ako se i ovi naši nekako izbore za opstanak pokrajne u Srbiji, time će se samo problem odložiti, nikako rešiti...
Zato i kažem da nije važno šta misli Malta (kao ni bilo koja druga zemlja), već šta mi sami mislimo i kako zamišljamo zajedničku budućnost...
 
Ko kaže da je bitan? Ja i ne mislim da je moguće sačuvati Kosmet. Vaš je i bolje je tako, a ne da se koljemo još ko zna koliko decenija zbog teritorije.
Meni je bitniji narod od teritorije... Za narod Kosova je bolje da ono bude nezavisno.
Ako se i ovi naši nekako izbore za opstanak pokrajne u Srbiji, time će se samo problem odložiti, nikako rešiti...
Zato i kažem da nije važno šta misli Malta (kao ni bilo koja druga zemlja), već šta mi sami mislimo i kako zamišljamo zajedničku budućnost...

А чију ти то земљу делкаш и отуђујеш И СА КОЈИМ ПРАВОМ КРШИШ УСТАВ И НА ОВАЈ НАЧИН ВРШИШ КРИВИЧНО ДЕЛО... а ни од корова вредних модератора да бране Уставни поредак државе Србије!!!:otkacio::otkacio::otkacio:
Сада не виде шта се пише и какве провокације бедне се овде постују... а када стигне одговарајућа реакција - ето њих !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:otkacio::otkacio::otkacio::otkacio::otkacio::otkacio::otkacio:
 
А чију ти то земљу делкаш и отуђујеш И СА КОЈИМ ПРАВОМ КРШИШ УСТАВ И НА ОВАЈ НАЧИН ВРШИШ КРИВИЧНО ДЕЛО... а ни од корова вредних модератора да бране Уставни поредак државе Србије!!!:otkacio::otkacio::otkacio:
Сада не виде шта се пише и какве провокације бедне се овде постују... а када стигне одговарајућа реакција - ето њих !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:otkacio::otkacio::otkacio::otkacio::otkacio::otkacio::otkacio:

Pogledaj istini u oči, bedo... Ako se mi danas izborimo za Kosovo, naši će unuci sutra opet ginuti. I dokle tako - dok Kosovo i Srbija postanu prazni?
USTAV nije u stanju da pokrije svaku istinu... Može samo da spakuje laž u nužnost, ali to ne znači da istine nema.
 

Back
Top