Црногорци владају Србијом

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.362
Црногорци владају Србијом. Црногорац Тадић је председник Србије, Црногорац Ђилас је градоначелник Београда, две најјаче функције у држави заузимају црногорци. читам пре неки дан у Куриру да црногорци такође ведере и облаче и у ДССу па се поставља питање како је могуће да нам све челне функције у држави заузимају црногорци и да ми Срби из Србије не можемо да дођемо до изражаја у сопственој држави ни по којем основу?

Докле ћемо да пуштамо да нам црногорци владају државом?
 
Poslednja izmena:
Jest vala taj kurir ga mlogo fantazira.....nego prema vasoj slobodnoj proceni,sa koiliko bi glasova Tadic prosao na izborima da glasaju samo Srbi ??Neko negde,a da to nije bio kurir, napisa ne više od 27%. Ma jel' istina to ??

A koliko bi osvojio Toma da nisu glasali oni mučenici što su izbegli sa Kosova i iz Krajine i Like što ih on neprestano laže i zaglupljuje? Da smo glasali samo mi što smo ovde 15+ godina lik ne bi imao više od Koštunice. Mislite o tome ;)
 
I to što veliš možda je i ALO u pitanju.
Nego reci ti meni baš me interersuje da mi kažeš,nešto slabo baratam historijom,da li se ikada desilo u toj kolevci demokratije i pravdoljublja za koju u kuriru kažu da se zove USA,da za precedednika bude izabran neko ko nije anglo-saksonskog porekla ?? 'Nako me čisto iz puke radoznalosti zanima.......e i ono bas bi lepo bilo da onaj Baraka dođe za precednika;ali malo sutra,ako se ne varam ?!
 
A koliko bi osvojio Toma da nisu glasali oni mučenici što su izbegli sa Kosova i iz Krajine i Like što ih on neprestano laže i zaglupljuje? Da smo glasali samo mi što smo ovde 15+ godina lik ne bi imao više od Koštunice. Mislite o tome ;)

ти са косова су држављни србије . ови што су из крајне и лике већина живе у аустралији канади и америци као имигранти, а ових мало што живе у србији гласају за СРС једнако као и за ДС .

Ево ти рецимо ал бунди и филателиста су ти избеглице из хрватске које живе у новом саду па су чланови дса.
 
Jeli nišlija ne reče mi,kol'ko je Amerika imala predsednika koji nisu bili anglo-saksonskog porekla ??

nisam video da pitanje vazi za mene.
ne znam, veruj mi. verovatno ni jednog
nadam se da ce Obama biti sledeci predsednik, mnogi ga hvale
videcemo

(da si pitao weishaupt-a do sada bi dobio opsiran i iscrpan odgovor, sa sve detaljima o umesanosti u sekte i razne duhovno-eticke organizacije):hahaha:
 
Jeli nišlija ne reče mi,kol'ko je Amerika imala predsednika koji nisu bili anglo-saksonskog porekla ??

A koliko u Srbiji ima porodica koje nemaju crnogorsko ili hercegovacko poreklo?:dash::dash::dash:

Dajte, ne lupetajte. Ako se izuzme ona saka jada u Vojvodini, koji su direktni potomci onih sto izbegose sa Carnojevicima, svi su ostali manje-vise poreklom iz Hercegovine ili Crne Gore. Nagradno pitanje glasi samo - u kom kolenu?:whistling:
 
znamo mi to odavno.al oni su povezani ko creva od ovcu udruzeni u plemenske mafije pa se drze i pomazu .sta reci kad je vecina policajaca crnogorci.
ne bih da na nji svalim krivicu za svo ovo prokletstvo sto zadesi srpski narod zadnji decenija al posto svi znamo da su oni koji odlucuju o sudbinu srbije uvek bili crnogorci nije cudo sto smo ovako prosli.bole nji k. urac za srbiju.oni su kod nas samo gastarbajteri i vazno im samo da pokupe lovu a posebno su osetljivi na dolari pa ako zagusti odose u mojkovac il berane
 
znamo mi to odavno.al oni su povezani ko creva od ovcu udruzeni u plemenske mafije pa se drze i pomazu .sta reci kad je vecina policajaca crnogorci.
ne bih da na nji svalim krivicu za svo ovo prokletstvo sto zadesi srpski narod zadnji decenija al posto svi znamo da su oni koji odlucuju o sudbinu srbije uvek bili crnogorci nije cudo sto smo ovako prosli.bole nji k. urac za srbiju.oni su kod nas samo gastarbajteri i vazno im samo da pokupe lovu a posebno su osetljivi na dolari pa ako zagusti odose u mojkovac il berane

E, vidis, MM ima prezime koje se vodi kao TIPICNO crnogorsko.:D
Ima tu samo jedna kvaka - njemu je neki cukundeda dosao sa ocem iz Crne gore...:hahaha:
E, ali kad god naletimo na nekog Crnogorca i oni cuju prezime odmah pocinje - a ja ti znam ovog i onog (naravno, sa istim prezimenom!):dash::dash::dash:
Nikako ne mogu da ukapiraju kako MM nema pojma, niti ga zanima ta geneologija!:sad2::sad2:
 
ти са косова су држављни србије . ови што су из крајне и лике већина живе у аустралији канади и америци као имигранти, а ових мало што живе у србији гласају за СРС једнако као и за ДС .

Ево ти рецимо ал бунди и филателиста су ти избеглице из хрватске које живе у новом саду па су чланови дса.

Jerry,
očajan si i sve jadniji i jadniji.
Popij neki bensedin, sigurno će ti biti bolje.
Ako ne, idi do lekara
 

Back
Top